Jump to content

Moto Zajednica

NAJZAD MOGU DA VAM POKAZEM MOJU LJUBIMICU

Recommended Posts

  • Drug član, 2888 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Jaooooj doco, sad ces da busis vazduh sa tim LeoVima. Ma Ti stalno nesto busis !!  ;D

 

Nek je sa srecom, stvarno je predivna !!  :)

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Čačak

Strasna masina-Cestitam!

 

Nesumnjivo dosta je bilo i posla i truda. Ako nije tajna koliko nesto ovako moze da kosta. Pre svega mislim na hornet 900 clasic. Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

HVALA,HVALA narode bajkerski!!  Kad se Dexterru svidja iako je Honda,onda je to ono pravo :D :D! 

Malo se vozio i utisci su fenomenalni. Poteze kao hiljadarka a pada u krivini kao sestica. Nisam je forsirao a ni sebe dok se ne upoznamo i ne postanemo intimniji  ;D ;D!

Sto se tice izduva--malo iznenadjenje. Na nizim obrtajima brunda i rezi a na 4-6000 zvizdi i uopste nije bucan. Tek kada predje 7000 pocinje rika.

Za Borka*-- kada sam dobio vizir i kada sam video koliki je razocarao sam se. Nije izgledalo tako u katalogu. Medjutim, na 150km/h nisam osetio ni podrhtavanje kacige a vizir je bio na najnizem polozaju. Vredi svaku paricu.

 

Jos jednom: Hvala svima na lepim zeljama!!

 

Prednji krilo i podrep su nesto krivi, reko bi vrljavi  :D :D :D  a taj rostilj na hladnjaku mozes koristiti na BJB zabavama da pecemo kobasice  :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ja sam ga vise pita video uzivo dok nije bio spakovan i stvarno izgleda perverzija.

Jedino sto ga nisam cuo i sada me samo zanima kako grme ti "leovinci" a i to cu cuti uskoro. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

dodo, imam par pitanja ako nemash nishta protiv  ;)

 

Shta cesh sa tablicom? Mislim da rep nije dovoljno podignut da bar malo bude vidljiva pa mislim da nece da prodje kod pandura  :-\

Da li si zadnje migavce integrisao u shtopaljku? Koliko mi se chini nisi jer ti nije providna shtopaljka...

Ja planiram ovih dana da nekako nadjem novo mesto za tablicu i skinem ceo onaj odvratni nosach tablice pa te zato sve ovo i pitam  ;)

 

Koliko je koshtao vizir? Nisam ljubitelj vizira na nakedu ali mi se chini da cu morati da se zhrtvujem za Givi Touring iz Louis-a  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Hm, doktore nisam ni ocekivao nesto lose od tebe. ;D  Dobra ti ta sprava, neka je sa srecom i da se lepo druzite. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Mladenovac N44.26.967 E020.42.012

motor je extra, pogotovo kako pevaju dva leovince, :) :)

ali niko nije prometio polirane felne, bacite malo pogled, motor je sredjen do detalja, uskoro i ja krecem u sredjivanje ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova

Cestitam, motor je ko lutka, nek te sluzi kao svaka Honda  ;)

 

Zanimljivo je to sto su u zadnja 2 meseca 3 clana foruma kupila Horneta: prvo sam ja uzeo 600 S, pa je onda Boki-[Kg] je uzeo 900 i na kraju ti isto 900. Da bude jos zanimljivije, sva 3 su crna  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac
link=topic=18091.msg235554#msg235554 date=1208851397]

dodo, imam par pitanja ako nemash nishta protiv  ;)

 

Shta cesh sa tablicom? Mislim da rep nije dovoljno podignut da bar malo bude vidljiva pa mislim da nece da prodje kod pandura  :-\

Da li si zadnje migavce integrisao u shtopaljku? Koliko mi se chini nisi jer ti nije providna shtopaljka...

Ja planiram ovih dana da nekako nadjem novo mesto za tablicu i skinem ceo onaj odvratni nosach tablice pa te zato sve ovo i pitam  ;)

 

Koliko je koshtao vizir? Nisam ljubitelj vizira na nakedu ali mi se chini da cu morati da se zhrtvujem za Givi Touring iz Louis-a  :-\

 

EEE,brate slatki,ja se jebem po garazi vec 4 dana smisljajuci i praveci nosac tablice i zmigavaca. Kada sam moja dva - tri remek dela zguzvao i izlupao cekicem pozovem Gagija i treba da mi stignu zmigavci i nosac tablice od GSX-NEKOG. Onda cu lakse da uklopim. Inace,nisam ni imao nameru da tablicu lepim odozdo za podrep. Razmisljao sam i o samolepivim zmigavcima,itd. Mislim da je klasicno resenje najbolje,pokajaces se ako se upustis u ovaj poduhvat. Morao sam da varim za ram nosac koji ce prihvatiti  nosac tablice sa zmigavcima. Plastika podrepa ne moze da izdrzi vibracije i tezinu,pukla bi posle par kilometara. sex,sex,sex,,,sve zivce pogubi!!!

Ovaj vizir je kostao 140 evrica u Luisu,narucio sam boju dima ali ladno ga vise ne proizvode tako da su mi poslali potpuno providan >:( >:(.

Meni licno ne izgleda lose( ocena 4-),  a zato stiti od vetra perfektno (5+).  J bg, do Umaga bi me sto vetrova produvalo. I jos nesto,kada sidjes sa motora jakna nije odvratno razmazana i krvava od raznih buba i bubica.

Pozdrav!!  Ako imas jos neko pitanjce --slobodno,apsolvirao sam Horneta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Prelep motor,svaka cast

Rece mi Raja u Smederevu da si ga uzeo,ali da ce biti mrke kape da vidim tebi i motor,kaze kako si ga uzeo,ne izlazis iz ordinacije ;D ;D ;D

Salima se,zelim ti sve najlepse sa njim,i da cuvate jedan drugog,znam kolko si ga dugo cekao,i kolko ces ga paziti

Pozdrav i sve najbolje,pa se vidimo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Pa poznavajuci tebe nisam ni ocekivao nesto sto mi se ne dopada! Svaka cast, odradio si je vrh! E sad da kazem ostalim bajkerima, ova dva Vincija podizu svaku dlaku na telu ali bukvalno, cuo sam ih i uverio se da je bas tako. Sto se tice ovog podrepa i prednjeg blatobrana stvarno su nesto krivi, da ti nije neko uvalio neku falsaru? ;D Jos jednom svaka cast,prelepa je i i za ovo mora da se casti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

link=topic=18091.msg235554#msg235554 date=1208851397]

dodo, imam par pitanja ako nemash nishta protiv  ;)

 

Shta cesh sa tablicom? Mislim da rep nije dovoljno podignut da bar malo bude vidljiva pa mislim da nece da prodje kod pandura  :-\

Da li si zadnje migavce integrisao u shtopaljku? Koliko mi se chini nisi jer ti nije providna shtopaljka...

Ja planiram ovih dana da nekako nadjem novo mesto za tablicu i skinem ceo onaj odvratni nosach tablice pa te zato sve ovo i pitam  ;)

 

Koliko je koshtao vizir? Nisam ljubitelj vizira na nakedu ali mi se chini da cu morati da se zhrtvujem za Givi Touring iz Louis-a  :-\

 

EEE,brate slatki,ja se jebem po garazi vec 4 dana smisljajuci i praveci nosac tablice i zmigavaca. Kada sam moja dva - tri remek dela zguzvao i izlupao cekicem pozovem Gagija i treba da mi stignu zmigavci i nosac tablice od GSX-NEKOG. Onda cu lakse da uklopim. Inace,nisam ni imao nameru da tablicu lepim odozdo za podrep. Razmisljao sam i o samolepivim zmigavcima,itd. Mislim da je klasicno resenje najbolje,pokajaces se ako se upustis u ovaj poduhvat. Morao sam da varim za ram nosac koji ce prihvatiti  nosac tablice sa zmigavcima. Plastika podrepa ne moze da izdrzi vibracije i tezinu,pukla bi posle par kilometara. s*x,s*x,s*x,,,sve zivce pogubi!!!

Ovaj vizir je kostao 140 evrica u Luisu,narucio sam boju dima ali ladno ga vise ne proizvode tako da su mi poslali potpuno providan >:( >:(.

Meni licno ne izgleda lose( ocena 4-),  a zato stiti od vetra perfektno (5+).  J bg, do Umaga bi me sto vetrova produvalo. I jos nesto,kada sidjes sa motora jakna nije odvratno razmazana i krvava od raznih buba i bubica.

Pozdrav!!  Ako imas jos neko pitanjce --slobodno,apsolvirao sam Horneta.

Uh, dobro si se napatio ali si to sve mogao mnogo prostije da reshish.

Imam ja josh jednu dobru ideju za nosach tablice da se napravi bez ikakvog budzenja i da to bude dosta lepo...

Migavce mozhesh da integrishesh u shtopaljku (zato i ima ona dva prelaza sa strane), kupish providnu u Louis-u 60e, dve lampice i josh par sitnica i reshio si problem migavaca. Ja cu bash to da uradim.

Za tablicu svrati na kafu da ti objasnim shta sam zamislio, da ne davim ovde  ;)

I da nosach i rad oko tablice nece biti vishe od 5e  ;)

 

Pozdrav  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac
link=topic=18091.msg235883#msg235883 date=1208889060]

link=topic=18091.msg235554#msg235554 date=1208851397]

dodo, imam par pitanja ako nemash nishta protiv  ;)

 

Shta cesh sa tablicom? Mislim da rep nije dovoljno podignut da bar malo bude vidljiva pa mislim da nece da prodje kod pandura  :-\

Da li si zadnje migavce integrisao u shtopaljku? Koliko mi se chini nisi jer ti nije providna shtopaljka...

Ja planiram ovih dana da nekako nadjem novo mesto za tablicu i skinem ceo onaj odvratni nosach tablice pa te zato sve ovo i pitam  ;)

 

Koliko je koshtao vizir? Nisam ljubitelj vizira na nakedu ali mi se chini da cu morati da se zhrtvujem za Givi Touring iz Louis-a  :-\

 

EEE,brate slatki,ja se jebem po garazi vec 4 dana smisljajuci i praveci nosac tablice i zmigavaca. Kada sam moja dva - tri remek dela zguzvao i izlupao cekicem pozovem Gagija i treba da mi stignu zmigavci i nosac tablice od GSX-NEKOG. Onda cu lakse da uklopim. Inace,nisam ni imao nameru da tablicu lepim odozdo za podrep. Razmisljao sam i o samolepivim zmigavcima,itd. Mislim da je klasicno resenje najbolje,pokajaces se ako se upustis u ovaj poduhvat. Morao sam da varim za ram nosac koji ce prihvatiti  nosac tablice sa zmigavcima. Plastika podrepa ne moze da izdrzi vibracije i tezinu,pukla bi posle par kilometara. s*x,s*x,s*x,,,sve zivce pogubi!!!

Ovaj vizir je kostao 140 evrica u Luisu,narucio sam boju dima ali ladno ga vise ne proizvode tako da su mi poslali potpuno providan >:( >:(.

Meni licno ne izgleda lose( ocena 4-),  a zato stiti od vetra perfektno (5+).  J bg, do Umaga bi me sto vetrova produvalo. I jos nesto,kada sidjes sa motora jakna nije odvratno razmazana i krvava od raznih buba i bubica.

Pozdrav!!  Ako imas jos neko pitanjce --slobodno,apsolvirao sam Horneta.

Uh, dobro si se napatio ali si to sve mogao mnogo prostije da reshish.

Imam ja josh jednu dobru ideju za nosach tablice da se napravi bez ikakvog budzenja i da to bude dosta lepo...

Migavce mozhesh da integrishesh u shtopaljku (zato i ima ona dva prelaza sa strane), kupish providnu u Louis-u 60e, dve lampice i josh par sitnica i reshio si problem migavaca. Ja cu bash to da uradim.

Za tablicu svrati na kafu da ti objasnim shta sam zamislio, da ne davim ovde  ;)

I da nosach i rad oko tablice nece biti vishe od 5e  ;)

 

Pozdrav  ;)

Nema problema,volim entuzijaste (i ja sam jedan od njih). Nevolja je sto od ideje do realizacije i gotovog proizvoda tih 5e se  umnoze sa 6-10X. Ideje mi nisu nikada nedostajale. Samo ,shvatis posle odredjenog broja godina i odredjenog broja pokusaja da je uvek jeftinije uzeti vec napravljen originalni deo. Pricam pricu a koliko juce sam izlupao cekicem svoju ideju iako imam ovoliko godina (nepopravljivi entuzijasta) ;) ;) !!

Sto se tice kafe dolazim cim grane ovo malo sunca!!  POZDRAV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja