Jump to content

Moto Zajednica

На наше очи погинуо човек при паду са мотора

Recommended Posts

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Stavite svoju kacigu na glavu i zamolite nekoga (pa cak i bajkera) da vam skine kacigu sa glave pa cete videti na sta se misli i zapravo govori.

 

Fino je opisano i to par puta, kako se skida kaciga povređenom, sigurno se ne skida ovako kako ti misliš !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa vidi, ovo šta sam napisao nam je prilikom jednog dobrovoljnog davanja krvi obuku držala ekipa prvaka Evrope u pružanju prve pomoći, momak i devojka iz Srbije. Striktni su bili, ako diše ne diraj kacigu, nipošto!

 

Ja iz prve ruke pišem što sam na sebi iskusio i čitao sam nedavno negdje ne internetu, na nekoj ozbiljnoj stranici.

To je veliki šok, sve se sastavi, čas te znoj prelije, pa ti hladno, gledam, mokrim se, onako zavaljen a ništa ne osjećam, ne možeš da dišeš, plitko, boriš se za mrvicu vazduha, bukvalno na ivici života i smrti. Ja sam tada imao desetak lomova, unutrašnje krvarenje, embolija pluća, faca od kacige zguljena(udario direkt glavom u kamen u nesvjesnom stanju, hvala SHOEI) itd, ali mi to nije predstavljalo problem, kao nemogućnost disanja, to je pakao, evo, dok ovo pišem, duboko sam udahnuo, uh.

 

Bokte Mostarac, ispričaj šta se tebi desilo...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Makedonija

Све су свему веома страшно искуство,човека нисам познавао ,а оплакао сам га јуче више пута!!!

 

 

Случајно сам видео ову тему читајучи путопис за пут у Грчку и препознао сам по опису несрече и времену о коме се ради.

Погинули бајкер је Милошевски Атанас из Скопља,Лака му земља.

Сахрана је била после два дана и према резултатима истраге у вези удеса,доживео е срчани удар док је био на мотору.

Овога пута није брзина била кобна.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Страшно искуство!!! Нека му је лака црна земља и покој му души!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: Pegaso Strada

Nek pociva u mir. Sad sam video temu, Atanas je bio moj prijatelj. Bio je covek sa ogromno srce... Ja jos nemogu da verujem da ga nema, nisam mogao ni da verujem kad su mi javili za ovo. Kako je mogao bas na motor da dobie srcani udar. Ja znam da je samo to uzrok za nesreca, da nije brzina jer sam ga znao veoma dobro i znam kako je vozio. Nek pociva u mir a ja ga nikad necu zaboraviti do kraja mog zivota.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja