Jump to content

Moto Zajednica

M.K. "Oganj" Ugljevik

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: Honda CB600F Hornet PC36

Dragi prijatelji i kolege bajkeri (i bajkerke naravno)! Svecano vas obavjestavam da je osnovan jos jedan M K u nasem i vasem regionu. Kao sto vidite zovemo se M.K. Oganj i nalazimo se u Ugljeviku. Toliko za sada, o nasim buducim aktivnostima bicete blagovremeno obavijesteni.

I jos da kazem da je M.K. Oganj osnovan 20.01.2008. i da je predsednik kluba Dragan Jovic - Vojkin podpredsednik je moja malenkost Mikica Lukic Billy sekretar je Milijan Micanovic Mr. Hyde i ima nas jos 11 clanova osnivacke skupstine. Po mojoj slobodnoj procjeni bice nas oko 30-ak clanova i nekoliko pocasnih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Sunshine State - HERZEGOVINA N 42°42.757' E018°20.748'
  • Motocikl: Yamaha XT660ZA, BMW C-400X , Kymco People S 504T

Puno sreće i uspjeha vam želim sa novim M.K. jer će vam trebati a ujedno vas pozdravljam ispred M.C. TNT Trebinje.a nadam se da ćete ove godine praviti skup pa da dodđemo a prošlo ljeto sam 2 puta bio u Ugljeviku sa motorom.

 

samo opušteno i pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: ugljevik
  • Motocikl: honda silver wing 500

hvala na lijepim zeljama iz Trebinja i da se prvo vidimo kod vas na susretu a za organizovanje moto susreta u Ugljeviku bit cete obavjesteni na vrijeme jer bi trebali da se uskladimo sa kalendarom! JOS JEDNOM HVALA SVIMA NA DOBRODOSLICI!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: Honda CB600F Hornet PC36

zahvaljujem svima na srdacnim pozdravima i lepim zeljama! Posto smo mi jos uvijek u nekoj pocetnoj fazi svega vezanog za klubove, nasi planovi za ovu godinu su uglavnom vezani za promociju kluba. Planiramo da napravimo jedno moto okupljanje radi promocije naseg kluba a i naseg gradica, sve to zavisi od finansiske situacije a ima tu i jos mnogo faktora. Jedno je sigurno: trudicemo se da sto vise susreta obidjemo (valjda ne ostanemo trudni od tolikog truda  ;D)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: Honda CB600F Hornet PC36

Nasa baza je kafe "OKAY" pored stadiona mada ovi nasi bajkeri se vrlo lako rastrcu za malodobnicama i po drugim lokalima (i ja se ponekad pridruzim)

Tu smo, vi samo naletite  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 922 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Bruka i sramota od mene :D pa ja jos nisam cestitao komsijama iz Ugljevika(inace moga sela :D :D ) na osnivanju kluba i dobijanju boja! E sad ide cestitka SRECAN POCETAK PRIJATELJI MOJI!

 

 

moto klub DUHOVI LJELJENCA-BIJELJINA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja