Jump to content

Moto Zajednica

Uskrsnja akcija - 27. April - Skupstina 10h

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3128 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Koji ono bus ide do sremcice ?  ;D

 

bus? Sta to bese? ;D  511, 512.

 

povesce te neko od nas motorom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

 

bus? Sta to bese? ;D  511, 512.

 

 

To je ono crveno, veliko čime se vozimo kada pada sneg ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

 

Neki i kad je vrucina naslone glavu na prljavi prozor autobusa i dok se kuvaju i udisu opojne mirise tuzno gledaju kako prolaze srecni motoristi.... :'(

 

Salu na stranu, ako treba bilo kakva informacija o deci sa posebnim potrebama, tu sam - to mi je buduca profesija ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, Stara Bezanija
  • Motocikl: Gilera GP800

Mozete i mene da ocekujete ako budem popravio skuter, ako ne budete ishli preko 70, i ako ne budete ishli po auto putu :D :D :D jbg malko sam ogranichen :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Ako budem u Bg idem sa vama 100% Ono sto ste priredili klincima prosli put je bilo zaista nesto posebno  :) Ovaj put cu se zaista potruditi da budem u Bg 27-og da i ja dam bar maleni doprinos akciji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

Ako budem u Bg idem sa vama 100% Ono sto ste priredili klincima prosli put je bilo zaista nesto posebno  :) Ovaj put cu se zaista potruditi da budem u Bg 27-og da i ja dam bar maleni doprinos akciji

 

Onda ja necu, jbg. sukob interesa ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Ja sam tek sad videla ovo,malo sam prezauzeta u poslednje vreme. Sa drustvom sam se vec dogovorila da idemo taj dan na Palic,ali cu probati da ih ubedim da prvo dodjemo u Beograd. Posto cu imati kod mene gosta iz Nisa,stvarno ne zavisi od mene. Mada bi bas volela da dodjem,ja jako volim ovakve akcije i radim to iz sebicnih razloga. Kad usrecim neko dete ja se osecam lepo duze vreme!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: TDM 4tx

Ja sam tek sad videla ovo,malo sam prezauzeta u poslednje vreme. Sa drustvom sam se vec dogovorila da idemo taj dan na Palic,ali cu probati da ih ubedim da prvo dodjemo u Beograd. Posto cu imati kod mene gosta iz Nisa,stvarno ne zavisi od mene. Mada bi bas volela da dodjem,ja jako volim ovakve akcije i radim to iz sebicnih razloga. Kad usrecim neko dete ja se osecam lepo duze vreme!

 

 

To se zove prosvetljenost...nema lazi nema prevare ;D Iskrenost to se ceni!!!!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Zdravo drugari!

 

Secate se Deda Mraz akcije? Secate se lica dece u domu kada smo se pojavili i kada smo odlazili? Hajde da ih opet obradujemo!

 

Vrlo je jednostavno za izvedbu - dovoljno je da svako pripremi 20-30 ofarbanih jaja (pripremu za BJB grafiku na jajima cemo mi odraditi) i da se pojavi motorom ispred Gradske Skupstine oko 12h, 27. Aprila ove godine (za 20tak dana). Oko 13h cemo krenuti ka Sremcici u dom u kome smo bili za NG. Ove godine cemo sve slicne prilike koristiti da ih posetimo, a sledece godine cemo odabrati neku drugu ustanovu.

 

Eto fine prilike da podelimo flajere pesacima i da sa njima 'tucamo' jaja. Eto fine prilike da uticemo na javnost i svima pokazemo da smo dobri momci.

 

Hocemo li da se aktiviramo? :)

 

 

Ovaj boldirani deo mi nije najjasniji  :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Pozdrav,

 

na "okrecena" jaja se dodaje BJB nalepnica (za nju ide graficka i tehnicka priprema, a zatim i stampa), pa se te nalepnice dodaju na sama vec ofarbana jaja.

 

Znaci obojimo jaja kuci, ponesemo ih sa nama kad budemo dolazili sipred skupstine i tamo nalepimo te BJB nalepnice ako sam dobro razumeo ?  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Izvinjavam se sto nisam malo bolje objasnio sta i kako smo isplanirali :)

 

Dakle, sutra nam stizu BJB nalepnice za jaja, nekih 150 komada. Mi cemo ofarbati 100nak jaja i nalepiti nalepnice, tako da nije neophodno da svi donose od kuce svoja ofarbana i pripremljena jaja. Ko bude doneo, dobice BJB nalepnice za jaja.

 

E sad, pored jaja valjalo bi da svako ponese ponesto od slatkisa za decu tamo. Mislim da ne moramo da to organizovano kupujemo u nekim vecim kolicinama, sasvim je dovoljno da svako kupi kesicu bombona i cipsa i da ponese to sa sobom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pablo ako se ne varam tamo ima 300 dece, kontam da bi valjalo da odnesemo bar 300 jaja tj. svakom po jedno a da ove sa grafikom koristie forumasi za tucanje i da se daju jedno 20ak komada zaposlenim u domu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Jeste, ali znas da smo i prosli put poklone ostavili u sali i da ih nismo podelili direktno deci. Zato bi sad sasvim dobro bilo da deca koja budu uz motoriste da dobiju po jaje za uskrs... Bice dovoljno jaja, ne sekirajte se. Vazno je da ponesemo slatkise ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 658 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Znaci svako pored jaja koje nije neophodno poneti kupi par kesa bombona,par cokolada,cipsia i sl... Bice nas valjda dosta pa svako po malo nadam se da ce biti dovoljno poklona  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja