Jump to content

Moto Zajednica

TwinZ Auto & Moto

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Objavi ovu prepisku sam ti sad poslao i ne izvrci vise istinu.

Ima grešaka izvinjavam se sli mi je ovo bilo izuzetno mučno da se iskopiram sa datumima i vremenom prepiske.

 

Slike nažalost nisam mogao sa ubacim, ovo nikad do sada nisam radio, tako da ce biti malo konfuzija, ali može da se pročita.

 

Jos jednom, nisam nikakav IT stručnjak, nego prosečan korisnik računara.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Hvala za prepisku. 

 

Link za download je ispod :

wt-facebook-9db47080.png
WE.TL

WeTransfer is the simplest way to send your files around the...

 

U prepisci se vidi i nas razgovor koji smo imali prvi put a ticao se Arai Chaser kacige koju sam mu ponudio u zamenu za navigaciju koju je oglasio. 

Posle toga me on kontaktira I pita da li mogu za njega da uvezem džip. Tu sam ga savetovao i nisam stedeo znanje i vreme kako bih mu pomogao. Uostalom, videćete i sami kako je sve počelo. ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.
Poslao mi je deo prepiske na Viber ali ona nije od početka već od trenutka kada je preuzeo auto. Ja ću tu prepisku sa zadovoljstvom podeliti sa Vama ali kada budem dobio i prvi deo jer bez njega priča neće biti potpuna.
 
Za sada šaljem samo našu trenutnu prepisku preko Vibera. 
 
 
P.S. Na poslednjoj fotografiji se vidi samo deo prepiske koja je bila pre preuzimanja automobila. 
 
P.S. II jedva čekam da dobijem sve od početka. 
 
Screenshot_20200911_171401_com.viber_voip.thumb.jpg.88a58a19702dfde0e83980a338fdb5fb.jpg
Screenshot_20200911_171410_com.viber_voip.thumb.jpg.54be64fc05fab6e8f52c706eec761a48.jpg
Screenshot_20200911_171906_com.viber_voip.thumb.jpg.c0a58ce8f86aeacdd96b5901ec17ca60.jpg
Screenshot_20200911_172237_com.viber_voip.thumb.jpg.d6a1235de084e1e269fa1235e46af401.jpg
Screenshot_20200911_172407_com.viber_voip.thumb.jpg.34ea95ccf0a53d14c3575e922ec12fe3.jpg
Screenshot_20200911_172806_com.viber_voip.thumb.jpg.80174bad2a99e69646702406f1481cdc.jpg
Screenshot_20200911_173705_com.viber_voip.thumb.jpg.fb235d825349fdbe008f97d7a8c6699f.jpg
Screenshot_20200911_173725_com.viber_voip.thumb.jpg.f89bbd32823ee18cf738d12e7a8a53a8.jpg
IMG-12a4c3b12be16993b7258c70f7accad5-V.thumb.jpg.468660807ebf9f0a9ffb51e671fcbb58.jpg
Vidite sad ovo mene maltretira i sve laze da nema prepisku u telofon i sad opala odjednom se pojavilo, samo potrduje ranije rečeno.

Kad već kopiras iskopiraj sve sto sam ti poslao ne samo ono što mislis da tebi odgovara.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

 

wt-facebook-9db47080.png
WE.TL

WeTransfer is the simplest way to send your files around the...

 

Novi link za skidanje kompletne prepiske. Ako ne radi preko Google drive, ja ću je ponovo podići na neki dugi hosting sajt. 

 

@-viper-, pa ti si mi tu prepisku poslao pre dva sata. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.
Hvala za prepisku. 
 
Link za download je ispod :
 
 
DRIVE.GOOGLE.COM
Mit Google Drive können Sie Dateien kostenlos sichern und...  
U prepisci se vidi i nas razgovor koji smo imali prvi put a ticao se Arai Chaser kacige koju sam mu ponudio u zamenu za navigaciju koju je oglasio. 
Posle toga me on kontaktira I pita da li mogu za njega da uvezem džip. Tu sam ga savetovao i nisam stedeo znanje i vreme kako bih mu pomogao. Uostalom, videćete i sami kako je sve počelo. 
 
Na moju sreću, saradnja je u startu obećavala, i bilo je lepo savetovati se sa njim, ali kasnije je oduševljenje nestalo.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Evo da vidiš da su mi ti lično poslao skrin sot prepiske u vezi guma i da je ja nemam u telefonu. Ti mi ne veruješ ni da sam telefon razbio I izgubio sve ranije Viber poruke... :stabre:

 

 

Screenshot_20200911_183155_com.viber.voip.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Lepo se vama srpdati sa tuđim parama, to samo dovoljno govori o vama.

 

Nisam ni očekivao podršku, ali podsmeh je bas ispod svakog nivoa.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.
Evo da vidiš da su mi ti lično poslao skrin sot prepiske u vezi guma i da je ja nemam u telefonu. Ti mi ne veruješ ni da sam telefon razbio I izgubio sve ranije Viber poruke... :stabre:
 
 
Screenshot_20200911_183155_com.viber_voip.thumb.jpg.99bc390aa99a6a7fdba72be40fa4cefa.jpg
Rekoh ti već ranije ne verujem ti više ništa.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Problem ne moze da se reši, jer osoba koja je to trebala da uradi, to nije uradila.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

I ja sam budala, ceo dan pokusavam da objasnim, ali vas očigledno ne zanima to, ovo vam je dobra zabava.
Izvolite podsmevajte se i dalje, na čast vam bilo.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

I da je Viper "najvece djubre od coveka" (nisam to rekao, sluzim se metaforom u teoriji) on ima apsolutno pravo da iznese svoje misljenje. Tema je javna, on je kupac, a ti si preprodavac. 

 

Ko prodaje svoje usluge mora da ocekuje sve i da bude spreman na sve. To je posao. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125

Ja koliko sam shvatio, prodavac te zove da ti popravi menjac o njegovom trosku. Tu ne vidim kakav problem moze da bude. Sve ostalo su sitnice koje se na autu te starosti mogu pokvariti u svakom trenutku. A to sto je bio udaren, ako je radjen u Svajcarskoj onda nema sta da brigas, ima on da tera jos mnogo mnogo km. Prednji kraj je dovoljno malo da se cukne pa da mora da ide na ispravljanje, to ne znaci da je auto kriv ili los. U svakom slucaju, da imam toliko para da dam za polovan auto, obavezno bih vodio i majstora sa sobom i zahtevao hiljadu dijagnostika i sve ostalo da se pogleda i proveri, jer pare uopste nisu male. Mislim da ti prodavac nudi opciju da resite probleme i da to treba da iskoristis i popravis. 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Sad me zove jer sam to pokrenuo ovde a ćutao je više od mesec dana.

Da je hteo da reši imao je vremena na pretek, jedan telefonski poziv bi rešio to.

Sad se brine za posao a cutao je, što se nisi brinuo dok si ćutao.

Jednostavno rečeno, boleo te kurac, izvinite na izrazu.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra


I ja sam budala, ceo dan pokusavam da objasnim, ali vas očigledno ne zanima to, ovo vam je dobra zabava.
Izvolite podsmevajte se i dalje, na čast vam bilo.


Niko te nije terao da publikuješ privatne informacije. Sada ne prihvataš kako publika vidi stanje stvari i što se sprdamo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

To nije odgovor na moje pitanje, dali te ko tera da čitaš, ignoriše ako ti neodgovara.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Ja se povodom ovoga više neću oglasavati u ovoj temi jer sam rekao sve što sam imao. Kome nije jasno, ima kompletnu prepisku par postova iznad pa neka je pročita i sam donese svoj sud. 

 

Savest mi je mirna i to je ono što je najbitnije. 

 

Bilo bi super da neko napiše da li je fajl sa We transfera dobar? 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Ako je tebi mirna meni je jos više, u zdravlju da potrosis te pare i prevari jos nekog, da ti jos vise savest bude mirna.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Odgovor na tvoje pitanje je bio pre 200 postova. Rekao si da otvorimo 4 očiju kada kupujemo, hvala ti na tome, a niko nije ni hteo da kupuje polovno vozilo na drugi način. Onda si krenuo sa nečim što je samo tebi bitno...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Procita li ti sta sam ja napisao u onom mom kilometarskom postu gore neposredno pre "P.S." ?
A koliko vidim, vi i dalje kuckate, umesto da se cujete/vidite. Pa sta se onda cudis kad se vi razjasnjavate preko oglasne table? Od nocas preko 200 postova u ovoj temi. Meni je bilo jasno sta je tema cim si Zeljka u drugom postu nazvao "doticni".
A ti, pre nego sto jos nesto napises ovde, razmisli da li ti je cilj da ZAJEDNICKI resite popravku problema na menjacu koja je vec placena, pa vama dvojici preostaje da naterate majstora da uradi ono sto je naplatio, ili ti je cilj da ponovo platis sam popravku menjaca itd. a da napakostis Zeljku. Ako je ono prvo, resetujte se obojica i ne pominjite BILO KOJU prethodno napisanu rec, ni svoju ni tudju. To je JEDINI nacin. Ako je ovo drugo, pa se ovo nastavi, ja nastavljam ali samo sa off-om, bar da malo nasmejem prisutne.
Pozz obojici !

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.
Procita li ti sta sam ja napisao u onom mom kilometarskom postu gore neposredno pre "P.S." ?
A koliko vidim, vi i dalje kuckate, umesto da se cujete/vidite. Pa sta se onda cudis kad se vi razjasnjavate preko oglasne table? Od nocas preko 200 postova u ovoj temi. Meni je bilo jasno sta je tema cim si Zeljka u drugom postu nazvao "doticni".
A ti, pre nego sto jos nesto napises ovde, razmisli da li ti je cilj da ZAJEDNICKI resite popravku problema na menjacu koja je vec placena, pa vama dvojici preostaje da naterate majstora da uradi ono sto je naplatio, ili ti je cilj da ponovo platis sam popravku menjaca itd. a da napakostis Zeljku. Ako je ono prvo, resetujte se obojica i ne pominjite BILO KOJU prethodno napisanu rec, ni svoju ni tudju. To je JEDINI nacin. Ako je ovo drugo, pa se ovo nastavi, ja nastavljam ali samo sa off-om, bar da malo nasmejem prisutne.
Pozz obojici !
Laki, ja sam bio dovoljno strpljiv i čekao da me pozove i reši problem, jel treba da se crta da se on nije potrudio da to uradi.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja