Jump to content

Moto Zajednica

Na prodaju 2 kacige

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW F650GS twin (800)

1.IXS cross sa integrisanim vizirom,postava koja se skida i pere.Veličina M,cena 80 eur

 

838kqz7a1tnt4i9u1a_thumb.jpg

 

0myeqe6d9136brgpfz7_thumb.jpg

 

2.LS2 kao nova + crni vizir veličina S ali bez problema sam je nosio sa podkapom a nosim M veličine ,cena 60 eur

 

yut5nxe110fgit58vk3_thumb.jpg

 

8cxe4xjm1lo8rfzuk5h2_thumb.jpg

 

dm5j2hidc4uk10e89hi9_thumb.jpg

 

cv6hojzkljbvmq2z4_thumb.jpg

 

069/588-9800 ili PP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ova prva magli kao blesava,i kad nije hladno,a ne postoji pin lock vizir za nju.Povukli su je iz prodaje odmah po pustanju.Mi kupili a nismo znali.Ja sam izbusio vizir i stavio ixs pin lock sa drugog ixs vizira,i sad je super,ne magli ni malo,ali je poduhvat vise nego rizican.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Ova prva magli kao blesava,i kad nije hladno,a ne postoji pin lock vizir za nju.Povukli su je iz prodaje odmah po pustanju.Mi kupili a nismo znali.Ja sam izbusio vizir i stavio ixs pin lock sa drugog ixs vizira,i sad je super,ne magli ni malo,ali je poduhvat vise nego rizican.

Zašto si bušio vizir, zar nije mogao da se montira onaj univerzalni pinlock?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ova prva magli kao blesava,i kad nije hladno,a ne postoji pin lock vizir za nju.Povukli su je iz prodaje odmah po pustanju.Mi kupili a nismo znali.Ja sam izbusio vizir i stavio ixs pin lock sa drugog ixs vizira,i sad je super,ne magli ni malo,ali je poduhvat vise nego rizican.

Zašto si bušio vizir, zar nije mogao da se montira onaj univerzalni pinlock?

 

Pa iz jednostavnog razloga sto vizir te kacige nema pripremu za pin lock,tj,nema rupice,a ni ona mala dva drzaca samim tim.

Nisu napravili ni jedan vizir za tu kacigu sa pripremom,a nesto su sjebali sa vizirom,to mi je rekao cika iz ixs-a,pa su je iste godine kad je izasla i povukli,jer su se ljudi masovno zalili na magljenje vizira.Kad mi je dosao klinac sa voznje,ja sam se od muke nasmejao.Vizir je bio 100% zamagljen,znaci ne vidi se niiiista.To u zivotu svom nisam video.

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/96872-pin-lock-na-ixs-enduro-kacigi/page__p__1562678__fromsearch__1#entry1562678

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW F650GS twin (800)

Ova prva magli kao blesava,i kad nije hladno,a ne postoji pin lock vizir za nju.Povukli su je iz prodaje odmah po pustanju.Mi kupili a nismo znali.Ja sam izbusio vizir i stavio ixs pin lock sa drugog ixs vizira,i sad je super,ne magli ni malo,ali je poduhvat vise nego rizican.

 

Nisu iste kacige,pogledaj na slici.Prednji otvor kod tebe i kod mene.Moja se pokazala odlično,jeste da magli kad je hladno što i većina kaciga radi ali da magli i kad je toplo :stabre: to mi se nije desilo.

Inače ovo je oglas da se kaciga prodaje a ne komentariše.Ako želiš otvori novu temu pa komentariši.:zdravo: pozz.

 

Zbog kojekakvih komentara tema je zaključana,ko želi da trgujemo zovite ili pišite,dogovaramo se,sve može.Pozz svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Ova prva magli kao blesava,i kad nije hladno,a ne postoji pin lock vizir za nju.Povukli su je iz prodaje odmah po pustanju.Mi kupili a nismo znali.Ja sam izbusio vizir i stavio ixs pin lock sa drugog ixs vizira,i sad je super,ne magli ni malo,ali je poduhvat vise nego rizican.

Zašto si bušio vizir, zar nije mogao da se montira onaj univerzalni pinlock?

 

Pa iz jednostavnog razloga sto vizir te kacige nema pripremu za pin lock,tj,nema rupice,a ni ona mala dva drzaca samim tim.

Nisu napravili ni jedan vizir za tu kacigu sa pripremom,a nesto su sjebali sa vizirom,to mi je rekao cika iz ixs-a,pa su je iste godine kad je izasla i povukli,jer su se ljudi masovno zalili na magljenje vizira.Kad mi je dosao klinac sa voznje,ja sam se od muke nasmejao.Vizir je bio 100% zamagljen,znaci ne vidi se niiiista.To u zivotu svom nisam video.

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/96872-pin-lock-na-ixs-enduro-kacigi/page__p__1562678__fromsearch__1#entry1562678

Ovo je neki drugi model. Inače po mom iskustvu sa pinlock dodatkom, može da se montira i na vizir koji nema one pinove za montažu, samo da nema antifog premaz, ima onaj samoljepljivi rub i on drži bez problema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW F650GS twin (800)

Jel IXS nova ili polovna (zbunjuje me nalepnica na viziru)

 

Polovna je,ima 2 godine,slike ću postaviti sutra,i ništa joj ne fali,nije iscepana,nije izguljena.Ovu sliku sam postavio da se vidi o kojoj kacigi se radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Cekaj, ne razumem?! Prodajes polovnu kacigu, staru dve godine a stavljas slike nove kacige i tek u 9 postu kazes da je polovna?!?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW F650GS twin (800)

Jel negde piše da je NOVA ?

 

Evo slika:

 

qsmqduulk74gihr81ut_thumb.jpg

 

kz4mml91hj02uqbp6_thumb.jpg

 

uvze644086b4xmqqzv2j_thumb.jpg

 

b0i148psyriv0ehiqvu4_thumb.jpg

 

e1dcbd4t4hkr5c23ce8q_thumb.jpg

 

mwsdawfm5qo61hzu5kga_thumb.jpg

 

oq1bg4cahjpr0wunplb_thumb.jpg

 

i da je nova kaciga,sigurno ne bi bila ta cena. :zdravo: i manite se više komentara,ako te interesuje nazovi ili pošalji puruku.Svi ste kao neke babe,samo nešto ogovarate,tražite zamerke.

 

Pozz tema je zaključana zbog bespotrebnog proširivanja teme okolo naokolo. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja