Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Citroen C4 Picasso

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Ako neko ima da proda ili zna nekog ko bi da proda,trazim Citroen C4 Picasso iskljucivo dizel 1.6 Hdi ili 2.0 Hdi ,iskljucivo sa manualnim menjacem,na interesuje me Grand Picasso autobus sa 7 sedista nego obican sa 5 sedista i ispod 5000 eu,moze i da je iz uvoza,sve ove sa oglasa sto traze preko 5000eu znam a znam i onog belog iz Smedereva sto trazi 4850 i ima neispravnu klimu ,dakle ako znate nekog takvog javite mi ili neka mi se javi na 063-177-05-08,unapred hvala na svim informacijama,moze opcija Hornet i doplata ili Hornet i licno moj Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI 2003g u full stanju i opremi ili cisto za kes

post-4058-0-79807400-1449264640.jpg

post-4058-0-91892500-1449265040.jpg

Promenio član gixxer

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Na zalost nas ljubitelja Sitroena, ne postoji C4 picasso 2.0hdi sa manuelnim menjacem... :jok:  opet  mislim da je 1.6 hdi slabasan za auto koji je cini mi se veci i tezi od xsare picasso... Inace taj u 2.0 nije automatik vec robotizovani manuelni... glumi automatik  ;) Nisam ti puno pomogao, jbg-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1444 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Nisanio sam Xsaru Picasso, i odustao upravo zbog torzije.

Nego, gixxer, kamo je ta tvoja Xsara Picasso?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1444 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Vojvodina, Ada,izmedju Beceja i Sente

:-DDD Mislio sam moze li se videti nekako, a da se ne mora doci do Ade? Neki oglas, sajt ili koja fotka, sa osnovnim info...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Nije na oglasima,licno na mom imenu,prosle godine uvezen iz Italije iz Milana,komplet u fabrickoj boji,silver metalik,mehanicki 100% ispravan,gume zimske na fabrickim alu felnama enterijer nepohaban presao originalnih 200000km godiste 2003,klima ispravna,fabricki cd radio mf volan,maglenke,enterijer plave boje,slike kad stignem da ga operem spolja,vozi se svaki dan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja