Jump to content

Moto Zajednica

Harley Davidson kupio MV Agustu

Recommended Posts

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

HD je toliko pouzdana i efikasna masina da skeptici mogu dsamo da sanjaju o njemu. I da mumlaju sebi u bradu :)

 

 

 

 

Ako si mu rekao. ;

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Lovcenac - Budva - Novi Sad

Ma dobar je HD,moze da sluzi i kao pumpa za navodnjavanje!ARAN. ;D

Prvo si naveo traktore sad pumpe za vodu... bas mi je drago sto shvatas koliko je svestran Harley, ali opet ponavljam neki su se zaustavili na kosilicama i tu ima skidam kapu, stvarno Harley ne zna da napravi takvu kosilicu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Lovcenac - Budva - Novi Sad

A tek kad budu poceli da prave motorcikle!Ma buducnost im je zagarantovana! ;D ;D

Ma poceli su i to da prave odavno, samo jos uvek nece da ih plasiraju u nekim krajevima, pa tamo vecina ljudi nikad nisu ni imali prilike da probaju Harley motore (osim pojedinih srecnika) jer se jos uvek voze na kosilicama, pa obicno takvi koji nisu ni probali Harley budu najglasniji protivnici ove marke posto se najbolje i razumeju, a kako se i ne bi razumeli kad su ga videli na toliko slika...  ;D

Ista prica je kad odem na selo kod roditelja sa Audijem S8, pa dodje komsija (mehanicar koji sam odrzava svog ljubimca i najbolje se razume u sve - kao neki) sa pricom "Ne bi ja dao moga Yuga za ovo nikad, bar ja znam sta je masina...."  ;D

 

A sto se tice buducnosti, pa bas sam cuo da im nesto lose ide, izgleda da su ih provalili kakve krseve prave pa vise niko ne kupuje Harley, ma gotovi su cujem da se bankrot blizi pa oce da se vade na MV Agustu hahaha  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Lovcenac - Budva - Novi Sad

Bez ljutnje, samo se malo salimo  ;) da me neko pogresno ne shvati, volim i ja kinder jaja  ;D mmmmmm

 

Zao mi je sto ne mozemo da nastavimo ovo caskanje posto sutra putujem u postojbinu Harleya i ne vracam se skoro, pozdrav svima!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Svidjaju mi se ovi sto voze harlejce znaju da se zezaju ne padaju mnogo u vatru , .... e sad da je neko od njih na vlasti ko zna sta bi bilo mozda bi dobili i zabranu omalovazavanja brenda jer vredja osecanja koja isti osecaju prema gvozdju. ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Bez ljutnje, samo se malo salimo  ;) da me neko pogresno ne shvati, volim i ja kinder jaja  ;D mmmmmm

 

Zao mi je sto ne mozemo da nastavimo ovo caskanje posto sutra putujem u postojbinu Harleya i ne vracam se skoro, pozdrav svima!  ;)

Srecan put i lep provod! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja