Jump to content

Moto Zajednica

Gunnar naocare

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Na prodaju Gunnar naocare za programere/gejmere/bilo koga ko provodi dnevno vise sati za monitorom a verujem da nas ima dosta :)

 

U pitanju je model SHEADOG ONYX koji mozete videti na zvanicnom sajtu: 

 

https://www.gunnar-optiks.eu/product/sheadog-onyx-amber

 

Pomenuti model kada mi je stigao, shvatio sam da mi ne odgovara "ergonomski" shodno tome sam porucio druge a ove su sada visak pa se prodaju.

 

Inace Gunnar je najpoznatija firma koja se bavi proizvodnjom naocara ovog tipa, mozete sve naci na njihovom zvanicnom sajtu sto vas interesuje, ja vam mogu preneti iz licnog iskustva da meni dosta znace u svakodnevnom radu i zamaranje mojih ociju se drasticno smanjilo u odnosu na period kada nisam nosio naocare. Naocare su izradjene od aluminijuma koji je lagan i bukvalno ih ne osecate na glavi, o staklima ne treba pricati s obzirom da ih Carl Zeiss izradjuje mislim da je to dovoljna potvrda kvaliteta ;)

 

Naocare dolaze u originalnom pakovanju unutra se nalazi i torbica za naocare koja je ujedno i krpica za odrzavanje. Pakovanje je samo otvoreno nakon sto su stigle radi probe, nakon toga su zapakovane i nisam ih koristio, prodaju se kao visak :)

 

Preuzimanje licno u Beogradu iz prostog razloga sto ove naocare treba probati zbog oblika glave itd. Pa zato ne bi voleo da nekom posaljem da se ispostavi da mu ne odgovaraju kao meni da samo zakomplikujem situaciju...

 

Cena: 70 EUR

Kontakt: Petar 063/222-863

 

 

post-13975-0-47449800-1471865549.jpeg

post-13975-0-28480700-1471865554.jpeg

post-13975-0-25394400-1471865559.jpeg

post-13975-0-22896600-1471865568.jpg

post-13975-0-70678700-1471865568.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Cena moze svakako da se malo koriguje ako ima nekog zainteresovanog, generalno ovo je cena na site-u bez dostave i carine tako da smatram da je OK...  :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja