Jump to content

Moto Zajednica

06.05.08 surcin-autobus

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

jA kolko znam kod nove okretnice nema semafora...jedino ako je nesreca bila na centru surcina...znala sam ga iz vidjenja... videla sam da je na dan sahrane proshlo dosta motora ka groblju..pokoj mu...valjda je to sudbina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

tako je. kod nove okretnice nema semafora.

 

 

jA kolko znam kod nove okretnice nema semafora...jedino ako je nesreca bila na centru surcina...znala sam ga iz vidjenja... videla sam da je na dan sahrane proshlo dosta motora ka groblju..pokoj mu...valjda je to sudbina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Surcin

Neznam sta da mislim,da li motor moze da bude baksuz ili je to stvarno istina.Motor na kome je poginuo moj brat SASA je opet uzeo danak ako  to moze tako da se kaze. Momak po imenu SLOBODAN ANDONOV zvani BOCA koji je kupio motor je 02.07.2008 u poslepodnevnim satima imao tezak udes. on je u sporendnoj ulici Becmenskih iIlegalaca u Becmenu udario u pikapa. Od siline udara Boca je preleteo pikap leteo je oko 11metara zatim udario u betonsku ogradu nju je probio i pao posle 6-7metara  u dvodiste. Na svu srecu ostao je ziv,ali trenutna dijagnoza je kvadriplegija{oduzetost svih ekstremiteta}.Medjutim moram da kazem i ovo.Motor nisu popravili skroz,nisu stvili drugu kocionu kandzu i nisu napunili i ispravili viljusku.Naravno uz sve ovo nije imao nista od opreme{sorc,papuce,majca}.Po svemu sto sam video moja procena je da je motor vozio brzinom izmedju 150 i 170 km/c. Dok ovo pisem a i upste neznam sta da mislim??????????????????????????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 738 postova
  • Lokacija: Severni pol
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Yamaha XT600, DL650 Adventure

Na svu srecu ostao je ziv,ali trenutna dijagnoza je kvadriplegija{oduzetost svih ekstremiteta}.

 

Ja cu da napisem a vi me razapnite na krst - bolje da je umro tu na licu mesta.  >:(  Da se meni ovo desi morao bi da molim nekoga da me ubije...  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

  Nikad ne kupujem polovne stvari iz saobracajki , cak ni deo za auto sa slupanih kola . Ovo samo da neko nekaze posle vidi staje uradio.Voziti neispravan motor  ??? kocnice i sistem za upravljanje  ??? neznam sta da napisem ??? ???

  Povredjenom zelim brz oporavak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: BMW 1200GS

PROSLO JE SEST TUZNIH MESECI OD KAKO NAS JE NAPUSTIO NAS DRUG I BRAT SALE.

U SUBOTU 01.11.2008 U 11H NA SURCINSKOM GROBLJU ODRZACE SE SESTOMESECNI POMEN NASEM SALETU.

post-191-12879008993024_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

BAREM SAM OSTAO ŽIV PA I AKO SAM INVALID.ONOM KOME SE UMIRE NEKA UMRE.

PEĐA BI VEROVATNO VOLEO DA MU JE BRAT OSTAO PA MAKAR BIO INVALID,BAREM BI BIO ŽIV

POZDRAV PEĐI OD BOĆE

post-6332-12879028911477_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja