Jump to content

Moto Zajednica

migavci i ulje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: kraljevo
  • Motocikl: Bez motora

ne rade migavci ,msm svetli,al nece da treperi ,jebem li ga do cega je,slabo se razumem pa eto pitam ovde :) aa i sto se ulja za mesavinu tice koje bi mi bilo najbolje za yamahu tzr 125 ? http://www.upslike.net/imgdb/14247617_1010557582395068_517631523_o-71adb4.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

A migavci ti mozda ne trepere zato sto ti je umr'o ovaj deo. http://m.ebay.co.uk/itm/Yamaha-TZR-50-indicator-flasher-relay-/141011108072

 

Moze biti i lose povezana instalacija. Rele migavca je jeftin i uglavnom pase i od raznih drugih motora/vozila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: kraljevo
  • Motocikl: Bez motora

moze od juga :D aa interesuje me zna li neko koji je kapacitet rezervoara za gorivo , onako od oka bih reko da ima 10L :) interesuje me da znam,zbog potrosnje,da propratim to malo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Aprilia RS 125

Ako bi neko mogao da mi kaze sta bih trebao da uradim ostalo je malo ulja u motoru i lampica za ulje svetli neko vreme vec i odlucio sam da sipam novo ulje e sad da li trebam da dosipam samo ili moram ovo staro da isipem prvo radi se o 2t motoru ulje koje mesa sa gorivom zato mi nekako logicnije da samo dosipam jer ne znam kako bih mogao da isipem staro.hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: kraljevo
  • Motocikl: Bez motora

ee cone veruj mi brate da sam sad upravo hteo da postavim isto pitanjee ...ima li ikakve veze ako sipam recimo motul (puna sintetika) preko recimo nekog tamo polusintetickog ulja neke druge marke?? da ne poje*em nesto tu brinem se,valjda nema to veze,al ipak da pitam,ne kosta me nista xD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja