Jump to content

Moto Zajednica

BJB enduro fanovi

Recommended Posts

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Po meni je Honda XR600R pravi izbor, poudzana jako izdrzljiva a ima i delova na svakom koraku........po meni mnogo bolji i izdrzljiviji od XT600

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

Po meni je Honda XR600R pravi izbor, poudzana jako izdrzljiva a ima i delova na svakom koraku........po meni mnogo bolji i izdrzljiviji od XT600

 

Jeste XR bolji za off road ali ih je malo u ponudi i drze cenu, a XT imas u svakom petom oglasu i moze se od 100 kom. naci jedan dobar a povoljan a od 10 XR-ova ( koji su u voznom stanju u Srbiji ) mozda su 2 na prodaju  pa ti vidi ( inace se slazem sa onim kolko para tolko muzike )  Razlike ima, ali opet polazim od toga da ce to coveku biti drugi motor. A opet ako ima viska love preporucujem XR i TT ( ne bas tim redom ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6317 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Има један Кобра на форуму продаје XL-а...

Odlicna varijanta, jos ako malo spusti cenu, pun pogodak, ja bi ozbiljno razmislio o njemu. Sto vise vozim XL-a vise mi se svidja iako je moj u mnooogo losijem stanju od kobrinog svaka offroad voznja sa njim mi pricinjava ogromno zadovoljstvo. Lak je (130kg), jak je, kvalitetno napravljen i za offroad extra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: KTM 990 Adv, KTM 350 Freeride

ako oces pravi off 2t masine su pravi izbor zbog tezine do 100kg, ja imam i 2t i 4t

cr125r je takmicasrki kros motor

tt600 ili xr bilo koji je enduro motor

 

razlike ima dosta, naravno najbolje je sam da vidis koja ti opcija najvise odgovara i cijena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Има један Кобра на форуму продаје XL-а...

Odlicna varijanta, jos ako malo spusti cenu, pun pogodak, ja bi ozbiljno razmislio o njemu. Sto vise vozim XL-a vise mi se svidja iako je moj u mnooogo losijem stanju od kobrinog svaka offroad voznja sa njim mi pricinjava ogromno zadovoljstvo. Lak je (130kg), jak je, kvalitetno napravljen i za offroad extra.

Pa ako si video oglas, jasno je da bi spustio cenu, s obzirom da mi je frka, da od Jasminka uzmem Afriku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1114 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

moze li mi neko saznati gdje u srbiji ima kupiti      continental gume TKC 80 u dimenziji 100/90 R19 I 130/80,90 R 17 I CIJENE, HVALA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1114 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

stevo koliko se kod vas moze naci kros zadnja guma 120/90-18 za hard podlogu recimo, ma ustvari samo da nije bas soft

MITAS u grudama za 50 evra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: KTM 990 Adv, KTM 350 Freeride

stevo koliko se kod vas moze naci kros zadnja guma 120/90-18 za hard podlogu recimo, ma ustvari samo da nije bas soft

MITAS u grudama za 50 evra

mislis nesto ovako?

http://www.motorradreifen-diskont.at/bilder/mitasc04l.jpg

ima li mozda link prodavnica?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

to je izuzetno jak motor i potrosi fino,mislim da je i 125 odlican izbor...

 

Ako nisi vozio full cross, i ja mislim da bi mozda 250-ica mogla biti prejaka. Ja kad sam se odlucivao, probao sam i jednu i drugu, tada bez nekog veceg off-road iskustva, i 250-ica me je par puta bas uplasila. Sada vozim 125-icu i nije zafalilo.

 

 

Ganjao sam 250-icu, ali nije mi presudno, necu pare zaradjivati od trka  :D bitno mi je cisto zbog cene jer ne zelim da se rastanem od Afrike... moze i 125, ne verujem da cu bas izvuci maximun od 250  ;)

 

Evo sad se razmisljam, nekako mi XT i XL sve isto, tesko i veliko, do 130, 140kg i moze ali to je krajnja granica, imam vec AT koje stvarno eextra ali preteska a opet CR-a mogu da nadjem za iste pare kao i XT, XR ali jeste cvaji odrzavanje malo "vremenski" zahtevnije ali... koliko vidim... pasce neki CR ipak... ali dajte ako ima predloga, nisam gadljiv  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

to je izuzetno jak motor i potrosi fino,mislim da je i 125 odlican izbor...

 

Ako nisi vozio full cross, i ja mislim da bi mozda 250-ica mogla biti prejaka. Ja kad sam se odlucivao, probao sam i jednu i drugu, tada bez nekog veceg off-road iskustva, i 250-ica me je par puta bas uplasila. Sada vozim 125-icu i nije zafalilo.

 

 

Ganjao sam 250-icu, ali nije mi presudno, necu pare zaradjivati od trka  :D bitno mi je cisto zbog cene jer ne zelim da se rastanem od Afrike... moze i 125, ne verujem da cu bas izvuci maximun od 250  ;)

 

Evo sad se razmisljam, nekako mi XT i XL sve isto, tesko i veliko, do 130, 140kg i moze ali to je krajnja granica, imam vec AT koje stvarno eextra ali preteska a opet CR-a mogu da nadjem za iste pare kao i XT, XR ali jeste cvaji odrzavanje malo "vremenski" zahtevnije ali... koliko vidim... pasce neki CR ipak... ali dajte ako ima predloga, nisam gadljiv  ;D

 

Ako se vec odlucis za cvaju, nemoj 125 ( brzo joj mozes doci glave ) nadji 250, vidi sa Cope-tom sta je uradio sa onom njegovom, deluje mi kao jako dobar i ocuvan primerak ( video sam je samo na slici, ali instinkt mi kaze da vredi pogledati taj motor )

A ipak razmisli jos jednom o XT nije strasno 30-40kg.vise, lako se covek navikne, a odusevljava elasticnost, snaga, i potrosnja u odnosu na cvaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

Malo da osvezimo temu. Klinac je vozio u subotu iako je bilo ladnjikavo, a poveo je i mladjeg brata da oseti miris Castrola TTS

Picture050.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

Malo da osvezimo temu. Klinac je vozio u subotu iako je bilo ladnjikavo, a poveo je i mladjeg brata da oseti miris Castrola TTS

Picture050.jpg

Ispravno,  tako se  pravi  pravi  enduras, od malih  nogu! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja