Jump to content

Moto Zajednica

Strahovit udes danas 24.04 2008

Recommended Posts

Guest gordanmg

Pisem u " motoristi na drumu" nadajuci se da ce ljudi preziveti strasne povrede nastale prilikom sudara motocikla i automobila.

Danas strahovit udes motocikla Kawasaki 500 i automobila u Sapcu gde je dvoje mladih ljudi tesko povredjeno.

Muz i zena po prici ocevidaca je islo ulicom s pravom prvenstva od autobuske stanice prema naselju Letnjikovac i izleteo im je covek ca automobilom i presekao put!!!  Dalja objasnjenja nisu potrebna posto oboje nisu imali kacige niti zastitnu opremu. Brzina je bila malo veca i onda mozete zamisliti tu situaciju i tezinu udesa, znaci kao da su udarili u zid. Motor se bukvalno raspao tj kao da je ispao iz prese.

Ovom prilikom se molim da prezive a VAS sve molim da procitate sta pise ispod mog avatara.

Boze pomozi im!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

uh,,,jos bez opreme....samo nek ljudi prezive.....nadam se da ce im biti dobro.....

uh i ti automobilisti sto nas presecaju,,kao da ne postojimo,kao da nemamo pravo da budemo na drumu...

samo da im bude ok,sve ostalo je nevazno..............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Gordane hvala za dalje informacije. One slike su uzas. Bas mi je zao to dvoje mladih. Hebeni prvi dan na motoru. To sam mogao biti i ja sa svojom damicom. Daj boze da budu ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: sabac
  • Motocikl: CB1000R i B-KING

zena je operisana i izvadjena joj je slezina ocekujemo brz oporavak. a sto se tice vozaca mozak mu je bukvalno mrtav jer mu je pukla lobanja nije davao znake zivota  i obe nogu su mu polomnjene sad su mi rekli u hitnoj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Prema nepotvrdjenim informacijama vozac motocikla je preminuo juce u BGD-u dok mu je supruga van zivotne opasnosti, izvadjena joj je slezina, sanirali su povredu bubrega i ima prelom noge.

Zao mi je sto ova tema mora preci u crnu hroniku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja