Jump to content

Moto Zajednica

Za malo...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 701 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

 

Kao sto naslov kaze,za malo da neplanirano posetim urgentni (o drugim lokacijama necu ni da razmisljam).

 

Idem danas (pre par sati) autoputen pored arene,smer od grada. Na drugom kruznom toku se iskljucujem i krecem ka bul. avnoja.

Na 50-ak metara od kruznog toka je semafor i bas na tom semaforu lik krece da radi polukruzno na jedno 6-7m ispred mene!  ???

Ladno me covek nije ni registrovao!!!  Vec sam video sebe kako se zabijam u belu mecku... Jos je lik na trenutak zastao na sred puta kad sam poceo da sviram.

Krece kocenje (uz sirenu)...Zadnji kraj mi ode u jednu stranu,pa se cinme u drugu,malo me i izbacio iz sedista ali nekako ostanem na motoru i prodjem na 10cm od zadnjeg branika....  Puls 1760!!!  Baja stao i ne mrda. Ja sidjem sa motora i reko sad cu da ti j... k...!!! Kako sam  silazio sa motora krece kukanje: "Izvini brate nisam te video,... onaj me zajebo...molim te izvini..." Malo se izderem na njega i sta cu? Sedaj na motor i lagano dalje.

 

Jednostavno nemam reci! Vozio sam normalno... Cist put,nikoga ispred mene,zeleno na semaforu!

 

EKSTREMNO PAZITE !!!  Ljudi su izgubljeni,valjda nas i ne ocekuju na ovoj temperaturi...nemam pojma.

 

Bogu hvala pa je ispalo ovako!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

 

Ljudi su izgubljeni,valjda nas i ne ocekuju na ovoj temperaturi...nemam pojma.

 

Bogu hvala pa je ispalo ovako!

 

Ne očekuju oni nas ni na jednoj temperaturi što je najgore, ali bitno je da si ti Ok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

cccc.... kakvi ljudi, kod nas ima pravilo što ima veće vozilo to manje vodi računa o drugim učesnicima u saobraćaju....

a zamisli da ti se desilo kao meni da je čovek bio kriv i još izašao sa nekim ključem tipa 42 i bez pardona krenuo ka meni, i da nije prošla patrola (prvi put da potrefe i vreme i mesto ) neznam šta bi bilo.... a šta mi motoristi da štekujemo na našim ljubimcima ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd

cccc.... kakvi ljudi, kod nas ima pravilo što ima veće vozilo to manje vodi računa o drugim učesnicima u saobraćaju....

a zamisli da ti se desilo kao meni da je čovek bio kriv i još izašao sa nekim ključem tipa 42 i bez pardona krenuo ka meni, i da nije prošla patrola (prvi put da potrefe i vreme i mesto ) neznam šta bi bilo.... a šta mi motoristi da štekujemo na našim ljubimcima ???

Dobro si prosao prijatelju,boli nih sve K za sve ne samo za bajkere nego bukvalno za sve

i niko ne vodi racuna niocemu.

BOXER mozes,ja to nosim..... ;D ;D ;D,pa nek vadi kljuc i 54.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

Slicna se situacija desila meni pre mesec dana. Na ulazu u Kg iz pravca Kv dve trake, ja idem levom 50-60 km/h i na 10m ispred mene lik u jugu naglo koci i radi polukruzno okretanje preko duple pune!! Ja sirenu, pa kocnica prvo prednja pa zadnja, i jedva se zaustavih ispred njega. Nisam stigao ni da ga opsujem. Parkiram motor sa desne strane, 2 cigare pa onda pravac kuci. Pazite se drugari jer je uvek ista prica "nisam te video"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Na žalost to je naša svakodnevnica, ljudi za volanom su kao pomahnitali. Ne vide oni često ni druge automobile ni kamione i autobuse a mi na dvotočkašima im dođemo kao malo veći insekti. Nas em ne vide a često i kad nas vide ne mare. Na putevima je opšta ludnica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Novi Sad

BOXER mozes,ja to nosim..... ;D ;D ;D,pa nek vadi kljuc i 54.

Ja sam nabavio pendrek na rasklapanje, uvek gledam da izbegnem guzvu, ali bas ako ne moze a on  ima kljuc 54... moram  imati konja za trku ;-), nego dobro je da ti se nista nije desilo, ja i na zeleno kad prolazim, gledam u oba smera, ljudi su postali totalno haoticni, a ne razumem zbog cega, kao da ce im tih 5 minuta sto stignu ranije promeniti zivot....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1680 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Super je sto si pored tolikog manevra i njegovog nesavesnog setanja po raskrsnici ostao netaknut i u sedlu  ::)

Budala je bilo i bice, to vazda govorim i dok ne krenu da pletu sa drakonskim kaznama slaba vajda da ce neki od vozaca da progleda i gle cuda uoci nas na vreme ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

 

Ljudi su izgubljeni,valjda nas i ne ocekuju na ovoj temperaturi...nemam pojma.

 

Bogu hvala pa je ispalo ovako!

 

Ne očekuju oni nas ni na jednoj temperaturi što je najgore, ali bitno je da si ti Ok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Kostolac,Srbija
  • Motocikl: Gilera Typhoon X

Uf,uf dobro je kad se sve dobro po tebe završilo.Definitivno se užasno malo obraća pažnju na motoriste-kao da nismo učesnici u saobraćaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Er 6n

Bar se izvinuo. Ali ono "nisam te video"... Majke mi mile treba nakaciti stroboskop na motor pa kad prolazis da svi moraju da stanu i da pokriju oci rukom ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja