Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

sreca vasha pa zhivite u srbiji, van granica balkana ne bi tenere proshle tehnichki pregled pred registraciju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1455 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

>> Imaju u redovima i najskuplju afriku na svetu.. može se ponekad videti na ušćetu.. toliki tank ima da može ponosni vlasnilk nemož za 5 godina da ga potroši....

Tako nesto je i računao.. kuća-ušce i nazad recimo 10km..

ako beše tank 42l..

vi vidite koliko je to vožnji za jedno punjenje. :lol:

 

Može i za unuke da ostane :D <<

 

BUUUAAAAXAAAXAAAXAAAXAAA.....!!!!!!! Dakle, krepao sam od smeha... Evo, jos uvek hvatam vazduh...

Jel to znaci oko 420km racunajuci i zagrevanje iste u mestu???

Nego, hteo sam nesto da vas pitam: Hocu li ja smeti i dalje da posecujem ovu temu, ako kojim slucajem umesto ST "uzmem"... ne, nisam mislio na AT, vec na Tako Dobar Motor (TDM-a)??? :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

>> Imaju u redovima i najskuplju afriku na svetu.. može se ponekad videti na ušćetu.. toliki tank ima da može ponosni vlasnilk nemož za 5 godina da ga potroši....

Tako nesto je i računao.. kuća-ušce i nazad recimo 10km..

ako beše tank 42l..

vi vidite koliko je to vožnji za jedno punjenje. :lol:

 

Može i za unuke da ostane :D <<

 

BUUUAAAAXAAAXAAAXAAAXAAA.....!!!!!!! Dakle, krepao sam od smeha... Evo, jos uvek hvatam vazduh...

Jel to znaci oko 420km racunajuci i zagrevanje iste u mestu???

Nego, hteo sam nesto da vas pitam: Hocu li ja smeti i dalje da posecujem ovu temu, ako kojim slucajem umesto ST "uzmem"... ne, nisam mislio na AT, vec na Tako Dobar Motor (TDM-a)??? :zbunjen:

bolje uplati tirsovoj pare, barem ce neko da ima korist od njih

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

sreca vasha pa zhivite u srbiji, van granica balkana ne bi tenere proshle tehnichki pregled pred registraciju :)

u normalnoj zemlji bi te kofe odavno bile spakovane u kocku, a vlasnici hospitalizovani :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1455 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

>> bolje uplati tirsovoj pare, barem ce neko da ima korist od njih <<

 

XEXEXEXE.... Da nisi i ti kojim slucajem Afros, pa si se osetio malkice prozvanim??? :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk:

Evo, posto su te Hondine V2 skulpture (tesko pokretne) toliko dobre, neka me neko slobodno zahebe, i ponudi mi TDM-a od 97. na ovamo u zamenu. A deo novca koji ne budem potrosio na kupovinu istog cu donirati u dobrotvorne svrhe. I svi srecni... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Ma moram da resim, ne lozi me ovo jurcanje....Ne mogu da prebolim ktm 640 adv....

Imam extra zeku, falice mi filing brzine ali pelcer je pelcer....samo naci ok spravu..

 

Gvozdeni, ja sam 100k terao CBR 1000f pre nego sto sam presao na Afriku .. I dan danas mi pomalo nedostaje, ali nishta sto jedna dobra voznja i druzenje po sumama i gorama i rekama zemlje Srbije ne moze da nadomesti 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

SHOKLA uzi ti tog TDM-a, pa te vodimo da ga lepo operesh malo .. 1lol.gif0takoje.gif

 

 

 

Auuuu jbt,svaka cast ali ja tuda ne bih smeo iskreno da Vam kazem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1455 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Nije ovo tema za tebe druze SHOKLA.

 

U pravu si druze Kepo. Nije, JOS UVEK!!! Ali svaki put zabalavim kada pretrcim ovu istu temu, i kada vidim kakav provod, avanturu i druzenje propustam. I upravo je to jedan od razloga zbog kojeg radim na tome, da ova tema postane za mene, a i ja za nju.

E, sada, AT ili ST, nimalo laka odluka, pa cak ni vi, vrsni poznavaoci istih, ne nadjoste odgovor ni posle nekoliko stotina stranica... :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Auuuu jbt,svaka cast ali ja tuda ne bih smeo iskreno da Vam kazem.

 

A ja sam muda svoja pojeo što sam se pre te rečice smandrljao onako muški i izlomio desni fuzaster sa sve polugom zadnje kočnice i morao se vratiti u kamp >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1455 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

SHOKLA uzi ti tog TDM-a, pa te vodimo da ga lepo operesh malo .. 1lol.gif0takoje.gif

 

 

Odgledao sam ovo vise puta, i uvek sam ostajao bez daha. PRAVA STVAR!!! :takoje: :takoje: :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

SHOKLA uzi ti tog TDM-a, pa te vodimo da ga lepo operesh malo .. 1lol.gif0takoje.gif

 

 

 

Auuuu jbt,svaka cast ali ja tuda ne bih smeo iskreno da Vam kazem.

 

Samo ti se cini, uz ovako ekipu i na mesec se stize. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Samo ti se cini, uz ovako ekipu i na mesec se stize. :moto3:

 

Za ekipu sve pohvale :takoje: ,znaci sjajni ste ali ja tuda ne bih nikako smeo preci.:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja