Jump to content

Moto Zajednica

NS-Batočina via BG 24.02.2008 MISIJA ISPUNJENA!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Eeeej,Markone a Gorana si zaboravio jel? Tini Vas ceka na auto putu kod Malog Pozarevca samo cemo se dogovoriti za vreme. Ok? A u povratku kroz Mladenovac kod mene, pa bar na kafu i kolacice ili torticu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Koliko ja vidim nista od toga, subota minimalna -7 maximalna -1. Ne verujem da ce se nedelja bitno razlikovati tako da tesko da cemo uopste krenuti...

Za nedelju pise da ce biti sneg  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Zaboravili ste mene :)

Na putu do batocine prolazite pored mene svakako, nalazim se na 44.17.03.59N i 26.01.14.95E, tik pored auto-puta! Vec sam imao planove da odem na taj gulash a ako se usvoji predlog grupe da se ode tamo, onda mozemo zajedno da odemo! Usput mozemo da obidjemo i etno selo u Velikoj Plani koje se otprlike nalazi na 44.20.45.18N i 21.06.26.72E i dalje tim putem prema Zabarima i odatle desno preko Kusiljeva i ostalih sela otici do Svilajnca! Ako se nalazimo u Batocini pa odatle prema Plani do etno sela... sve je to u krugu od 30ak km, blizu...

 

Ko nije video slike iz etno sela:

http://www.bjbikers.com/smf/index.php?topic=14757.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Zaboravili ste mene :)

Na putu do batocine prolazite pored mene svakako, nalazim se na 44.17.03.59N i 26.01.14.95E, tik pored auto-puta! Vec sam imao planove da odem na taj gulash a ako se usvoji predlog grupe da se ode tamo, onda mozemo zajedno da odemo! Usput mozemo da obidjemo i etno selo u Velikoj Plani koje se otprlike nalazi na 44.20.45.18N i 21.06.26.72E i dalje tim putem prema Zabarima i odatle desno preko Kusiljeva i ostalih sela otici do Svilajnca! Ako se nalazimo u Batocini pa odatle prema Plani do etno sela... sve je to u krugu od 30ak km, blizu...

 

Ko nije video slike iz etno sela:

http://www.bjbikers.com/smf/index.php?topic=14757.0

 

Sstrujo nisi zaboravljen nego te nema da se javis. Samo da bude lepo vreme, a za sve ostalo cemo se lako dogovoriti, ali po prognozi za subotu ne verujem da ce nedelja biti bolja. U svakom slucaju ako ne u nedelju onda moze neki drugi dan ali kako se grupa dogovori...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2414 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Bogami, prognoza nam ne ide na ruku... U NS, BG i KG čak najava snega u petak na subotu. Temperature od -5 do 0  >:(

Gedamo i dalje u nebo. :-\

Ja sam spreman i računam na tu rutu makar išao sam ako vremenske prilike dozvole.

 

Niko nije zaboravljen i svi ste dobrodošli i bez najave! Ko god se pojavi na zbirnom mestu u predviđeno vreme i želi da krene niko ga neće sprečiti!  ;D

Isto tako neću zameriti nikom ko se najavio,a zbog bilo kog razloga se ne pojavi.

 

U slučaju da vreme bude loše, prvi sledeći vikend (nedelja) sa dobrom prognozom je naš! Ajde ljudi, tamo na jugu ste poznati po vračima  ;D ;D ;D

Uvračajte nešto da se temperatura podigne i da se raziđu oblaci!  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ja se odjavljujem za ovaj vikend posto me ubija prehlada vec mesec dana i nikako da prodje.

 

 

U slučaju da vreme bude loše, prvi sledeći vikend (nedelja) sa dobrom prognozom je naš! Ajde ljudi, tamo na jugu ste poznati po vračima  ;D ;D ;D

Uvračajte nešto da se temperatura podigne i da se raziđu oblaci!  8)

 

Zauzet :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2414 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ja se odjavljujem za ovaj vikend posto me ubija prehlada vec mesec dana i nikako da prodje.

 

 

U slučaju da vreme bude loše, prvi sledeći vikend (nedelja) sa dobrom prognozom je naš! Ajde ljudi, tamo na jugu ste poznati po vračima  ;D ;D ;D

Uvračajte nešto da se temperatura podigne i da se raziđu oblaci!  8)

 

Zauzet :(

 

Nema veze! Čeka te sledeći ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2414 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Nema veze! Čeka te sledeći ;)

 

Ako mislis na 01.03 tad sam u Bjeljini a kako stvari stoje ostacu verovatno do 03.03

 

Xe, xe, xe... se praviš loood  ;D

 

Ima jedan između: 24.02.2008. pada na nedelju ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pa nisi me bas skontao pa cu ti razmrsim ovaj vikend nema sanse da idem negde. jer sam bolestan. 23 i 24 me vec odavno rezarvisali. Tako da je jedina opcija da se zajdno provozamo je Bljeljina ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Zima, zima e pa sta je... OK razumem odustajanja ako pada sneg ali sve ostalo... Drugari ne dajte se omesti tako lako, ja sam sjahao pre 10 min i hladno je malo onako, na nezasticenim delovima malo pece minus i magli kaciga (nisam stavio HJC nego neku rezervnu za kvalifikacije  :P) Sve u svemu lepo vreme za voznju.  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2414 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

U subotu i nedelju prema prognozi najvisa dnevna ce biti -4 celzijusa, sledece subote 12 suncano, nedelja 13 sa kisom.

 

Ok, ovako je sa moje strane:

 

Zvanično se akcija obustavlja ovog vikenda a aktiviraćemo je čim bude lepše vreme (kada se ispune oni uslovi sa početka).

 

Znao sam ja da ću da ga izbaksuziram sa najavom... :(

To je najlepše kada osvane lepo jutro, sedneš na BJB forum, pitaš koga ima, ide li neko... pa zapališ... ali ne, ja sam hteo da omasovim i eto...  ;D

 

Videćemo šta će se dešavati u nedelje 24.02., 02.03., 09.03. ...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

U subotu i nedelju prema prognozi najvisa dnevna ce biti -4 celzijusa, sledece subote 12 suncano, nedelja 13 sa kisom.

 

Ok, ovako je sa moje strane:

 

Zvanično se akcija obustavlja ovog vikenda a aktiviraćemo je čim bude lepše vreme (kada se ispune oni uslovi sa početka).

 

Znao sam ja da ću da ga izbaksuziram sa najavom... :(

To je najlepše kada osvane lepo jutro, sedneš na BJB forum, pitaš koga ima, ide li neko... pa zapališ... ali ne, ja sam hteo da omasovim i eto...  ;D

 

Videćemo šta će se dešavati u nedelje 24.02., 02.03., 09.03. ...

 

 

Ok, moze, ja sam za... Ostaje nam da se nadamo za sledece nedelje

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Znaci ovj gulas ce biti bez vas >:(

Za ove u blizini nema izgovora,imate vi i kola ;D ;D ;D

 

E druze... auto mi kod majstora... zeza me plin, ako ga sredim doso bih. Mogu i sstruju da povezem a ako nece bez motorica ponecu i njega u gepeku  ;) Samo AKO sredim auto jbg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Znao sam ja da ću da ga izbaksuziram sa najavom... :(

To je najlepše kada osvane lepo jutro, sedneš na BJB forum, pitaš koga ima, ide li neko... pa zapališ... ali ne, ja sam hteo da omasovim i eto...  ;D

 

Cuti samo, Sci nije ni krenuo, a stigao je do 7 strane.  ;D  Bice sve ok, ima dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja