Jump to content

Moto Zajednica

"Unapredimo" skupove?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

Ja tako mislim, da ne treba da "unapredimo" skupove. Sto vise skupa, veci izbor za nas motorasima.Veliko konkurencija, napravi dobro skup. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Velika Plana

 

slazem se sa vecimo predloga ali sa nekima i ne... a evo i zasto... ako podelimo na plastiku i tako dalje to znaci da na nekim skupovima nikada vise nebi video neke drage prijatelje... to znaci da ujak koji zovi copera i ja vise nikad nebi mogli da odemo zajedno na skup... po meni to je bezveze... 

 

drugo jedan vikend jedan skup... ljudi gorivo je 120 din skoro... kupovna moc je mala... moze da bude taj jedan vikend HORGOS  recimo... ja bi isao al verovano nebi imao pala... za sad je takva situacija a kako gorivo skace bice sve gora :(  znaci moze ladno jedan vikend 2 kupa ali da budu bas udaljeni gradovi (jednostavno treba pruziti sansu i onima sa plicim dzepo koji zele da se provedu i druze da odu na neki skup...)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Novi Sad(novo naselje)

ja bi da se podelimo! moj cale tera hromiranog konja, a ja plasticnog i onda obicno idemo zajedno na moto skupove ;D ;D ;D :D :D!

zelim da se podele jer mi je neprijatno pred caletom gledati striptizete!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

drugo jedan vikend jedan skup... ljudi gorivo je 120 din skoro... kupovna moc je mala... moze da bude taj jedan vikend HORGOS  recimo... ja bi isao al verovano nebi imao para... za sad je takva situacija a kako gorivo skace bice sve gora :(  znaci moze ladno jedan vikend 2 skupa ali da budu bas udaljeni gradovi (jednostavno treba pruziti sansu i onima sa plicim dzepo koji zele da se provedu i druze da odu na neki skup...)

da repliciram mom planjaninu

ne bih se slozio sa nemanjem para jer smo mi vozili po mnogo gorim uslovima sto rece moj prijatelj 954 94 godine smo obisli celu Srbiju sa kanticom od 5 lit rezerve a gorivo placali i po 5 maraka sto bi sad to kostalo kao  200 dinara a placali smo nekad i skuplje samo da se vozi tako da cena goriva ne opravdava

Sto se tice skupova na prvim skupstinama MAS-a bilo je reci da se organizuje  po jedan skup mesecno a ostalo su zurke radi lakseg tumacenja zna se sta je skup kao i svaki sada odrzani dok su zurke neobavezne i besplatne, na skupovima bi se ispostovali neki normativi poput pijace vode, izgradnje sanirarnog cvora ako je skup u prirodi u to vreme nije bilo plasticnih wc-a, limitirana cena hrane i pica kao i obrok za DZ ali mi smo braco u Srbiji i nikome ne mozes zabraniti i pored postavljenih propisa-pravila da ih neko krsi tj ne postuje uvek ce biti  prestupnika i onih koji se zele dokazati u svom kraju a svedoci ste raznih skupova tako organizovanih gde ljudi iz godine u godinu prave lose skupove ponavljajuci greske a narod ko narod ide tamo gde mu je blize i tu je najveci problem.

a ono sa plastikom tj  u fazonu Suzuki,honda u drugi skupovi sa druge strane choperice i hand made e to bi bili oni sporedni i odrzavali bi se samo jedan dan i to nedelja kao neka smotra a glavni oni koji su jednom mesecno  tj onih pet glavnih pa ko od njih dvoje dobije najlosije ocene ispada iz igre naredne godine kao bilo koja liga u sportu.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Ja sam za iduću sezonu 2009 u pregovorima sa opštinskim vlastima u vezi jednog moto skupa.

Opština Batočina ima želju .....

 

Tako nešto se i traži, samo hrabro!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka

ja bi da se podelimo! moj cale tera hromiranog konja, a ja plasticnog i onda obicno idemo zajedno na moto skupove ;D ;D ;D :D :D!

zelim da se podele jer mi je neprijatno pred caletom gledati striptizete!

 

I ja sam za to, moj sin vozi hromiranog, a ja plasticnog. I meni je neprijatno pred detetom gledati striptiz.

 

Za podele 100%

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ja sam za iduću sezonu 2009 u pregovorima sa opštinskim vlastima u vezi jednog moto skupa.

Opština Batočina ima želju da izdvoji iz budžeta 5000 evra kao pokrovitelj moto skupa koji bi se dešavao na njenoj teritoriji t.j. u selu Kijevo nadomak Batočine.Mesto je izvanredno sa komplexom od crkvenog dvorišta za kamp sa velikom hladovinom i svega ostalog što treba,zatim školskog dvorišta takođe sa svim što treba,ugostiteljskim objektom koji je sagrađen pre dve godine i sportskim terenom za motore koji je ograđen visokom ogradom.Sve ovo je fizički razdvojeno a ustvari na jednom mestu.Pored ugostiteljskog objekta mesto za šator ravno kao tepsija.Sa druge strane je travnjak za binu a ispred popločeno za publiku.Svuda postoje WC-i a u blizini šatora protiče potok gde bih postavio 5-6 wc-a.

Vode ima na svakom mestu i rekoh velike hladovine.Potražićemo datum od MAS-a a ako nam ne odobre videćemo kako to napraviti a da nikoga ne naljutimo.

Imaćemo čuvare za motore koji će biti u zatvorenom prostoru.Pucači i oni koji turiraju neće biti poželjni odnosno biće udaljeni iz sela.Razmošljamo i o trijažu bajkera na izlazu iz sela sa alkometrom uz pomoć policije i ko je pozitivan moraće da se vrati u kamp bez sankcija od strane policije.

Biće ručak oba dana,bureg i jogurt tri dana,ulaz besplatan a svirace bendovi Non Name.

Na ulazu biće napisan kućni red koji će biti izložen i na sajtu BJB-a i S.O.Batočina kao i na ostalim sajtovima motoraša.

Toliko za sada a o ostalim dešavanjima i dogovorima biće obaveštenja

Ovo je moj covek, konacno neko ko 100% shvata sustinu problema, a resenje je tako jednostavno. Na skupovima treba binu okrenuti od kampa, tj. satora, cesto se desava da je okrenuta ka kampu, pa od buke ne moze da se razgovara, a da se ne promukne. Miko, imaces najbolji moto skup 2009 ;D :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Ljeljenča

Ja sam za iduću sezonu 2009 u pregovorima sa opštinskim vlastima u vezi jednog moto skupa.

Opština Batočina ima želju da izdvoji iz budžeta 5000 evra kao pokrovitelj moto skupa koji bi se dešavao na njenoj teritoriji t.j. u selu Kijevo nadomak Batočine.Mesto je izvanredno sa komplexom od crkvenog dvorišta za kamp sa velikom hladovinom i svega ostalog što treba,zatim školskog dvorišta takođe sa svim što treba,ugostiteljskim objektom koji je sagrađen pre dve godine i sportskim terenom za motore koji je ograđen visokom ogradom.Sve ovo je fizički razdvojeno a ustvari na jednom mestu.Pored ugostiteljskog objekta mesto za šator ravno kao tepsija.Sa druge strane je travnjak za binu a ispred popločeno za publiku.Svuda postoje WC-i a u blizini šatora protiče potok gde bih postavio 5-6 wc-a.

Vode ima na svakom mestu i rekoh velike hladovine.Potražićemo datum od MAS-a a ako nam ne odobre videćemo kako to napraviti a da nikoga ne naljutimo.

Imaćemo čuvare za motore koji će biti u zatvorenom prostoru.Pucači i oni koji turiraju neće biti poželjni odnosno biće udaljeni iz sela.Razmošljamo i o trijažu bajkera na izlazu iz sela sa alkometrom uz pomoć policije i ko je pozitivan moraće da se vrati u kamp bez sankcija od strane policije.

Biće ručak oba dana,bureg i jogurt tri dana,ulaz besplatan a svirace bendovi Non Name.

Na ulazu biće napisan kućni red koji će biti izložen i na sajtu BJB-a i S.O.Batočina kao i na ostalim sajtovima motoraša.

Toliko za sada a o ostalim dešavanjima i dogovorima biće obaveštenja

Nikako mi ovo ne lezi.Daleko,brate,2009-ta....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

e moji bajkeri koliko vas u vasem gradu radi na tome da pomogne da se napravi skup .

drugo najlakse je da se samo kritikuje citam pa nemogu da verujem neke osnovne stvari mora da se ispostuje ,muzika koliko nas ima

pa ko da ugodi svakom trazite hladovinu pa zar u svakom gradu samo za vas ima odredjena mesta gde mozete da pravite skup da vam je hladovina

trecehocete da se razdvajamo na plasticne i ostale pa to je smesno .mislim da bi u ovoj temi trebali da pisu ljudi koji su ucestvovali u organizaciji .koji znaju koliko ima problema pogotovo u gradovima gde nemate sponzorstva nego iz svog dzepa pravite skup

pa da idemo dalje ponasanje motorista(pojedinih) i toliko stradanja dovesce do toga da ce pojedini gradovi zabraniti skupove

ko hoce neka pravi ko hoce neka ide gde mu se svidja to je druzenje.napravite barem jedan skup los ili dobar pa onda pricajte koliko je to jednostavno

(mislim na ove koji nikad nisu ucestvovali u pravljenju skupa) svako tezi da napravi dobar skup u tome mu pomazemo svi

svojim dolaskom i ponasanjem ali najlakse je da se sedi  i kuca i da trazite sve i svasta alo bre ovo je srbija nema se para

pisljivi WC tri komada 100 evra jedan dan, bina oko 1500 evra to je za one koji neznaju dalje necu da pisem .

i ja bi voleo da dodjem na skup bilo gde da se neplaca nista i jos akomi plate gorivo bio bih zahvalan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

i jos da dodam u sredjenoj drzavi kao sto je nasa

nasi skupovi su super barem se ljudi druze i zabavljaju bez politike i ostalih gluposti

malo opustanja je odlicno.

ZNACI DOK DRZAVA ILI RECIMO OPSTINA NESHVATI DA JE SKUP JEDNA MANIFESTACIJA KOJA DOPRINOSI GRADU

I DA TREBA DA POMOGNE U TOM DESAVANJU NEMOZE BITI BOLJE ,TO STO SE SVI MI TRUDIMO JE NEDOVOLJNO

A SVI ZELIMO DA NAPRAVIMO DOBAR SKUP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Svakakvih li predloga i zamerki ovde ima? A da necete da organizatori nabave i tus kabine???? ??? ???

Ko nije spreman na vrucinu, blato i slicno ne mora da ide, neka sedi kuci ili ode na pecanje!! ;D ;D

Jedini dobar predlog je da policija stoji na izlazu i ne dozvoljava alkoholisanim vozcima  da izadju i time povrede sebe i druge!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

e moji bajkeri koliko vas u vasem gradu radi na tome da pomogne da se napravi skup .

drugo najlakse je da se samo kritikuje citam pa nemogu da verujem neke osnovne stvari mora da se ispostuje ,muzika koliko nas ima

pa ko da ugodi svakom trazite hladovinu pa zar u svakom gradu samo za vas ima odredjena mesta gde mozete da pravite skup da vam je hladovina

trecehocete da se razdvajamo na plasticne i ostale pa to je smesno .mislim da bi u ovoj temi trebali da pisu ljudi koji su ucestvovali u organizaciji .koji znaju koliko ima problema pogotovo u gradovima gde nemate sponzorstva nego iz svog dzepa pravite skup

pa da idemo dalje ponasanje motorista(pojedinih) i toliko stradanja dovesce do toga da ce pojedini gradovi zabraniti skupove

ko hoce neka pravi ko hoce neka ide gde mu se svidja to je druzenje.napravite barem jedan skup los ili dobar pa onda pricajte koliko je to jednostavno

(mislim na ove koji nikad nisu ucestvovali u pravljenju skupa) svako tezi da napravi dobar skup u tome mu pomazemo svi

svojim dolaskom i ponasanjem ali najlakse je da se sedi  i kuca i da trazite sve i svasta alo bre ovo je srbija nema se para

pisljivi WC tri komada 100 evra jedan dan, bina oko 1500 evra to je za one koji neznaju dalje necu da pisem .

i ja bi voleo da dodjem na skup bilo gde da se neplaca nista i jos akomi plate gorivo bio bih zahvalan

Bas ovo hteo sam da pisem, ali na zalost neznam toliko srbski. Ali ti napisao si umesto mene. HVALA!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Svakakvih li predloga i zamerki ovde ima? A da necete da organizatori nabave i tus kabine???? ??? ???

Ko nije spreman na vrucinu, blato i slicno ne mora da ide, neka sedi kuci ili ode na pecanje!! ;D ;D

Jedini dobar predlog je da policija stoji na izlazu i ne dozvoljava alkoholisanim vozcima  da izadju i time povrede sebe i druge!!!!

 

Izvini MZ,a sta bi falilo da ima tuseva? Ako ima neke tekuce vode,mislim da nije veliki problem da se namontira i poneki tus,nije neki big deal,a znacilo bi na +40,pogotovu za ljude koji prenoce na skupu

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Svakakvih li predloga i zamerki ovde ima? A da necete da organizatori nabave i tus kabine???? ??? ???

Ko nije spreman na vrucinu, blato i slicno ne mora da ide, neka sedi kuci ili ode na pecanje!! ;D ;D

Jedini dobar predlog je da policija stoji na izlazu i ne dozvoljava alkoholisanim vozcima  da izadju i time povrede sebe i druge!!!!

 

Izvini MZ,a sta bi falilo da ima tuseva? Ako ima neke tekuce vode,mislim da nije veliki problem da se namontira i poneki tus,nije neki big deal,a znacilo bi na +40,pogotovu za ljude koji prenoce na skupu

 

Svi mi znamo sta je vrucina,blato nemanje,neradi se o tome ove primedbe su sve na mestu u smislu boljitka svima nama a mislim posebno organizatorima,da se nedesi da vam na sledecem skupu umesto ocekivanih 800 motora dodje 200-300 i to vasih.Pojavljuju se novi klubovi bio sam na jednom,imao je vise gostiju nego klub koji pravi 10-ak godina,a sve vise ima novih.Zato ljudi kritikujte ovde sve sto vam se nesvidi ako ima pametnih naucice nesto iz ovoga.Mozda je bas fora u tus kabinama idu vrucine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Izvini MZ,a sta bi falilo da ima tuseva? Ako ima neke tekuce vode,mislim da nije veliki problem da se namontira i poneki tus,nije neki big deal,a znacilo bi na +40,pogotovu za ljude koji prenoce na skupu

I ovo sam predvideo ali nesmem da se izlećem unapred da pričam a neznam još dali je moguće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Po skupovima se vozim malte ne od 1996. i nikom nije falila vrucina, prasina, blato i kisa!!! Ako je neko svilen  to je nj problem, ima jos starih bikera koji se ne zale na te probleme, samo novacima smeta !!!!! Kome fali neka iznajmi sobu u nekom motelu-hotelu i neka se tusira i uziva koliko hoce!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Po skupovima se vozim malte ne od 1996. i nikom nije falila vrucina, prasina, blato i kisa!!! Ako je neko svilen  to je nj problem, ima jos starih bikera koji se ne zale na te probleme, samo novacima smeta !!!!! Kome fali neka iznajmi sobu u nekom motelu-hotelu i neka se tusira i uziva koliko hoce!

 

 

 

 

 

 

 

Pa evo ja sam novak kao sto ti kazes i mislim da ne moz da smeta ovo sto je predlozio Mika .Nisam uopste svilien al nisam ni stroka da gacam po blatu.Mislim da podizanje nivoa skupova moze samo svima da donese koristi,ne vidim zasto bi bio problem da se instaliraju tusevi ako organizator to smatra  da treba ,to je samo jedan kvalitet vise tog skupa,da ne pricam za plasticne wc i tekucu vodu.I kad se stvore svi ti uslovi i izoluju pucaci na ogradjen prostor to ce dati skupu jednu novu dimenziju i sigurno ce privuci jos vise posetilavca pa makar bili ono novi ili stari .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Pa dobro onda da se skupovi ne prave  u prirodi na livadama i sumama nego na betonu, u urbanim sredinama  gde ima vodovoda !!!

Ovime zavrsavam moje ucesce u ovoj diskusiji! Hvala. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

vecina postova da nisu smesni bili bi zalosni :D

predje se neki kilometar i svi sve znaju ???

cuo sam da na sledecem skupu daju na revers i devojke ali samo u hladovini

i ako ste ispod tusa ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

vecina postova da nisu smesni bili bi zalosni :D

predje se neki kilometar i svi sve znaju ???

cuo sam da na sledecem skupu daju na revers i devojke ali samo u hladovini

i ako ste ispod tusa ;D ;D ;D

 

 

 

 

 

Ocigledno da ne citas pazljivo temu ja sam rekao da nemam nista protiv tuseva a ne da ne mogu da idem na skup ako nema instaliranih tuseva.I sigurno da necu da izbegnem neki skup samo zato sto nema instaliranih tuseva al neko minimum hogijene mora da postoji ili smatras suprotno,a komentar da svi sve znaju mislim da nije na mestu jer deluje malo onako....a sto se tice kilometara presao sam za jednu za zadnjih 14 meseci tj otkako sam kupio motor ( posle duge pauze) pa jedno 20000 km sto nije bas neki kilometar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

vecina postova da nisu smesni bili bi zalosni :D

predje se neki kilometar i svi sve znaju ???

cuo sam da na sledecem skupu daju na revers i devojke ali samo u hladovini

i ako ste ispod tusa ;D ;D ;D

Ocigledno da ti prijatelju neshvatas ove komentare,ovi komentari vise mogu da sluze vama organizatorima da malo oslusnete sta to ljudi zele da malo doradite privucete ljude.Nemoj da ovo shvatis licno,skup vam je bio bez primedbe ovaj put.Nama je lako micemo da biramo idemo tamo gde ima debele ladovine gde ima jeftinog pica gde je ulaz jeftiniji,gde ima sadrzaja igara,gde mogu da se i provozam i odmorim od svakodnevnih problema.I pucaci treba da postoje ali su ljudi u pravu treba ih na neki nacin odvojiti od bine.Dosta je bilo losih uslova to je moglo dok su bila 5 skupa u sezoni pa nemamo gde,sada fala bogu  ima sve vise i naravno da ce ljudi birati.Mislim da su vec poceli ljudi da biraju da preskacu pojedine skupove a mislim da ce dogodine biti i mnogo vise preskakanja istih.Neki gube neki dobijaju.Mitrovica i Sabac su bili od cetvrtka puni,a neko nemoze ni u subotu da napuni.Ja bih sve ove komentare uzeo u obzir i razmislio sta sve i vise mogu da dodam i promenim.Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

ja se neljutim na vase komentare.cak sta vise ih uvazavam ali ljudi znate kakva je situacija u zemlji. niti sam uzeo u obzir vase postove

da odgovorim samo sam malo hteo da se nasalim.pa ako je to lose

neznam zasto si se ti PIT i ti RAJO nasli prozvani kada sam rekao neki kilometar nisam mislio na vas ako sav vas uvredio na bilo koji nacin

ja vam se izvinjavam .

inace rajo znas koliko je tesko da se napravi skup samo sam na to hteo da skrenem paznju, da nepricam da postoje mnogo uslova od kojih zavisi skup

 

ja sam isto kao i vi zelim bolje i kvalitetnije skupove ali to ne cini gomila motora, pominjete sabac ,sremsku mitrovicu

pa zasto nekazu koliko su para dobili od opstine i sponzora pa je opet postojao ulaz i skuplje pice

ja licno sam bio na ta dva skupa i nevidim sta je bilo bolje od drugih,osim sto je doslo mnogo motora.svi smo mi isti i tezimo ka boljem

pozdrav i vidimo se na picu i druzenju (drago mi je da ti se svidelo u smederevu rajo)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

e pa bilo je  i  devojaka na revers pod tusevima na pojedinim skupovima u debelom ladu  , mislim na neke skupove  u Vojvodini  ali u ono srecno vreme , pozdrav Zarcuguidon.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja