Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav za bajkere

Recommended Posts

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd

Zovem se Vedran, iz Beograda sam i imam 24 godina (hehe, ovo zvuci ko ona pisma teen casopisima)

 

Sto se motora tice konacno mi je budzhet dovoljan da mogu da uzmem prvi svoj pa da s njim zaokruzim i slovo A u vozackoj. Svi kazu da uzmem neki slabiji (citaj dvotaktni) za prvi, verovatno cu i poslusati pa menjati sledece sezone, nego grize me sto sve te 125cc varijante i to cak i starije kostaju vise nego solidni 600cc s pocetka 90ih. Plus trose vise, imaju onaj prdekav zvuk, i sa staroscu sigurno zbog slabog motora daleko vise propadaju nego 600cc i jaci...

 

Ako neko ima preporuku sta bi bilo dobro za pocetak a da ne bude bas MZ ili Tomos :) cenio biih savet. Razmisljam se najvise u pravcu Aprilije RS 125 jer bih ipak hteo da to sto kupim ima pristojan dizajn pa ako neko zna dobru da se prodaje nek javi. Naravno, otvoren sam i za druge predloge, mada ne jos dugo jer planiram u narednih par nedelja da to zavrsim. Spreman sam oko 2500e da potrosim

 

Pozdrav svim bajkerima na forumu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: Honda CB600F Hornet PC36

pozdrav druze! Sto se tice tvoje dileme ja te mogu posavjetovati da se okanes 125cc! Nisi ti klinja od 16 god pa da se bojis kubikaze! Ja ti preporucujem da uzmes nesto do 500cc, registracija nije skupa a ni odrzavanje, a za te pare mozes svasta da nadjes, jos ako imas nekog da ti uveze iz eu ili ch tim bolje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd

Ma naplasise me ako uzmem nesto od tih jacih da ce mi biti mnogo zeznutije da polozim na poligonu (osmice valjda), iskreno ja pojma nemam zasto mi to svi govore, jel toliko losija pokretljivosti ili sta vec.

 

I ja bih radije uzimao nesto 4taktno <=600cc ali mi to nikako nije jasno koji su to problemi da je teze s njima polagati.

 

Mozda sad napravim neki kompromis, uzmem s ortakom nesto 125 sto ce izgurati par meseci, polozimo obojica, posle prodamo i svako svoj... Posto on radi uvek od 8-17h a ja od 14-01h svako moze u svoje slobodno vreme da se izvezba na njemu, necemo se otimati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: vrsac

sto se tice polaganja ja sam polago sa suzanom od 600 cc a istovremeno su dava moja prijatelja polagala na yamahi enduro 750cc pajkan nam nije zamerijo sto smo osmice pravili preko celog poligona ali opet izbor je tvoj pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: Honda CB600F Hornet PC36

Neces valjda da sebi pravis veliki prbl radi malog! Valja ti posle prodati 125 pa ponovo traziti nesto drugo pa..... kupi brate odm motor!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja