Jump to content

Moto Zajednica

Savan, da se predstavim

Recommended Posts

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Dobro vas nasao, i da ste mi zivi i zdravi :)

Kucam iz Holandije a inace u Srbiji nastanjen u Loznici. U NL sam inace i rodjen i zivim ovde 3/4 svog zivotnog veka, a u Loznici svega 10g. Ozenjen - dvoje decice. Od hobija - automoto. Preferiram MB kao auto, i imam ih nekoliko- novijih i starijih. Clan sam i na MB forumu pa ako ima jos neko moze me tamo naci pod username saw212. Neki me smatraju iritantnim jer kazem nekad neke stvari ali ja to smatram direktnim i otvorenim. :zvizduk:,

 

Elem, zasto sam ovde. Paa..od svoje 14 godine vozim motor. Po zavrsetku osnovne skole dobio sam prvi bajk, MZ ETZ125. Mozete misliti kako su neodgovorni roditelji ali ipak je do mene, 2 godine sam ih maltretirao i ispunjavao svaki novi postavljeni uslov. Karijera sa MZ se zavrsila povratkom 97god za NL.Izdrzao sam bez 2-tockasa ravno 10 god a onda sam pazario svoj prvi licno zaradjeni:

 

Hondu CBR1000F - 1988god. Odlican motor sa izuzetno malom km i cuvan kao deo familije, bio je zaista kao nov. Ali ukradoshe mi barabe posle godinu dana!

 

Opet se smirih nekih godinu dve pa odoh pogledati FZR. Kako nisam bio zadovoljan sa tim bajkom, trgovac me bukvalno naterao da probam Daytonu 955 koja je stojala ispred, drecavo zute boje. Nimalo me nije privlacio taj bajk ali ajd..bio sam vec tu. I bese da se odusevih na prvih par km. Nepunih 7 dana kasnije sam kupio isti samo godinu mladju:

 

Triumph Daytona 955i CE 2003god u tornado red boji. Svega 5k km na satu, uvezen iz GB od prvog vlasnika. Svaki MOT prisutan kao i faktura kad je kupljen, svi kljucevi, privezak dobijen tada. SingleSide 'most' na zadnjem tocku. U istom mesecu dobio sam radosnu obavest da cu postati otac tako da sam svega tih 9 meseci malo 'ludovao' sa bajkom a posle je vise stajao zbog manjka vremena. Zbog toga sam ga i exportovao za Loznicu pre jedno 2 godine. Stoji dignut na paddocku i pokriven i ceka me da dodjem letos.

 

Medjutim mali vec ima 4 godine i kusur a supruga se puno bolje nosi sa cerkicom od 4 meseca - valjda iskustvo, tako da me sad zbog viska vremena opet svrbi! :moto3: Konkretno neki vintage, tipa xjr, zrx, cb gsx. A ponajvise xjr! Ne bih izdvajao puno novca jer je greota da stoji puno novca a ja da ga vozim 2x mesecno.

 

Toliko za sad. Bajk cu predstaviti u rubrici za to.

 

post-32893-0-33747800-1397419976_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ko mi moze objasniti zašto ne mogu da pišem u određenim topicima? Npr u dosta oglasa koji su još uvek aktivni ili npr za video klipove sam video da isto ne mogu. U temi za vozio sam ili tako nesto. Jel to ima veze sa mojim statusom početnika i ako je tako kad će se to promeni?

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N9005 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2574 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Pozdrav i dobrodošao. :zdravo:

Možda moraš da nagruvaš 100 postova pa tek onda, ako grešim nek me neko ispravi :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

100postova??? Pa jel moguće da se napravi toliko?! :)

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N9005 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Pozdrav i dobrodošao. :zdravo:

Možda moraš da nagruvaš 100 postova pa tek onda, ako grešim nek me neko ispravi :stabre:

 

100 korisnih postova a ne 100 ukupnih!!! Dosta tema se ne broji u korisne vec u ukupne postove.

Pitaj nekog nadleznog koje su to teme posto to jos uvek ne pise u pravilima koje si procitao pri registraciji a o ovom pravilu nemas pojma jer tamo ga nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 905 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Africa Twin AS 2024

Dobro dosao :takoje:

 

 

 

 

 

Slicno kao kod mene, posle 8. razreda MZ ETZ150, vozio 3-4 godine do vojske a onda nista 20 godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

100 korisnih poštovanje? !?! Pa to tek nema šanse :) salim se naravno, sreća pa nije toliko ni bitno a još manje hitno.

 

@papaja

A šta sad voziš?

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N9005 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 905 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Africa Twin AS 2024

@papaja

A šta sad voziš?

 

 

 

 

 

Transalp 600 od prosle godine, vozi se isto lako ko MZ :),

 

za dalje videcemo, kad bude bilo nekih para mozda Vstrom ili Varadero

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Mislim da sam bio najsrecniji na svetu tog momenta kad sam ugledao kako dolazi mz na prikolici vezan. Sećam se odlično da je otac uzeo prvi da obrne jedan krug, a sad tvrdi da nikad u životu nije seo na motor?! :)

A kad izadjem peške do grada prepoznavali me tipa..ti si onaj sto vozi MZ:) što zbog male sredine, što zbog činjenice da je MZ tad ipak bio mašina. Svega par ozbiljnijih motora se vozikalo još po gradu.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N9005 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja