Jump to content

Moto Zajednica

BiH,SRB,MAKEDONIJA,ALBANIJA,CRNA GORA ,BiH (03.09.-07.09.2008)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Super putopis.

Imaš li možda adresu ovog moto shopa u Drač?

Nemam, probaj da uvecas sliku mozda pise na reklami.

 

E ladno si spavao na istom mestu gde i mi na Ohridu. Jer si naso lika tamo kod rampe? ;D

 

Lepo je videti opet ove predele, pa jos iz drugog ugla. Drago mi ja da ti se dopalo, ali veruj mi nisi ni zagrebao. Prosao si najdosadniji deo u Albaniji...

 

E reci mi, kofere si pravio ili...

 

Samo nastavi, super je putopis...

Tacno ,tip me nasao kod rampe :).

Nisam imao vise vremena za obilazak, vracam se sigurno sledece godine.

Kofere je pravio jedan prijatelj , a ja nosace . Sve je dovoljno cvrsto (probao sam na terenu pod punim teretom), desni je malo usjecen za auspuh i dobio sam sirinu 95, sto i nije lose.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Pred vece dolazim u Skadar,obilazim grad ,kupujem neke sitnice i nastavljam prema granici sa CG.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Na granicnom prelazu na Albanskoj strani sve ide bez problema i brzo,ali na CG ceka se i vise od sata. Naravno ,jos jednom sam iskoristio prednost putovanja motociklom i prosao na celo kolone ,niko se nije bunio.

Silazim u Sutomore ,gdje je taj dan moto skup, i u kampu postavljam sator.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Cetvrti dan puta . Sutomore, Niksic ,Pluzine ,Gorazde,Sokolac i konacno  posle cetri dana voznje i oko 1700km opet kuci.Sve je proslo u najboljem redu ,ali ipak nekako nedovrseno. Ipak treba vise vremena za slicne ture.Ako mi se pruzi prilika opet cu proci Makedoniju i Albaniju ,ali bez zurbe, ima tu dosta toga da se vidi.

Kako je putovati sam? I nije tako lose ,mozete da lutate do mile volje a da vas niko ne ometa, ipak u dobrom drustvu je sigurno bolje.

Africa Twin? Kada sam je kupio i nisam bio bas zadovoljan ,ali mogu vam reci da je pravi motor za ovakva i puno duza putovanja. Sa njom nisam imao ni jedan najmanji problem na ovom putu , ni za vrijeme od kada je vozim.

 

 

post-1867-12879004308468_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Pančevo

Do jaja putopis ali malo dana da se sve obidje.Slicnu turu sam i Ja napravio i to  u solo varijant  kao i ti. Nikad mi lakse nije bilo. Vraticu se u Albaniju sledece godine ali posveticu vise paznje juznom delu, on je interesantniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Lepa tura, video sam ti motor u Sutomoru (a i kofera ;D), ali si spavao, pa sam nasao Mireta i divanio sa njim do dugo u noc. Tamo je bio i tvoj bivsi GS, cini mi se?! Momci iz Pule su bili do Albanije, ali su ih odrali za po 10e na grani, pa su se zezali na sopstveni racun u povratku! Pitao ih tip "10e, ok", oni kazu ok, on uzme pare i stavi u dzep bez ikakve priznanice. Nikakvih drugih problema nisu imali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

I ja planiram iduce godine takvu neku turu sa Varaderom  pa iz vasih postova pokusavam da sakupim ono sto mi je najinteresantnije!Svaka cast ali mi Albanija deluje toliko nesigurno da cu dobro da razmislim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Putopis je fantasticno srocen, al mi jedna stvar nije jasna na kom si jeziku pricao sa Albancima ?

 

I ja planiram iduce godine takvu neku turu sa Varaderom  pa iz vasih postova pokusavam da sakupim ono sto mi je najinteresantnije!Svaka cast ali mi Albanija deluje toliko nesigurno da cu dobro da razmislim!

 

Nemoj biti pic.ica ;D, idemo zajedno pa da okuvamo neku lepu turu.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja