Jump to content

Moto Zajednica

Zajecar 13.8.

Recommended Posts

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Jutros resih da posetim Zajecarski moto skup , i tacno u podne uzjasih motor i put pod dupe :lol: . A put ( od Paracina prema Zajecaru ) jako dobar,sa dosta lepih krivina. Na 10-ak kilometara od ZA , u jednoj od tih lepih krivina bilo je i "lepog" peska :evil: , ja uleteo malo brze i ...prestize me zadnji tocak , te se nadjoh u jarku :? :x . Meni nista , a na motoru polomljen levi nogostup :x i poneka ogrebotina. Pokupim nogostup , okrenem motor prema Zajecaru i odvezem se do tamo sa levom nogom u vazduhu .Uz pomoc domacina moto skupa nadjoh majstora koji je zavario nogostup ( doduse malo krivo , al' nema veze :roll: ).Posle se promuvao malo po skupu - i ajd' kuci :whistle: .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Pesak u krivini je nocna mora motorista.... U svakom slucaju, sve je dobro kad se dobro svrsi, tako da... ;):D

 

Kakav je bio skup? Jel' bilo ljudi koliko?

 

Ovom prilikom od srca pohvaljujem Easyja jer je stvarno covek bio na svakom skupu ove godine... :kul: :fcab: :pivo:

 

Jedino treba da ga nateramo da malo vise pravi slika, pa da to podeli sa nama 'neredovnima' :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja