Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Piaggio X9 180 Kawasaki KLE500

Pozdrav svima moje ime je Dimitrije

Vlasnik sam Yamahe TDR 125R 1996 

Motocikl je kod mene mesec dana imam odredjene probleme. Na kraju krajeva zato sam i dosao ovde ✌️

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Banovci

Dobar dan. Zovem se Filip i dolazim iz sela Novi Banovci. Imam 15 godina i u ovo vreme sledeće godine planiram već da vozim. Tata i ja planiramo da kupimo motor u januaru otprilike da bi smanjili cenu što je više moguće. Što se tiče motora, veliki sam ljubitelj i voleo bi da postanem vozač istog. Moj tata vozi BMW R1100RT a ja i on smo razmišljali o Yamaha TDR125 ili Honda Varadero XL125L ali Varadero je dosta skuplji pa sad gledam komentare i utiske TDR-a. Ako imate neki predlog, pišite, svi 125 motori dolaze u obzir, samo ne skuteri..Pozdrav.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Piaggio X9 180 Kawasaki KLE500
Pre 2 sati, Filip 2007 je napisao:

Dobar dan. Zovem se Filip i dolazim iz sela Novi Banovci. Imam 15 godina i u ovo vreme sledeće godine planiram već da vozim. Tata i ja planiramo da kupimo motor u januaru otprilike da bi smanjili cenu što je više moguće. Što se tiče motora, veliki sam ljubitelj i voleo bi da postanem vozač istog. Moj tata vozi BMW R1100RT a ja i on smo razmišljali o Yamaha TDR125 ili Honda Varadero XL125L ali Varadero je dosta skuplji pa sad gledam komentare i utiske TDR-a. Ako imate neki predlog, pišite, svi 125 motori dolaze u obzir, samo ne skuteri..Pozdrav.

Mozda ovo nije pravo mesto za ovu temu... Ja sam visok 199cm i dosta sam krupan gledao sam samo TDR-a i nista vise, lozim se na starije motore sa dva fara. TDR kao motocikl dobar ali po meni i ne bas za pocetnika dosta je visok napred, 2T masina pruza dosta zabave u odnosu na nekog Pulsera sa 4T masinom. Ali i trosi dosta bas gasanja 8L meni to nije strasno jer novac dajem samo na motor... Mene je moj izasao fino novca (motor, reg i neke sitnice na pocetku) mogao sam da dodam jos nekoliko stotina € i da kupim Varadero XL 125. Po meni ja bi da sam na tvom mestu sacekao zimu i kupio Varadera. Ima 4T masinu sa 2 cilindra koja nije toliko slaba. 4T masina dosta pouzdranija... dosta mladji motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Banovci

Ja sam visok 180, a Varadero je izvan mojih finansiskih mogućnosti..

Svi su mi rekli da je TDR super izbor, a za prvi motor kao TDR i nisam čuo mnogo loših stvari..

 

skih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Piaggio X9 180 Kawasaki KLE500
Pre 20 sati, Filip 2007 je napisao:

Ja sam visok 180, a Varadero je izvan mojih finansiskih mogućnosti..

Svi su mi rekli da je TDR super izbor, a za prvi motor kao TDR i nisam čuo mnogo loših stvari..

 

skih

Kazem ti samo dobar TDR kosta (na prvom mestu da bude legalan) a Varadera van sezone ima za 1800€ sto i nije puno vise novca od TDR-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Banovci
Pre 5 sati, Jankovicc je napisao:

Kazem ti samo dobar TDR kosta (na prvom mestu da bude legalan) a Varadera van sezone ima za 1800€ sto i nije puno vise novca od TDR-a

Ja sam našao dil nekog nišlije, ne može da ga proda pa ga daje za 1200 a deluje za taj keš bezprekorno..19493061_Screenshot_20220806-145235_PolovniAutomobili.thumb.jpg.b1edfd923d41a738c482b8f6ea1c0fb1.jpg

Screenshot_20220806-145102_Polovni Automobili.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Piaggio X9 180 Kawasaki KLE500
pre 13 minuta, Filip 2007 je napisao:

Ja sam našao dil nekog nišlije, ne može da ga proda pa ga daje za 1200 a deluje za taj keš bezprekorno..19493061_Screenshot_20220806-145235_PolovniAutomobili.thumb.jpg.b1edfd923d41a738c482b8f6ea1c0fb1.jpg

Screenshot_20220806-145102_Polovni Automobili.jpg

Ja sam uspeo da nadjem Yamahu TDR 125R Belgarda (nije DeltaBox) ide kao lud, a kazu da je DeltaBox slabiji a tek je jos slabiji na smom kraju proizvodnje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Banovci
pre 21 minuta, Jankovicc je napisao:

Ja sam uspeo da nadjem Yamahu TDR 125R Belgarda (nije DeltaBox) ide kao lud, a kazu da je DeltaBox slabiji a tek je jos slabiji na smom kraju proizvodnje...

Pa šta misliš o ovome što sam poslao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Banovci

Da li neko može da mi preporuči koje štitnike za motoe bio mogao da kupim? Trebaju mi neki plavi. I gde ima da se kupi ona nalepnica koja ide uz gumu da se slaže uz boju motora?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja