Jump to content

Moto Zajednica

Pozatelj nivoa benzina

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav svima

 

Imam jedno pitanje. Nedavno sam kupio piaggio 4t zip. Motor nema na tabli pokazatelj nivoa benzina vec ima samo lampicu koja pocne da blikce kad dodjem na rezervu. Na tabli pored brzinomera postoji pokazatelj koji nema funkciju. Zanima me koliko je tesko i da li je uopste moguce ugraditi pokazatelj nivoa benzina u rezervaru?

 

Hvala unapred!

 

nil@eunet.yu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
Pozdrav svima

 

Imam jedno pitanje. Nedavno sam kupio piaggio 4t zip. Motor nema na tabli pokazatelj nivoa benzina vec ima samo lampicu koja pocne da blikce kad dodjem na rezervu. Na tabli pored brzinomera postoji pokazatelj koji nema funkciju. Zanima me koliko je tesko i da li je uopste moguce ugraditi pokazatelj nivoa benzina u rezervaru?

 

Hvala unapred!

 

nil@eunet.yu

Pogledaj ovaj stranu :!: Ovde vec si poceo ovaj pitanje. Mozda nesto pomogne.

http://bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=2361&highlight=

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
Hvala na informacijama. Za sad sam odustao od te avanture jednostavno nema se vremena tj para. :D u svakom slucaju hvala

 

P.S. tema je prebacena u garazu

To nemoguce, jer 2 otpor oko 2 evra, a led u 3 boju kosta oko 5 evra. Ostalo samo rad :!: :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: lazarevac
Pozdrav svima

 

Imam jedno pitanje. Nedavno sam kupio piaggio 4t zip. Motor nema na tabli pokazatelj nivoa benzina vec ima samo lampicu koja pocne da blikce kad dodjem na rezervu. Na tabli pored brzinomera postoji pokazatelj koji nema funkciju. Zanima me koliko je tesko i da li je uopste moguce ugraditi pokazatelj nivoa benzina u rezervaru?

 

Hvala unapred!

 

nil@eunet.yu

 

Ja sam inace elektronicar,i to nije nikakav problem,secam se da smo u skoli pravili merace nivoa tecnosti,naravno elektronske.Potrebno je 3-4 led dioda, kabal tj magistrala za racunar,koja mora da se nastavi i jedno logicko kolo,sve to ne izadje 300 din.E sad postoji problem,pokazuje tacno samo kad se gorivo ne mucka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja