Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

pa jes,ako je nastrano tebi  :P :P :P sto ja volim zene,,sta da ti kazem,,, :) :) :) meni nije nastrano,naravno ja sam super tenere fan,,,da sam afrika fan,mozda bi se odlucio kao neki oni ovi za...

ali ipak volem bre zene pa to ti je,, ;D ;D ;D ;D kao i svi ljubitelji super tenere za razliku od nekih...  :-X :-X :-X

:P :P :P :P :P :P :P

nego bese goso ono ti menjas pol,vozikas roze vespu i tako to,mislim dobro vozio bi ti i afriku da je ispravna  :D :D :D :D :D al to ti isto roze vespa afrika..  :P :P :P :P

 

roze vespu i imam i zlatnu kacigu, to samo govori da sam dovoljno siguran u sebe i svoju muskost, cik tebe da vidim, ako smes  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

nego pustite prazne priče... Kepooooooooo jel se suše planine od snega  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Beograd

Goso evo  sad  bas  bacim  oko na wikipediju i  nema sta da  pise  nego  za AT tekst da se  nacitas a za ovaj ST jedva da su  sklopili par  recenica.

Evo vidi i sam  sad  linkove  da  okacim pa da svi  procitamo ;D

 

za AT   http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_XRV750

 

i za ST http://en.wikipedia.org/wiki/Yamaha_XTZ_750

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1920 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Goso evo  sad  bas  bacim  oko na wikipediju i  nema sta da  pise  nego  za AT tekst da se  nacitas a za ovaj ST jedva da su  sklopili par  recenica.

Evo vidi i sam  sad  linkove  da  okacim pa da svi  procitamo ;D

 

za AT   http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_XRV750

 

i za ST http://en.wikipedia.org/wiki/Yamaha_XTZ_750

 

Pa jel gledamo i duzinu (texta) sad?  :) Da li je bolja afrika zato sto ima duzi text? Ako je tako onda evo dva linka. Na prvom je bolji covek sa vise texta a dugom linku je gori covek za manje texta  ;D

 

Prvi: http://en.wikipedia.org/wiki/Hitler

Drugi: http://en.wikipedia.org/wiki/Nikola_Tesla

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

A i nemamo kad pisati, stalno se vozimo  ;D ;D ;D ;D ;D

vidi, ne pisete vi nego drugi, a i oni su ostali bez reci i zanemeli kada su videli taj nakazan motor  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

toliko je losa da je dan danas voze na relijima i takmicenjima, sto se za ST ne moze reci , nju ni pre 20 godnisu koristili u takve svrhe  ;D

 

 

         Da uopste je nisu koristili samo je njena terenska varijanta slucajno pobedila 8 puta ne reliju Pariz -Dakar.

kako si dosao do tih 8 pobeda?

 

Upravu si Goso, nije 8 nego 9X. Izguglaj malo imas i na wikipediji, samo ukucaj Paris - Dakar i samo ce ti se kasti  ;D :P

ja proverio, ali vidim da ti nisi, kojih 9x ?

 

 

 

                    Da rezinmiramo nesto ST je pobedila 8 puta na reliju PARIZ-DAKAR najprestiznijem off-roud takmicenju,a africica... dali se pominje neki put kao pobednik i koliko puta.Te prazne price vazno je ucestvovati su vazile za ''pionire malene''ako se neko seca.

                      Drugo i dalje ne smete da se pustate sa ST pa bilo asfalt bilo sve vrste puteve,non-stop pominjete kako cete nekog da oderete kad se spustite u njivu...eheheheheheheKAVKI STE VI KOMICAR IAFRIKANCI.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

toliko je losa da je dan danas voze na relijima i takmicenjima, sto se za ST ne moze reci , nju ni pre 20 godnisu koristili u takve svrhe  ;D

 

 

         Da uopste je nisu koristili samo je njena terenska varijanta slucajno pobedila 8 puta ne reliju Pariz -Dakar.

kako si dosao do tih 8 pobeda?

 

Upravu si Goso, nije 8 nego 9X. Izguglaj malo imas i na wikipediji, samo ukucaj Paris - Dakar i samo ce ti se kasti  ;D :P

ja proverio, ali vidim da ti nisi, kojih 9x ?

 

 

 

                     Da rezinmiramo nesto ST je pobedila 8 puta na reliju PARIZ-DAKAR najprestiznijem off-roud takmicenju,a africica... dali se pominje neki put kao pobednik i koliko puta.Te prazne price vazno je ucestvovati su vazile za ''pionire malene''ako se neko seca.

                      Drugo i dalje ne smete da se pustate sa ST pa bilo asfalt bilo sve vrste puteve,non-stop pominjete kako cete nekog da oderete kad se spustite u njivu...eheheheheheheKAVKI STE VI KOMICAR IAFRIKANCI.

ti mi ne odgovori kako si dosao do tih 8 puta, a mogao bi i yamahi da javis, ni oni neznaju za  8 pobedu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Beograd

Nekazem da  je  problem jel  kraci ili  duzi tekst jer  ocigledno  da  ljudi  nisu znali sta da  napisu o Super  Tarabi ;D

A  kao sto  rekoh  kad se 2ica sretnu sa  STom nepitaju jedan drugog sta se radi itd,nego  brate imas  malo ulja  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 670 postova
  • Lokacija: Nürnberg
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

izašao je novi model Yamahe XTZ 750 Super Tenere, velika je potražnja ovog modela, prva serija već rasprodata...

 

mahom je kupuju stari vozači predhodnog modela Super Tenere, jer je ovde mnogo bolje rešen sistem lanca, poboljšan agregat  i samim tim smanjena potrošnja ulja i benzina

;D

 

 

 

post-672-12879068870513_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

Auuuu, mnogo jaka ova NAJnovija verzija ST .... verovatno su ovo izbacili umesto 1200-tke ;D

jel to ona virtuelna, sto je prodaju preko neta, a na zvanicnom sajtu nema fotografije, nego photo shop i niko je nije video uzivo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Pa pazi STVARNO je nema NIGDE ... ni na jednom moto sajmu je nisu izlozili ;D Sve to navodi na zakljucak DA JE NI NEEEEMAAAAA ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

 

 

 

                  Sto ono rece neke ne mrsite bre muda vise,kuce kad nema sta da radi ono lize jajca a vi mrsite muda...virtuelna jamaha sta sve nece da se napise ovde.PA IMA LI NEGDE MAKAR I VIRTUELNA AFRIKA...NEMA JER VAM JE HONDA NAPRAVILA ''TO'' I REKLA NA VOZITE DOK NE CRKNETE ZA BOLJE NISTE. :D ;)AHAHAHAHAHAHA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

 

 

 

                  Sto ono rece neke ne mrsite bre muda vise,kuce kad nema sta da radi ono lize jajca a vi mrsite muda...virtuelna jamaha sta sve nece da se napise ovde.PA IMA LI NEGDE MAKAR I VIRTUELNA AFRIKA...NEMA JER VAM JE HONDA NAPRAVILA ''TO'' I REKLA NA VOZITE DOK NE CRKNETE ZA BOLJE NISTE. :D ;)AHAHAHAHAHAHA

pretpostavljam da si je video uzivo?

yamaha je jedino dobra u photo shop-u i nigde vise

i to nam kaze vozac TDM-a 432c42269535b607fc8be592a54cd4ec.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

 

 

 

                  Sto ono rece neke ne mrsite bre muda vise,kuce kad nema sta da radi ono lize jajca a vi mrsite muda...virtuelna jamaha sta sve nece da se napise ovde.PA IMA LI NEGDE MAKAR I VIRTUELNA AFRIKA...NEMA JER VAM JE HONDA NAPRAVILA ''TO'' I REKLA NA VOZITE DOK NE CRKNETE ZA BOLJE NISTE. :D ;)AHAHAHAHAHAHA

pretpostavljam da si je video uzivo?

yamaha je jedino dobra u photo shop-u i nigde vise

i to nam kaze vozac TDM-a 432c42269535b607fc8be592a54cd4ec.gif

 

 

 

                Ne kapiram te sta oces da kazes da nova ST 1200 ne postoji ili sta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

 

 

 

                  Sto ono rece neke ne mrsite bre muda vise,kuce kad nema sta da radi ono lize jajca a vi mrsite muda...virtuelna jamaha sta sve nece da se napise ovde.PA IMA LI NEGDE MAKAR I VIRTUELNA AFRIKA...NEMA JER VAM JE HONDA NAPRAVILA ''TO'' I REKLA NA VOZITE DOK NE CRKNETE ZA BOLJE NISTE. :D ;)AHAHAHAHAHAHA

pretpostavljam da si je video uzivo?

yamaha je jedino dobra u photo shop-u i nigde vise

i to nam kaze vozac TDM-a 432c42269535b607fc8be592a54cd4ec.gif

 

 

 

                 Ne kapiram te sta oces da kazes da nova ST 1200 ne postoji ili sta?

bas tako, ili rade istrazivanje trzista ili su nesto debelo zajebali u proizvodnji, posto motor nigde nije prikazan uzivo, a na zvanicnom sajtu lepo pise da se samo preko neta mozes staviti na listu cekanja, sto znaci motor ne postoji, barem ne jos uvek

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Bio sam ja na motosajmu u Budimpešti. NEMA nove ST, a na moje pitanje momku sa Yamahinog štanda "GDE JE ZVERKA?" dobio sam odgovor da je ni on još nije video, niti zna kada će ... Zar ovo ne govori dovoljno? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Bio sam ja na motosajmu u Budimpešti. NEMA nove ST, a na moje pitanje momku sa Yamahinog štanda "GDE JE ZVERKA?" dobio sam odgovor da je ni on još nije video, niti zna kada će ... Zar ovo ne govori dovoljno? ;D

 

 

 

                      Ha hahaa i vi se radujete tome sta li ?To vas cini srecnim...no coment vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ma ne radujemo se bre. Počeli ste da se busate u grudi sa tom novom ST, koja je sad tu neka ubica Afrika, pa kako Honda nije izdala novu Afriku, a Yamaha jeste novu ST.... samo vam dokazujemo da ste u zabludi. Debeloj.

 

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ma ne radujemo se bre. Počeli ste da se busate u grudi sa tom novom ST, koja je sad tu neka ubica Afrika, pa kako Honda nije izdala novu Afriku, a Yamaha jeste novu ST.... samo vam dokazujemo da ste u zabludi. Debeloj.

 

;D ;D ;D

 

 

 

            Prvo smesno je uporedjivati i staru ST sa afrikom a tek dovoditi u bilo koji kontekst novu ST sa afrikom je van svake pameti ali vi ste afrikaneri toliko opcinjeni time sto vozite da sa vama se ubedjivati je samo gubljenje vremena.Aj da razumem bmw sektu koja stvarno pati od kompleksa vise vrednosti pa pljuje po novoj ST iz straha da im ne ugrozi cedo GS-a ali ko vas ugrozava pa da se toliko radujete.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

ja u zivotu nisam vide vise ljudi koji ne argumentovano ulaze u diskusiju, prvo ste prozivali za putovanja, a da se niste mrdnuli iz avlije, onda ste tvrdili da je tenera pobedila 9x na dakaru i to 5x za redom, a sada se hvalite i prozivate sa crtezom ne postojeceg motora

od kada je krenulo prepucavanje ni jednu tvrdnju niste potkrepili dokazima, osim bokilica kada je postavio link da je ST sranje  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja