Jump to content

Moto Zajednica

MK ARHANGEL - SKUP ***NOVE FOTKE NA 5. STRANI***

Recommended Posts

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

izvinjavam se na mesanju ali postoji cak i opcija da se ukljuci S.Bajramovic sa trubacima, jedan predsednik ih zove, drugi se ljuti na njega zbog toga pa ne znamo kako ce sve ispasti do kraja. U svakom slucaju, ocekujemo anjbolji skup ove godine tamo i javljamo onima koji ga propuste sta su propustili :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac
Pozdrav' date='

 

izvinjavam se na mesanju ali postoji cak i opcija da se ukljuci S.Bajramovic sa trubacima, jedan predsednik ih zove, drugi se ljuti na njega zbog toga pa ne znamo kako ce sve ispasti do kraja. U svakom slucaju, ocekujemo anjbolji skup ove godine tamo i javljamo onima koji ga propuste sta su propustili :)[/quote']

Meni je u znanju da sviraju 6 bendova ali nemogu reci koji su jer neznam za sada.

Sto se tice Sabana Bajramovica koliko ja znam nece on biti.Uostalom neko je zaduzen da skupi bendove i ja se nebih mesao u to jer to nije moj deo posla.

U svakom slucaju dodjite bice super

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Smejte se vi smejte ali Saban po USA puni Jazz klubove samo tako. Inace nisu to mali Klubovi od po 150-200 ljudi vec prave scene sa po 500-750 ljudi. Non-stop je puno i to Amera a nasih nema nigde, kazu Ganci sta ima da ga slusam. :?:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Pomoravlje / Velika Plana
Smejte se vi smejte ali Saban po USA puni Jazz klubove samo tako. Inace nisu to mali Klubovi od po 150-200 ljudi vec prave scene sa po 500-750 ljudi. Non-stop je puno i to Amera a nasih nema nigde' date=' kazu Ganci sta ima da ga slusam. :?:[/quote']

 

Daj da ga predlozimo za ambasadora srbije u USA kad je vec srbin koga ameri najvise vole...

 

Sto se mene tice mize i da ostane u USA :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Pomoravlje / Velika Plana

sory :(

 

al sve mi se nekako cini da je ovaj skup u KG organizovan na neki drugi nacin...

 

Prvo batocina je dosta daleko od KG -a al ima izlaz i ulaz sa auto puta... Znaci pre bih reko da su organizatori izabrali bas batocinu zbog autoputa kako bi privukli sto vise motora... Al zato je "obicnim" ljudima je previseee daleko da iz KG-a dolaze u batocinu kolima prevozom ili pesice na svirku i svako od njih plati ulaz...Znaci ne ocekujem da ce biti neka extra poznata grupa jer organizator nebi morao da pokrije troskove jer kao sto rekoh predaleko je to od KG-a :((( eto tako se bar meni cini...

 

 

poz :)"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Al zato je "obicnim" ljudima je previseee daleko da iz KG-a dolaze u batocinu kolima prevozom ili pesice na svirku i svako od njih plati ulaz...

 

A za pesake je organizovana autobuska linija koja ce raditi samo za vreme skupa na svakih pola sata i dovoziti pesake iz Kg!

_____________________________________________________________

 

Uostalom ovo je skup motorista a ne pesaka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac
sory :(

 

al sve mi se nekako cini da je ovaj skup u KG organizovan na neki drugi nacin...

 

Prvo batocina je dosta daleko od KG -a al ima izlaz i ulaz sa auto puta... Znaci pre bih reko da su organizatori izabrali bas batocinu zbog autoputa kako bi privukli sto vise motora... Al zato je "obicnim" ljudima je previseee daleko da iz KG-a dolaze u batocinu kolima prevozom ili pesice na svirku i svako od njih plati ulaz...Znaci ne ocekujem da ce biti neka extra poznata grupa jer organizator nebi morao da pokrije troskove jer kao sto rekoh predaleko je to od KG-a :((( eto tako se bar meni cini..

poz :)"

Pirat, kada vi u Plani pravite skup ili zurku mi kod vas dlazimo i ne namilamo a ti izvoli mozes jos dosta komentara napraviti i donositi zakljcke zasto je to tako ili onako, radi samo radi...

Nama ne smeta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Pomoravlje / Velika Plana
sory :(

 

al sve mi se nekako cini da je ovaj skup u KG organizovan na neki drugi nacin...

 

Prvo batocina je dosta daleko od KG -a al ima izlaz i ulaz sa auto puta... Znaci pre bih reko da su organizatori izabrali bas batocinu zbog autoputa kako bi privukli sto vise motora... Al zato je "obicnim" ljudima je previseee daleko da iz KG-a dolaze u batocinu kolima prevozom ili pesice na svirku i svako od njih plati ulaz...Znaci ne ocekujem da ce biti neka extra poznata grupa jer organizator nebi morao da pokrije troskove jer kao sto rekoh predaleko je to od KG-a :((( eto tako se bar meni cini..

poz :)"

Pirat' date=' kada vi u Plani pravite skup ili zurku mi kod vas dlazimo i ne namilamo a ti izvoli mozes jos dosta komentara napraviti i donositi zakljcke zasto je to tako ili onako, radi samo radi...

Nama ne smeta[/quote']

 

 

Miko druze pa pogresno si me ukapirao... :( Ja sam samo predpostavio... Inace nisam reko da necu da dodjem... Dolazim siguno nebitno ko svira... Eto i zao mi je sto su moji komentari pogresno protumaceni (nisam imao losu nameru al cudno mi je bilo da nedelju dana pre skupa ne znamo ko svira :( )... :( I mislim da je skup u KG-u jedan od boljih skupova... A i blizu mi je... :) Znaci dolazim :)

 

poz :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ja sam vec siguran da Ernesto i Mika - NAMERNO nece da kazu ko svira u svrhu nekog iznenadjenja 8) . To nije lepo [-X :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Umag
  • Motocikl: Honda CBR1100XX - full power Yoshimura exaust system

Moj prijatelj Sale i ja kreæemo iz Umaga u èetvrtak, 17.08. do Beograda, da bi u petak popodne mogli odmoreni stiæi na vaš skup. Kad sam u Bg javljam se Nikoli ( Mk 'Arhangel' ) pa æemo vidjeti kako dalje ! Vidimo se !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

DEXTER u pravu si,Nece da nam kazu ko svira!!

 

 

:bubu: :bubu: :muzbend: :muzbend: :harmonikas: :harmonikas: :gitarista: :gitarista:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5360 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Evo po posljednjim informacijama,jedna grupica od 5-6 ljudi bi trebalo da krene u petak iz Trebinja,pa eto da se vidimo gore?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Evo bajkeri ovog momenta odlazim kod Kosute i da vam kazem da je sve spremno i cekamo vas.

Sledece vidjenje na sajtu u ponedeljak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova

Eee i tako obzirom da sam preladio i pakne na motoru pregorio kad sam juce na moru bio (mada nisu neke bile ni prije) izgleda da necu doci na skup, bar ne danas. Ako me ovo malo prodje mozda dojdem sjutra ili preksjutra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Po poslednjim informacijama krece se OKO 12h iz SOLO-a i moze bit' usput svrnemo u okolinu SD, na neki bazencic da ohlorimo dupeta, pa ondak pravac skup. Cudni su putovi gospodnji :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja