Jump to content

Moto Zajednica

Udes NS bulevar Oslobodjenja

Recommended Posts

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

ili u rudnik na 5 godina, da se oduzi drustvu :D nikakve kazne, pare, zatvori. Samo arbajt.

Imao sam u vidu tvoj pređašnji post, slične sadržine i razmišljao sam šta bih ja radio da sam na mestu našeg kolege. Da sam lično ja u pitanju, verovatno bih mu oprostio i otišao sa njim na piće, (oko troškova popravke bismo se valjda dogovorili) ali da su moji klinci u pitanju... ne znam... verovatno bih ga gonio do sudnjeg dana. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1581 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Pešaci? E, oni mi nekad tek malo manje idu na k..... živac od automobilista što blokiraju na raskrsnicama traku za skretanje udesno jer žele prvi da krenu pravo (znate našta mislim).  Da se razumemo - uvek stajem pešacima na zebri, sem kada procenim da će me batica/cupika koji/a vozi auto iza mene nasaditi odpozadi, s' oproštenjem (jer čačka nos i vrti stanice na radiju, ili priča mobilnim). Ali, ono kad mi frik/frikuša iskoči na par metara ispred motora (iako iza mene nema vozila) sa sve slušalicama u ušima, ne pogledavši uopšte u mom pravcu, a dobro znam da me prati krajem oka i da razmišlja u stilu "e baš ću te naterati da staneš zbog mene".......onda mi dodje da siđem sa motora i podelim par "roditeljskih" zauški :tras1: , uz pitanje da mi objasni po kom aršinu ovakav vid kurčenja vredi dva života :popovanje:

 

Kolegi i onom nesretniku želim brz i uspešan oporavak!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1712 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

E, pravo da vam kažem drugari, baš me bole kuVac za pešaka! Nema opravdanja!

 

Imam i ja probleme u životu i nikad, ali nikad ih ne prenosim na druge i ne pravdam svoje postupke problemima koji me pritiskaju.

 

To što neko ima problem, ili je lud, ili ne znam šta, ne znači da drugi treba da ispaštaju zbog njega.

 

Što nije mahnuo motociklisti da stane, pa mu rekao "druže, treba mi rame za plakanje i malo para". Ja bi takvom rekao "evo ti rame i evo ti hiljadu, dve", koliko bih imao, ja bih pomogao.

 

Ovako, šta? Svi su u kuVcu!

Apsolutno se slazem sa svim sto si napisao,u jednoj temi se spomenulo kako je los rad saobracajne policije odgovoran za stanje u saobracaju.Pre par godina je u Valjevu bio zestok apel na vozace da vode racuna jer "pesak ima prednost na kolovozu",ali su zaboravili da kazu da pesak NE SME da stupi na kolovoz dok se ne uveri da je bezbedno.To sto kaze @donmarkoni zaboli me da li je lud ili nesto drugo,necu budalu da nosim na dusi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Pa covece, jos u osnovnu skolu se ucilo da ispred zebre mora da se prvo pogleda levo, pa desno, pa opet levo i onda ako smatramo da je bezbedno, tek onda se prelazi ulica..

Steta za posledice nepaznje i odsutnosti, brz oporavak zelim!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki gsxR 600

Na žalost, lice koje upravlja motornim vozilom, uvek je krivo, u odredjenoj meri naravno. Jer se motorno vozilo smatra opasnom stvari, u ovom slučaju je to motocikl, i vozac odgovara po osnovu objektivne odgovornosti.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

 

 

Inace da me neko ne bi kritikovao zbog brzine, radnja se ne desava u gradu vec na "pisti" za motore, nacionalni park Eifel u Zapadnoj Dojcland..

 

Nda, tamo nema nigdje dozvoljeno preko 100, tako da bi mogao malo da smanjis to divljanje i ugrozavanje miroljubivih dzogera i to,.. 

U Australiju bi ja tebe. :D

 

Ma kakvo divljanje, to na vrh gasa bilo  :jee:  Znas kako tek voze gs-ovci, ne mozes ih videti kad prolete, oni su najgori od sve dece 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • pustolov :), 98 postova
  • Motocikl: XT 660 R

Nikada nisam merio ali bulevar od semafora u čijoj se neposrednoj blizini desila nesreća do sledećeg semafora sigurno ima 500m.

To je velika razdaljina ako hoćeš peške da predješ preko puta.

Dalo bi se to rešiti nekim pešačkim mostovima ali koga briga.

 

Apsolutno nemam nikakve simpatije prema pešaku ali ga u neku ruku i razumem ali mi je iskreno žao motocikliste koji se ni kriv ni dužan našao na putu zeca u čovečijem obilku.

tu gde se udes desio pa do pesackog/semafora ima stotinjak metara

https://goo.gl/maps/7kCSP81SWZP2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1712 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Pa covece, jos u osnovnu skolu se ucilo da ispred zebre mora da se prvo pogleda levo, pa desno, pa opet levo i onda ako smatramo da je bezbedno, tek onda se prelazi ulica..

Steta za posledice nepaznje i odsutnosti, brz oporavak zelim!!

Ni osnovna skola nije ono sto je nekad bila

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4829 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

ili u rudnik na 5 godina, da se oduzi drustvu :D nikakve kazne, pare, zatvori. Samo arbajt.

 

Ti kod svaba izgleda jedino cenis "Arbeit macht frei"   :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki gsxR 600

 

ili u rudnik na 5 godina, da se oduzi drustvu :D nikakve kazne, pare, zatvori. Samo arbajt.

Ti kod svaba izgleda jedino cenis "Arbeit macht frei" :)

A Bulevar oslobođenja

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

Ja, kad god mi tako izlete, malo na kvacilo pa u obrtaje, da vidis kako skakucu ko jarici, a face koje namerno idu dva na sat jos namernije pikiram pa prodjem na par cm. Znam da je krajnje neodgovorno, ali mi nekad stvarno dignu zivac. Mada obrtaji su zakon, jos se slatko iscerekam :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova

 

Ja, kad god mi tako izlete, malo na kvacilo pa u obrtaje, da vidis kako skakucu ko jarici, a face koje namerno idu dva na sat jos namernije pikiram pa prodjem na par cm. Znam da je krajnje neodgovorno, ali mi nekad stvarno dignu zivac. Mada obrtaji su zakon, jos se slatko iscerekam :D

 

hahaaaaaa, ja isto to! pogotovo sto mi auspuh puca na visokim obrtajima pa da vidis kad zalegnu :oda2:

 

I ja isto radim...

 

Al, lepe cure propustam obavezno!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Nije ni cudo sto nas bije glas.. ;)

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

 

 

Ja, kad god mi tako izlete, malo na kvacilo pa u obrtaje, da vidis kako skakucu ko jarici, a face koje namerno idu dva na sat jos namernije pikiram pa prodjem na par cm. Znam da je krajnje neodgovorno, ali mi nekad stvarno dignu zivac. Mada obrtaji su zakon, jos se slatko iscerekam :D

hahaaaaaa, ja isto to! pogotovo sto mi auspuh puca na visokim obrtajima pa da vidis kad zalegnu :oda2:

I ja isto radim...

 

Al, lepe cure propustam obavezno!

За лепе цуре затурирам још јаче, али пропустим :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1161 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L

Drugar se cuo sa njegovom sestrom,imao je i unutrasnje krvarenje tesko pomera vrat nije bas sjajno kao sto pisu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja