Jump to content

Moto Zajednica

Video Putopisi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 346 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

Super je emisija, bas sam odgledao sinoc.  Samo steta za te KTM-ove sto se stalno kvare ;):D

I ja danas u firmi celo pre podne zabusavao uz ovaj putopis,zanimljivo stivo ali lepo je putovati sa jakim budzetom ,to je dosta ubilo avanturisticki duh putopisu ,pakovanja motora na kamione ,vozove i avione ali opet obisli su magicna mesta o kojima ja mogu samo da sanjam jos dugo vremena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Kanada - Labrador  

Prelep video dvojice motorasa i jos lepsi predeli. Uzivao sam gledajuci, a verujem da cete i vi :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 255 postova

Ovog sam se setio na "opasku" kako se KTM-ovi kvare.

 

Dvojica Italijana,jedan na KTM 990 Adv i drugi na Hondi Dominator putuju po svetu.Obišli Afriku,celu Ameriku (i severnu i južnu),putovali od Italije do Mongolije i posle nastavili do Japana.

 

Pošto su totalno bez veze i bez nekog redosleda postavljali snimke na kanal na YT-u,a i plej liste kreću od zadnje ka prvoj-postaviću samo prve epizode od snimaka.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=veaSXOYx3vA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Upravo sam zavrsio onih 6 epizoda od Italije do Mongolije. Bas mi se jako svidja, priroda i predeli fenomenalni. Svaka im cast.

 

Evo ja skoro nasao i odgledao jedan video putopis po Juznoj Americi. Znaci, momak je iz Spanije prebacio svoj motor KTM ADV u Argentinu i poceo avanturu. Sam vozi, sam snima, sam i rezira. Isto predeli prelepi. Zaista ruta za respekt, jos pogotovo zato sto sam putuje. E, sad to je na Spanskom (nisam nasao tako nesto na engleskom), ja ne razumem i verujem da isto vecina ne razume, ali moze da se prati fabula radnje i da se docaraju te daleke zemlje. Koga zanima neka odgleda, dosta je zanimljivo.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 255 postova

Ukrajinac na Hondi VFR 800 putovao po Mongoliji,Sibiru,Kirgistanu,Kazahstanu:

 

 

Prošle godine sa BMW F800 GS putovao od Ukrajine do Australije (opet postavljam samo prvu epizodu zbog lakšeg učitavanja stranice,ima ih 8

 

 

I na kraju,putovanje po SAD-u sa BMW F 650 GS

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: HONDA VARADERO XL1000

Par emisija sto smo snimali po Srbiji. Nije doduse atraktivno kao neka dalja putovanja ali tako smo poceli.....

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 255 postova

Dvojica Bugara na putu po Aziji.Ovo nije "prava TV emisija",kao što piše u nalovu teme,već (što bi rekli naši stari) ništa spika,samo zika

 

 

Danac na putu oko sveta.Emisija podeljena na 13 epizoda,opet postavljam samo prvu:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Ja i zaboravio na ovu temu :D

 

Evo jos jedan serijal. Momci iz Engleske prebacili avionom motore za Kanadu i vozaju se po USA :) MOJ ZIVOTNI SAN! Jako dobro odradjen i video i turneja. Bukvalno kao da se ja vozim sa njima. :)

 

Evo prva epizoda, pa samo nastavite dalje. Mislim da ih ima 14.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja