Jump to content

Moto Zajednica

tank pad problem

Recommended Posts

  • Drug član, 1267 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

ja ne znam da li sam ja jedini covek na svetu koji ima problem sa ovakvim glupostima... znaci , malo malo pa mi se odlepi ivica na tank padu ... ceo zivot... ili ja ne znam to da zalepim ( kao da je neka mudrost , ali ajd ) , ili kupujem nekvalitetne koji dugo stoje pa taj lepak oslabi , jebem li ga ... uglavnom , mnogo mi vise ide na Q ... popizdeo sam... sta da radim ? ili predlozite ako znate da ima da se kupi negde neki dobar , svez ....gledam na drugim motorima kako lepo stoje , cvrsto , ma milinka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Nisi dobro istero vazduh iz njega dok si ga lepio!nije problem u tank padu,nego u nacinu lepljenja1neznam.gif

http://oglasnik.bjbi...ds/nalepnice-2/

Ja sam narucio zimus!Ima ih u raznim oblicima!Uzeo sam karbonski jako je kvalitetan!Covek ce ti preko telefona objasniti kako se lepi najefikasnije!1zdravo.gif

 

PS.Mozda i neobrises dobro taj prednji deo rezervoara pre no sto zalepis tank pad!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1267 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

vidi .. kad sam kupio motor , na njemu je bio neki sugavi mali staromodan tank pad...posle nekog vremena resim da zamenim ...skinem ja njega i imam sta da vidim...bivsi vlasnik ( nejveca legenda na svetu , glupi Francuz ) , je , kad je oterao motor na farbanje , nije skinuo taj tank pad , nego samo zastitio ... i onda sam dobio crn rezervoar sa sivim delom na kome je bio stari tank pad...e sad , problem je sto su ovi moderniji uglavnom uzi i ne pokrivaju taj sivi deo ispod , pa ja onda zalepim karbon foliju u obliku tank pada , samo siru , i s njom sakrijem rupu od starog tank pada i na tu foliju zalepim novi tank pad... to sve bude bas lepo , ali , izgleda da kratko traje...znam da je resenje farbanje rezervoara , ali nek to bude zadnja opcija ako je ikako moguce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1267 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

na prvoj slici je kako je bilo , a na drugoj je kako je sad , ali , kazem kratko traje... verovatno zato sto je folija reljefasta i zbog vazduha se to desava

post-27256-0-43761400-1398376759_thumb.jpg

post-27256-0-89682700-1398376767_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1267 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

jeste , definitivno je problem nastao zbog toga sto je tank pad lepljen na reljefastu karbon foliju...

 

ipak odustajem od improvizacije, ofarbacu rezervoar...treba sutra prekosutra nekome da prodam motor pa da se zgrane kad hoce da promeni tank pad kao ja sad sto sam se zgranuo...

 

narucio sam nalepnice , pa od ponedeljka ide na farbanje.. jbg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1267 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

jbg , nije mi palo na pamet... a imam silikona kuci 0ljut2.gif

 

gotovo , skinuo sam sve sa rezervoara , zakazao farbanje kod drugara u ponedeljak , narucio danas nove kawasaki nalepnice koje ce stici verovatno u ponedeljak , tako da u sredu mogu da namontiram rezervoar , pa ako neko hoce da se vozi za 1.maj negde , mobilan sam 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1267 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

problem sa tank pad-om i smrt lepkom se najbolje resava ovako 0ljut2.gif0ljut2.gif

 

znaci - smrt lepak nema sta da trazi na vasem autu / motoru

 

a sad odoh da sve ovo sklapam 0tuzan.gif0tuzan.gif

post-27256-0-93441800-1398930282_thumb.jpg

post-27256-0-27624200-1398930300_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja