Jump to content

Moto Zajednica

Honda dominator 650 cross

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova

Dobijam za 350e hondu dominator 650cc ali treba nov klip i da se buši cilindar jer klip zabo i napravio ogrebotine u cilindru, da li se to isplati uzeti i srediti? Ovako kaže momak sve odlično, redovno održavan. I da napomenem motor nema papire. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 373 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Kymco VisaR 110, Honda VFR1200XD

Možda ima smisla za delove, ali za sređivanje verovatno ne. Poznate su po problemiću sa uljnom pumpom. Da uradiš ozbiljnu generalku na njemu, doći ćeš do cene motora sa papirima, u ispravnom stanju. I to da budeš siguran što si uložio da ti ne propadne zbog nekog sitnog propusta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
Pre 6 sati, Sveti Atila je napisao:

Ne dobijaš, već kupuješ za 350EUR, plus ko zna još koliko, motor koji ne možeš da koristiš. Čemu?

Ne, ne kupujem nego ga dobijam za 350e. Dobijam ponudu nisam rekao kupujem, skroz različito ali nema veze nisam to pitao. Meni treba za njive i šumu kuda ja idem papiri mi nisu bitni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
Pre 6 sati, maza1 je napisao:

Možda ima smisla za delove, ali za sređivanje verovatno ne. Poznate su po problemiću sa uljnom pumpom. Da uradiš ozbiljnu generalku na njemu, doći ćeš do cene motora sa papirima, u ispravnom stanju. I to da budeš siguran što si uložio da ti ne propadne zbog nekog sitnog propusta.

Pa da, ko zna koliko još posla na njemu ima, koja je realna cena za takvo stanje bez papira?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Zemun / Žarkovo
  • Motocikl: Versys 650
pre 7 minuta, Bajkela_15 je napisao:

Ne, ne kupujem nego ga dobijam za 350e.

Razmena dobara za novac je bukvalno definicija kupovine. Da si uzeo motor i da nisi ništa dao u zamenu, onda bi mogao reći da si ga dobio.  Ne verujem šta pišem ovde :D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 373 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Kymco VisaR 110, Honda VFR1200XD
1 hour ago, Bajkela_15 said:

Pa da, ko zna koliko još posla na njemu ima, koja je realna cena za takvo stanje bez papira?

Pa 350 eur je OK cena. Pod uslovom da su mu felne dobre, prednja vila, zadnji amortizer, eventualno glava motora (iskreno ne verujem) i da su plastike i komande dobre. I onda da imaš jedan kompletan dodatni motor koji kidaš i ne žališ, ubrzo ga razbiješ, i imaš sve delove da izmenjaš u danu, i nastaviš sa kidanjem, samo malo pažljivije dok ne nađeš drugog donora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Jel ti hoćeš naše mišljenje ili svoje u sitnim slovima?

Idi kupi. 

Svaka škola se plaća, pa ćeš i ti neku platiti. Ili "ovo je najbolja kupovina ikad" ili "ovo u životu neću više uraditi".

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
Pre sat vremena, Andrej_Hotstepper je napisao:

Jel ti hoćeš naše mišljenje ili svoje u sitnim slovima?

Idi kupi. 

Svaka škola se plaća, pa ćeš i ti neku platiti. Ili "ovo je najbolja kupovina ikad" ili "ovo u životu neću više uraditi"

Pa vaše mišljenje me za motor generalno zanima a i cene što se tiče, uglavnom sam sve uzimao sa papirima normalno. Ovo mi je naletelo kao za male pare ali bez papira je pa ne znam kako se tako kreću 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja