Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Pegaso 650

Recommended Posts

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Nazhalost uz sav moj trud da nekako uspem da zadrzhim dva motora, ne ide...

Jbg., iskreno savrsheno sam zadovoljan Aprilijom koja je u stvarno super stanju ali mi do kraja sledece nedelje ili mozhda chak one tamo stizhe glanc nov motor (2008. godishte) i kad se presaberem nema shanse finansijski da izdrzhavam redovne servise, dve registracije, opremu za sledeci motor itd. itd... A ne bih zheleo da jedan motor zapustim...

Tako da se odrichem Aprilije...

 

Znachi,

-Aprilia Pegaso 650 1998. godishte

-Oxford grejachi ruchica, tek stavljeni i povezani na zhicu iz bravice.

-MRA Touring visoki vizir crne boje + originalni

-K&N filter sa garancijom 50.000km koliko se secam, ne menja se nikad i nije pechurka u pitanju vec filter bash za ovu Apriliu koji se nalazi u airbox-u

-Iridijum NGK svecica

-Gume skoro nove Bridgestone Trail Wing

-Original Aprilijin X-Box sa aluminijumskim nosachem u koji staju dve integralne kacige

-2 kljucha od motora i dva od kofera i originalni User Manual

-Registrovan do septembra

-Ulje i filter Motul 5100 10w-40

-Na motoru je sve ostalo originalno sem automata za migavce  :D

-Nashtelovani ventili i ochishceni i nashtelovani karburatori, sve ostalo je pretresheno i provereno...

-Iglichasti par lezhaja u vratu

-Lanac i lanchanici bukvalno kao novi

-Preshao 31000km i neshto sitno

-Rashladna technost, ulje u kochnicama promenjeni

Motor sam sredio za sebe do najsitnijih detalja...

Apsolutno SVE gore navedeno je radjeno pre 500km i mozhe da se proveri kod Gagija (3T-Racing) u Balosavi

Motor nikad nije otvaran na pola, lamele su kao nove, oprane pre zamene ulja znachi sve na agregatu je u savrshenom stanju...

Ne pravim pitanje da se motor vozi kod bilo kog majstora, mehanichara da se proverava ili bilo shta drugo...

Za sve gore navedeno garantujem i placam put onome ko dodje i vidi neshto drugachije  ;)

Motor je blago zagreban na par mesta, shtitnik ruchice je jedino prilichno izguljen ali nije polomljen (novi 30e) a ja nisam stigao da ih kupim, slike sutra... Nishta nije farbano, krpljeno, lomljeno!

Imajte u vidu da samo oprema vredi prilichno i da je kompletan servis i kompletna provera motora uradjena...

 

Cena 2900e i ne ide jedan euro ispod jer vec dosta gubim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

Svaka cast na postavljenom oglasu !

Ne moze se ni pretpostaviti da motor nije onakav kako si ga opisao.Verujem da vredi svaku paru.

Srecno sa prodajom ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

boki zao mi je sto prodajes dobar motor,motor sam licno probao i mogu da garantujem za njega,motor je u extra dobrom stanju  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

hvala drugari  :)

stvarno je odlichan motor i svaki motor do sad sam sam kupio i sredjivao a sad iznenada otac hoce da mi doda pare za nov motor jer je prodao neki plac, nije ni bitno, pa reko' zashto da ne iskoristim priliku  ;)

 

hvala josh jednom i pozdrav  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Sutra sa Vladamir-om idem na sajam i definitivno uzimam motor jer se nadam nekoj ushtedi zbog sajamskog popusta tako da motor mozhe da ide za zadnjih 2800e...

Danas sam se vozio ceo dan i bio kod Vladamir-a tako da nisam stigao da ga slikam ali sutra chim se vratim sa sajma stizhu slike!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

evo mali prilog do sutra  :)

 

Vidi se ispod nalepnice da je malo ogreban! Sa druge strane je na istom mestu skoro identichno zagreban i onaj shtitnik ruchice i to bi bilo sve od oshtecenja... E, da ima i na prednjem braniku od kamenchica skinut lak na 2-3 mesta ali se ne vidi sa pola metra  :(

Na slici nema grejache ruchice, X-Box i vizir koji su stavljeni u medjuvremenu...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Evo i davno obecanih slika...

Drugi motor je kupljen pre sat i po!!

Apriliju sutra dajem u novosti oglase i stvarno bih voleo da je kupi neko sa foruma jer je stvarno odlichna... Drugi motor mi stizhe za 2 nedelje...

 

Motor nije opran, uglancan itd... malo je prashnjav itd...

 

Sve ogrebotine su slikane, obratite pazhnju na gume, diskove i agregat...

 

XVXAl_aprilia5bm0.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

mozda budemo trgovali ali za sada srecno sa prodajom

Nadam se da hocemo  :)

Imash telefon gore napisan, pozovi pa cemo lako  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Od ovog Bokija i Okrada se isplati kupiti motor.

Oni kupe, uloze brdo para, vremena, zivaca, malo ga voze i onda prodaju. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

Od ovog Bokija i Okrada se isplati kupiti motor.

Oni kupe, uloze brdo para, vremena, zivaca, malo ga voze i onda prodaju. ;D

 

bas tako brrko, okrad mi je komsija inace tako da znam koliko truda i novca ulozi u motor ali tek kad zavrsi primeti da mu ne odgovara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Potpuno tacno! Za Bokija znam licno ali nisu oni jedini, i kod mene isti slucaj, samo ja ne prodajem sto mi neodgovara nego sto dodje drugi a ulozim 1000 evra u vec dobar motor da bi bio odlican. Ta bolest se zove perfekcionizam!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

jbg. nismo mi krivi shto nosimo to prokletstvo  :-\

ma najbolje je tako... jeste da puknesh i pare i vreme i zhivce, ali bar znash shta vozish i imash tu 'unutrashnju' satisfakciju...

 

@brrka

secash se da sam te kontaktirao, hteo sam celu da je ofarbam? a jel ti deluje da je za farbanje?

ja sam hteo da bude narandzasto siva i ako je i ova farba u ekstra stanju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Koliko se vidi na slici odlican motor.U svakom slucaju odlicna kupovima za nekog ko hoce dobar enduro,mnogo manji rizik nego kupovati nesto iz uvoza a i cena je stvarno okej.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Koliko se vidi na slici odlican motor.U svakom slucaju odlicna kupovima za nekog ko hoce dobar enduro,mnogo manji rizik nego kupovati nesto iz uvoza a i cena je stvarno okej.

hvala na komentaru  :)

samo kad se sabere ono sve sa spiska shto sam ja radio na njoj ispadne bash lepa cifra... zamislite samo koliko za sve preglede i sva shelovanja koshtaju ruke servisera? ma bolje da ne pricham...

nisam kupio motor na popustu a ipak sam ostavio cenu na 2800e...

dao sam oglas danas i po novinama, jbg. bash sam hteo da je kupi neki forumash, da ne pucam pare na nekog desetog, ko ce da je maltretira i zapusti...  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Poshto me je zvalo nekoliko forumasha za motor a ja sam rekao da je verovatno prodat jer je neki chovek gledao motor i rekao da mi sutra donosi pare i sve, vishe ga nije bilo... I ako je sve bilo dogovoreno i oko prenosa bla bla...

Raznih ljudi ima...

 

 

Aktuelno i dalje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd
link=topic=16158.msg227632#msg227632 date=1207477597]

Poshto me je zvalo nekoliko forumasha za motor a ja sam rekao da je verovatno prodat jer je neki chovek gledao motor i rekao da mi sutra donosi pare i sve, vishe ga nije bilo... I ako je sve bilo dogovoreno i oko prenosa bla bla...

Raznih ljudi ima...

 

 

Aktuelno i dalje...

 

kapara je zakon

mada ima budala koji odustanu i onda dodju po kaparu sto se meni pre par godina desilo kad sam prodavao korsicu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja