Jump to content

Moto Zajednica

Oboren motorista kod Pancevackog mosta

Recommended Posts

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

Sad sam isao u pravcu Panceva i vidim da je kamion Zastava isekao motoristu probajuci da se ukljuci ispod Pancevackog mosta ka Visnjickoj banji.

Nisam siguran koji je motor ili scooter u pitanju.

Kamion je stajao popreko,tockovi namotani u pravcu Visnjicke banje a motor kao da je klizao i zabo se poprecke u levu stranu kamiona.

Taksista mi rece da je tu puna linija i da je kamion 100% kriv.

Hitna pomoc i policija su trenutno na uvidjaju....nadam se da je kolega Ok.

Zna li neko nesto vise??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

Pa sto ne napisu kad je vozac cetvorotockasa kriv da je potencijalni ubica...MOTAO PREKO PUNE LINIJE i sl., nego napisu samo motociklista povredjen.

Ma nisu pomenuli poblesavelog kamiondziju koji je skretao preko pune linije i presekao put motoru...nisu ga ni pomenuli. :grr:

A kad je motociklista kriv znate i sami kakvi su tekstovi u novinama >:(

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS

Kamiondzije su uzas i za vozace automobila a kamoli za motoriste... Ozbiljan bezobrazluk, naravno cast izuzecima koji vode racuna pa cak i pomazu bajkerima u voznji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

Prisustvovao sam udesu, to jest skuteraš je vozio 100 metara ispred mene. Prvo me je isekao preko pune (ja u kolima) kod tri bika, na šta je moja supruga koja se poslovično nervira oko ovakvih stvari nervira počela odmah da komentariše, ja joj reko' opušteno, vozi lik skuter. Kad ono, posle 100 metara, kamion ispred njega počeo preko pune polukružno, motor se podvukao malo pod točak, sreća pa je on odskočio, inače bi bila pljeska. Stao sam, pitao jel treba pomoć, ali nije mu ništa bilo. Malo ugruvan i to, ništa strašno. Skuter je ćao...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Otkako je sredjen prilaz Pancevcu iz 29. novembra (Bul Despota Stefana), saobracaj je mnogo brzi. Nazalost, to stvara par novih opasnosti.

 

Taj izlazak ispod samog mosta je jedna.

 

Druga je skretanje iz Bulevara - majmuni voze levom i onda u poslednji tren seku desnu traku da prodju na odvajanje skroz desno.

 

 

Za nas na motorima potencijalno je opasno i skretanje prema Veterinarskom zavodu, dakle iza Pancevca - uglavnom prolazimo zebrom skroz do semafora, ne znajuci da je ispred nas ciko sa bolesnom cukom koji ce da skrene levo.

 

Tu preko pune motaju i oni sto bi malo do one kafane, sa leve strane kada se ide prema Banji.

 

Dakle, oko oko Pancevca oprez, ima dosta crnih tacaka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki er-6n piaggio bev500

To se u kulturnom svetu (die beste) resava betonom, tj. betonskim zidom umjesto pune.

Izgleda je je GhostMile predugo van rodne Srbije, nažalost zid bi napravio još veći problem, vozači koji nisu stigli na vreme da se prestroje jednostavno bi se vratili u rikverc, sa totalnim bolom u predelu reproduktivnih organa, do mesta gde je moguće skretanje i lagano svojim putem. Svakodnevno gledam kako voze u rikverc na isključenjima sa autoputa, čak i ako je slučajno deo bankine uklonjen, bez problema se radi polukružno na autoputu... Nadam se da će za takve slučajeve uvesti obavezno psihijatrijsko posmatranje u periodu od 48 sati, kao što su uveli trežnjenje za pijane vozače.

 

Kolegi brz oporavak i da što bolje naplati štetu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1277 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

To se u kulturnom svetu (die beste) resava betonom, tj. betonskim zidom umjesto pune.

Izgleda je je GhostMile predugo van rodne Srbije, nažalost zid bi napravio još veći problem, vozači koji nisu stigli na vreme da se prestroje jednostavno bi se vratili u rikverc, sa totalnim bolom u predelu reproduktivnih organa, do mesta gde je moguće skretanje i lagano svojim putem. Svakodnevno gledam kako voze u rikverc na isključenjima sa autoputa, čak i ako je slučajno deo bankine uklonjen, bez problema se radi polukružno na autoputu... Nadam se da će za takve slučajeve uvesti obavezno psihijatrijsko posmatranje u periodu od 48 sati, kao što su uveli trežnjenje za pijane vozače.

 

Kolegi brz oporavak i da što bolje naplati štetu.

Ma ni kod nas nije mnogo bolje,ja sam 15 godina u ovoj "normalnoj" zemlji,kada bi znao cega sam se ja nagledao ovde,ne bi verovao...Brisel je na tv-u samo lep,kada se jave reporteri ispred zgrade evropske unije,a 100 metara iza te zgrede je arapski kraj gde beli covek ne sme da udje(aj ja i prolazim nekako,al Belgijanac je gotov u startu):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1277 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

To se u kulturnom svetu (die beste) resava betonom, tj. betonskim zidom umjesto pune.

E Mile komso moj,da je meni bio betonski zid,sada bih bio u jednom komadu :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja