Jump to content

Moto Zajednica

Srbija - Iran Jun 2008

Recommended Posts

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Bice u nastavcima zbog vremena jer nisam bas vican kuckanju i postovanju slika.Nastavak sledi veceras, treba spremiti motor sada za Goch.

 

 

Molim te, stavljaj jedno prazno mesto iza tačke, zareza, upitnika, etc...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Moja je greska sto nisam trazio poslovnu vizu koji bi dobio za par dana. U pakistanskoj ambasadi termin turisticka viza prakticno ni ne postoji. Oni su nase aplikacije slali u Islamabad pa cekali odgovor koji nikad nije stigao. Iran je stvarno otkrovljenje za mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • DR.Mr, 214 postova
  • Lokacija: Pancevo

Bice u nastavcima zbog vremena jer nisam bas vican kuckanju i postovanju slika.Nastavak sledi veceras, treba spremiti motor sada za Goch.

 

 

Molim te, stavljaj jedno prazno mesto iza tačke, zareza, upitnika, etc...

\

 

Ako si ti na ceo putopis imao samo to da kazes bolje da si cutao...........

 

Momci hvala za slike prelepa tura i putopis uzivao sam u svakoj sekundi ....hvala sto ste podelili to sa nama i cekamo sledecu turu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Bice u nastavcima zbog vremena jer nisam bas vican kuckanju i postovanju slika.Nastavak sledi veceras, treba spremiti motor sada za Goch.

 

 

Molim te, stavljaj jedno prazno mesto iza tačke, zareza, upitnika, etc...

\

 

Ako si ti na ceo putopis imao samo to da kazes bolje da si cutao...........

 

Momci hvala za slike prelepa tura i putopis uzivao sam u svakoj sekundi ....hvala sto ste podelili to sa nama i cekamo sledecu turu

 

 

 

Ahh, izvini... znat ču za drugi put, ali bez obzira, šta ja pišem ili čutim, to je sasvim moja stvar..... i ne treba mi nikakav mentor ili kritičar.

 

Ti što kuckaš hvale, lepo je, ja ču to da uradim lično.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Exstra tura,svaka cast na hrabrosti sa turskim pandurima,postupili ste iskusno.Mnogo vam zavidim i hvala sto ste vase impresije podelili sa nama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Mikulanac, respect! Pun si tajne covece, miran, tih,  a ovamo strpao Iran u dzep! Ajde bre, sledeci put da idem i ja sa kinezom, em nema sanse da zabodemo brzinsku kaznu, znaci bezbedan sam suvozac skroz, d ane kazem bezopasan, em ima da udjemu u knjigu svetskih cuda, pa ce nas sponzorisati Kineska ambasada!  ;D ;D

 

Salu na stranu, svaka vam cast za ovaj put, nadam se da cu i ja jednog dana uraditi nesto slicno!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Hvala , Nikola!! Zelim ti da napravis jos hiljade kilometara sa tvojim kinezom i da stignes do Irana. Bar ti tamo nece biti zima kao sinoc u povratku sa Gocha!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Hvala , Nikola!! Zelim ti da napravis jos hiljade kilometara sa tvojim kinezom i da stignes do Irana. Bar ti tamo nece biti zima kao sinoc u povratku sa Gocha!

 

Neznam koliko si u toku sa tim, ali ideja mi je da menjam na prolece kineskog konjica za Transalpa ili neki slican veci motor. E sad, tvoja zelja znaci da necu uspeti da obezbedim kintu za taj poduhvat do proleca!  ;D ;D ;D

 

Salu na stranu, hvala ti na lepim zeljama! I jedva cekam da opalis neku novu turu, pa da uzivamo u fotopricama, stvarno si to extra srocio!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Bravo !!!

nema drugih reci, napravili ste zaista lepu turu. Reci mi (ako nije tajna) koje ste satore nosili na put (model me interesuje) jer ja iduce godine idem za Maroko, a jos se premisljam koji model satora da nabavim.

Jos jednom moje cestitke i topli pozdravi iz Gabona .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Sator nije kod mene tako da ne znam tacan model , inace smo ga vratili neotpakovanog , ne koristeci ga niti jedan put. Uglavnom smo spavali u hotelima.

Pozdrav i tebi iz Beograda !!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Mikulanac@

 

Svaka cast na putovanju !

 

Voleo bih da se upoznamo nekom prilikom...

 

Ima li sanse da sa vama krenem u neku avanturu sledece godine ?

 

Imam F 800 GS (nemam pojma dal je dorastao velikom GS-u)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

      Hvala , Johanne ! Jos pravimo plan za sledecu godinu ali nije na odmet da se neko prikljuci , dobro dosao . Za sada je u planu Afrika ali jos nismo nacisto gde i kako .  Imam iskustva sa F 800 GS i uz male  dodatke ( moje subjektino misljenje ) mogao bih krenuti na put . Meni licno smeta mali vizir , mali rezervoar i neudobno sediste ali to je sve stvar navike . Sto se tice prednosti 800 je startniji i mnogo laksi za off roud deonice . Kada imas vremena ili se ja potrefim u NS mozemo se naci i razmeniti iskustva , do tada veliki pozdrav !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Videsmo se vec 2put a nikako da se ispricamo o ovoj pustolovini, a i ja sam je do sada samo prelistao, ali sam tek veceras celu procitao i ostao bez daha. Ovakva tura je san svakog motoriste. Svaka cast i zelim ti jos ovakvih tura i da ti se i ja nekom prilikom prikljucim. Do tadalepo nam je i na turicama po Srbiji.

Vidimo se sutra u pescari

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: trenutno bez
:) Bojim se da se ne ponavljam sa komentarima na ovu i slicne ture. Stvarno je super! Mozda bi bila dobra ideja da se napravi Top 10 tura, u koju bi usla putovanja clanova foruma, po dobijenim glasovima. Administratori, razmislite!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

      Hvala , Johanne ! Jos pravimo plan za sledecu godinu ali nije na odmet da se neko prikljuci , dobro dosao . Za sada je u planu Afrika ali jos nismo nacisto gde i kako .  Imam iskustva sa F 800 GS i uz male  dodatke ( moje subjektino misljenje ) mogao bih krenuti na put . Meni licno smeta mali vizir , mali rezervoar i neudobno sediste ali to je sve stvar navike . Sto se tice prednosti 800 je startniji i mnogo laksi za off roud deonice . Kada imas vremena ili se ja potrefim u NS mozemo se naci i razmeniti iskustva , do tada veliki pozdrav !!!

 

Do prve prilike da se upoznamo !

 

Ja sam u dusi veliki avanturista i nije mi potrebno ceo dan objasnjavati de, sta, kako, ako mi je neka prica ok, treba mi 15 sec da se upalim ko sibica i da krenemo, bez obzira na posledice bilo pozitivne ili negativne. Sediste je meni ok, Veci vizir bi trebalo da bude u ponudi kod proizvodjaca dodatne opreme, a sto se rezervoara tice jeste mali al F 800 GS deklaraciji trosi 3.8 l na 90 km/h (autonomija 420 km) a A R1200 GS trosi 6 l (autonomija 550 km) tako da razlika u autonomiji nije preterana (moje misljenje).

Pozdrav !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

  Kao sto rekoh sve je stvar navike . Ja sam tezi nego sto treba tako da mi je sedite bas problem . Vozio sam pescaru na F  800 u subotu i danas me jos uvek boli dupe . Ako ima vremena u nedelju idemo opet tamo , bice zanimljivo . Aha jos jedna zamerka za F 7800 , pronasao sam je u pescari . Posudica za kociono ulje na desnoj strani volana iritira do vozim jer se svo vreme klati i odvlaci mi paznju  ;D ;). Bas sam neka picajzla .

Pozdrav !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja