Jump to content

Moto Zajednica

Cetvrta trke sezone SOTP-Portland

Recommended Posts

  • Drug član, 4267 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

--------------------------------------------------------------------------------

I ovaj vikend je prosa uz probleme kako za mene tako i za druge "kanadjane".Od nas sest koji smo dosli iz Kanade samo je jedan rodjen u Kanadi svi smo "navrnjeni kanadjani".Po0sto sam dobro opleja u Spokan-u bilo je opet5 radi do ponoci da se motor zavrsi na vrime i tako je bilo.U subotu poslin posla samo Tom i ja polako krenili za Portland.Sve je proslo u najboljem redu.Dosli na stazu prije 23:00.Usput smo pokupili moj novi prednji disk da bi ovaj put ima vise vire u prednju kocnicu i da nebi bilo repriza od proslog vikenda.Mada si me plocice i disk kostali oko $450 us dolara ali vridilo je svakog penija.

 

Diga san se oko 06:00 ujutro(nedilja vec) da bi montira disk i registraciju,tehnicki motora i opreme.

 

E sada je prvi i jedini trening,moran polako da legnu plocice.Motor ide OK,a ja van moran priznati da se me prpa malo kocin suvise rano i polako kroz krivine.

 

Prva trka iman odlican start i cetvrti san di tu pozciju drzin do odrugog kruga i onda opet ona neodlucnosta u mojoj glavi (jeb*ga pad je uradija svoje).Kocin di svi idu pun gas i kad je pocela redaljlka na meni nakon 5 krugova sa 7 ili 8 i u zadnjem krugu mi se motor ugas i to na pravcu.John Martin nije zavrsija trku jer mu je puka kais na kvacilu i jos uz to deklo kavacila je izbija srica da niko nije bija pokraj njega.

Vratin se u pit kad ono oper baterija crkla ,a nova samo dvi trke.Nista stvain novu i ajmo opet jovo nanovo

 

Druga trka odlican start opet ali me dancun na Waslake-u i Ron na Nortonu priticu prid prvu krivinu.I tu mi nesto prodje kroz glavi i ja po gasu pa maka pa opet.Pratin iz u stopu njihovi motor su malo brzi na pravcu,ali na kocenju ja ih stizen i nas trojica u borbi za trece misto u Open Vintage i prvo u Super Twins se ne odvajamo jedno od drugog.Vraca mi se samopouzdanje i pocinjen iz kruga u krug da kocin sve kasnije i prolaz kroz krivine sve brzi.Ali ta sjajna borba zavrsava na moju zalost kad si je pulo nesto u getribi na pravcu i pocelo da skalja.Mora san otici u pit jer ako zablokira eto me opet u nivi ,a ja nevi bas nesvidja mi se prasine(ja san dite od kamena ne zemlje).

Jesse je pas i to dobro u zadnjem krugu i bija u nesvisti oko 10 minuta.Odvezli su ga u bolnicu i dosa je kuci juce sve je OK sada.Ispalo mu je crivo sa filtera za ulje i po zadnjoj gumi.........Sljedeca trka je u Augustu pa cemo imati vise srice nadan se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Šteta što ne prenose SOTP na TV-u, Caco, kada èitam tvoje opise, èini mi se da su trke krajnje uzbudljive. Navijamo za tebe!

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

"Ako ne postaneš novi prvak ti... Jer dobro znamo svi da najbolji si ti... Nikada ti neæemo okrenut leða mi..." :D8):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja