Jump to content

Moto Zajednica

Titel camac

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 435 postova
  • Lokacija: SIRMIVM
  • Motocikl: Yamaha XT 660 X

Prodajem Titel 80 Specijal sa slike,bez motora 

Izuzetno stabilan camac
duzina 5.60 m
sirina 1.60 m
nosivost 960 kg
sopstvena tezina 130 kg

 

Moze zamena za camac Tajmen uz moju doplatu

Cena 750 e

22.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 435 postova
  • Lokacija: SIRMIVM
  • Motocikl: Yamaha XT 660 X

Camac je u fabrickom stanju,nista nije prepravljano,koliko ja znam svaki Titel 80 specijal ima egije....ako si zbog toga mislio

plasticni-camac-kao-nov-slika-49179544.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

Da zato pitam jer su fabricki imali duplo dno a iMedju egije , inace jako jako sobar camac za male motore veoma prostran i stabilan.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 435 postova
  • Lokacija: SIRMIVM
  • Motocikl: Yamaha XT 660 X

Greske ti nisu samo u pisanju :) ocigledno nisi video ni sliku plavog Titela koju sam postavio...SVAKI Titel 80 Specijal fabricki ima egije koje se vide i duplo dno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

 

Mene su ocigledno prevarili u fabrici kada sam kupovao camac moj nema spolja egije samo izmedju dva dna. U svakom slucaju odlican camac ove godine sam prodao svoj radi prelaska na vece korito ali cu slike proslediti drugaru da pogleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 435 postova
  • Lokacija: SIRMIVM
  • Motocikl: Yamaha XT 660 X

Titel 80 se odavno ne pravi u fabrici pa sumnjam da si kupio nov posto na slici izgledas mlad :)

Ja moj camac znam od prvog dana kako je izgledao kad je dosao u S Mitrovicu.Dakle ovo mu je FABRICKO stanje

 

 

Sad gotovo identicne camce pravi Anton iz Zrenjanina i zovu se A plast 570 

 

Ponovo prilazem sliku originalnog Titel 80 Specijal camca i sliku Anton Plast 570 camca gde mozes videti kako Titel 80 Specijal ima vidljive  egije,a A plast 570 nema.

 

titel 80 specijal.jpg

A plast 570.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

43- mi je godina sa pokojnim ocem sam otisao u titel i kupio u premiksu camac, antona poznajem licno i odlazim kod njega u knicanin inace mi je napravio i dva kanua a i camac koji treba da mi stigne je model iz njegove radionice koji jos nije ugledao svetlost dana bice malo siri i pet santimetara dublji od big foota . nemam potrebe da bilo sta izmisljam niti sam i jednog trenutka rekao da je tvoj camac los daleko od toga ali nikako ne treba da sumnjas u ono sto pisem jer zaista ja nemam nista od toga i ne bih da se prepucavamo jer nisam iz takvih pobuda clan foruma . Kod mene na dunavu cest je slucaj da ljudi ostave samo jedno dno i ojacaju ga egijama posto imaju problem kada probuse specijala pa im se dno napuni vodom i camac bude tezak kao tuc to je jedini razlog zasto sam te pitao da li si izbacio duplo dno. Sve najbolje i zelim ti brzu prodaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 435 postova
  • Lokacija: SIRMIVM
  • Motocikl: Yamaha XT 660 X

Hvala..... Ja samo kazem da nista nije prepravljano od kad je nov stigao u marinu.e sad,cika Pera....sad vec deda Pera koji ga je kupio novog mi je rekao da je camac radjen specijalno za njega po njegovoj ideji..... Mada kod nas ima 4-5 Titela i svi su ovakvi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

Sve najbolje i opet kazem uopste retko komentarisem oglase i nikako nista lose ne mislim o camcu sa tvog oglasa posto uopste za taj model imam reci hvale vozio sam u njemu sest lovaca sa opremom i dva psa u lov na patke doduse davno vec bese i camac je odlican tajmen je brzi ali nije prostraniji od titela koji ti prodajes verovatno tajmena kupujes zbog jaceg motora koji specijal 80 bas i ne voli preterano . licno vise bih voleo da smo ovu pricu razmenili negde  na vodi ili uz neko pice u svakom slucaju pozdrav i tebi i puno uzivanja buducem kupcu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Lep camac, sigurno ce se naci neko ko voli reku i razume taj stil.

Reka je medecena! daj je ovaj i onaj odlio kaluo nebitno,,uzivajte uz reku, toga leka nema nigde.

Eto izvinite na mesanju u trgovini, camac je odlican, cena diskutabilna, al za reku je to to!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja