Jump to content

Moto Zajednica

II Akcija Deda Mraz - 27. Decembar 2008.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Puno srce, neka toplina. Nema te zime koja je ovaj dogadjaj ni u najmanjoj meri mogla da rashladi. Bila mi je cast. Hvala organizatorima, hvala drugarima velikoga srca. Hvala donatorima, a decu da cesce vidjamo sa osmesima na licima......... ;). Pozdrav svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Mislim sta reci, preko 100 motora jedan minoran-pad prioklizavanje u rano jutro, i jedan minoran kvar na prednjoj kocnici. Sve ostalo je bilo extra. Da je bilo hladno bilo je , ali sta je to za nas. Meni je samo bilo hladno na prste na rukama, valjda imam slabu cirkulaciju.

Organizacija i medijsko pokrivanje odlicno.

Odziv clanova izuzetan s obzirom na hladno vreme i poteskoce da se dodje do suvih glavnih ulica zbog snega i leda.

Sto se tiche vremena, bolje sto je bila suvomrazica sa -4 , nego  O sa susnezicom.

Lepo druzenje na "Stenki". Da li su palili masne krpe da isteraju Kineze ?

 

Sve u svemu izuzetan dan, hvala svima koji su bili i uvelicali ovu akciju,

 

Evo par slicica,

 

post-621-12879014421201_thumb.jpg

post-621-12879014422406_thumb.jpg

post-621-12879014423732_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Ajde slike da prebacimo u temu http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=28594.0 kako bi clanovi bjb koji nisu pratii temu i koji su se tek registrovali mogli videti slike i utiske o današnjoj akciji. Nemojte da mislite da volim da filozofiram nego ova tema ima preko 50 strana ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

 Svaka cast momci i devojke . Zaista sam ponosan na izvedenu akciju ali ipak ostaje seta sto nisam bio u mogucnosti da budem sa vama . Jako sam sretan sto u ovako teskim vemenima pokazujemo ko smo i sta smo . Pozdrav svima .

 

PS . Moze li neka akcija za kinesku Novu godinu koja je krajem januara pa da pokusam da budem tamo  ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

Svaka cast svim bajkerima, bilo mi je cast voziti se u onolikoj koloni. Jako mi je drago sto smo usrecili onoliki broj dece, ovacije su bile fantasticne kada smo ulazili u salu. Jako lepo iskustvo, a pasulj na Stenki - vrh!!!! ;D ;D

Do sledece prilike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha XTZ 660 Tenere

 Svaka cast momci i devojke . Zaista sam ponosan na izvedenu akciju ali ipak ostaje seta sto nisam bio u mogucnosti da budem sa vama . Jako sam sretan sto u ovako teskim vemenima pokazujemo ko smo i sta smo . Pozdrav svima .

 

PS . Moze li neka akcija za kinesku Novu godinu koja je krajem januara pa da pokusam da budem tamo  ;D.

 

 

a postoji i Srpska :))

a i na badnji dan se jasu konji...

 

 

Svaka cast Pablu i ekipi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Svaka cast svim bajkerima, bilo mi je cast voziti se u onolikoj koloni. Jako mi je drago sto smo usrecili onoliki broj dece, ovacije su bile fantasticne kada smo ulazili u salu. Jako lepo iskustvo, a pasulj na Stenki - vrh!!!! ;D ;D

Do sledece prilike...

 

Slazem se...stvarno puno motora,organizacija odlicna,ponasanje ucesnika odlicno...reakcije ljudi i vise nego odlicne,nema ko se nije nasmesio,svaki drugi je vadio telefon ili dig.aparat da nas slika,majke su izvodile decu napolju da nam masu...reakcije vozaca automobila koji su nam dolazili u susret odlicna...svi se smese,ablenduju,staju da nas slikaju...

 

 

PS Okacio sam neke slike u onoj temi za utiske

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Svaka cast svima koji su doprineli ovom spektaklu  ;) preko 100 motora, vise od 150 motorista sa sve preslatkim Irvasima i Baba Mrazicama, pa KUD Dimitrije Tucovic......gomila ljudi dobre volje koja nas je opremila paketicima, napitcima.....nesebicna zelja velikih entuzijasta rezultirala je najboljim mogucim uspehom sa nekoliko stotina neskrivenih decijih osmeha koji su ucinili da imamo milion i jedan razlog da medjusobno budemo ponosni jedni na druge i da uzivamo iz sve snage :)

Presrecan sam sto sam danas plakao od srece u drustvu ljudi velikog srca Asocijacije Motociklista Srbije :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja