-
Broj tema i poruka
1578 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Endurac
-
Skupi 180 evrica , dacu ti moj CANON 300 D cim mi stigne novi iz USA, za jedno pola meseca do mesec dana;0 Imas funkcija i opcija da se igras do sutra;) I na nj idu svi objektivi za canona;)
-
Ova slika sa macom je fenomenalna i cao kadar uostalom;))))) .... BTW koji je to aparatich?
-
Kox il` ecstasy? ;D ;D
-
Xexe ;D Malo kenjamo malo fotkamo, u tome je susstina ;0
-
-
Mislim da na Fujiju nema podesavanja brzine okidaca (shutter speed koliko se secam), ako ima podesi na 30 inku i prati objekat koji se krece i dok okidas nastavi da ga pratish... Ako nema, probaj ovo sto sam ti rekao: u bilo kom modu, ne secam se sta sve ima (ali nemoj u sport modu jer on ispucava brzo i zamrzava sliku). Daklemm, sustina je u tome da neki deo sekunde fokusirash i pratish objekat koji se krece, on tako ostaje relativno ostar dok se pozadina zbog kretanja aparata zamucuje po osi po kojoj a vuces;) (mnogo kenjam) ;D
-
moji poceci..... ;D Fuji 5600 Ada.... ludaci, u 12 popodne ribe cepaju u halterima, calci zastaju , zene ih psuju, odvlace prenerazenu djecu...hehe ;D A mi smo tu;)
-
Duhovi su vam extra;) AI servo mod koliko znam bi morao da fokusira non stop ali dozvoljava da se okine i van fokusa, tako je makar na 5D, za razliku od AI opcije point and shoot kad uopste nece da okine na neostro fokusiran objekt. A ovo tvoje "3" je 3 sec pretpostavljam. Moj skuterash je 30 inka (vid tamo Mikka, Cope , Hitman i Crna Mrlja kad su objasnjavali pannovanje) - samo sam ga cekao... Inace sam koristio moj 300d (koji je na prodaju posto mi stize drugi) a na njega sam turio nov objektiv od 50 mm 1.8 ;D Igrala se deca ;D
-
Extra Cime si slikao?
-
-
Drugari ako neko zeli ovaj aparat sto pravi ovako lepe fotkice on je na prodaju jer mi stize nesto drugo iz USA. Aparat je 300D, Canon, EOS serija, svi objektivi EF i EF-s serije idu na njega , dakle svaki Canonov objektiv. Prodajem samo telo, dakle morace da se dokupi objektiv, koji u osnovnoj vezriji, npr u Axel fotu kosta oko 80-etak eura ( EFS 18-55mm ili 50mm) i trebace vam CF kartica umesto filma naravno, koju takodje zadrzavam. Baterija i punjac takodje. S obzirom na sve ovo samo telo cu dati za 200 eura pa vi dokupljujte sta vam je volja ali cete makar imati sve novo. To je i naj profesionalniji nacin cini mi se, a tako sam i ja kupio ovaj aparat. Covek ga je kupio otvorio i vratio u kutiju, inace vlasnik radnje jer je odabrao odmah jaci model. Cena 200 evra. Marko 065 55 22 505 Predaja cim mi stigne iz USA aparat za nekih 30 etak dana.
-
To nije lonac to je sto bi hrvati rekli to je tek obicna puhalica ;D ;D ;D Zvuk je zaista fantastican sto jes jes, mislim da je Akrap malo dete za ovo...., A sad je kao malo dete... a nije vam pricao da je noc pre montaze spavao sa doticnim loncem u krevetu..... ;D ;D ;D (*Jel boli? ;D)
-
UZAS! .... neka mu je laka zemlja..... :-[
-
MOZE:) ..... Peki u pomenutim halterima..... ;D Al` to ce vec Mikka i Hitman da gruvaju, ja se ne bih obuzdao;) ;D
-
Dobro rece Gremlin nekoc...."sad ce nam se popeti na glavu" ;D .....znam da `oces ove sa halterima...dooobro doobro....cim ispucam postavicu
-
otprilike 125/sec, f 8-9, 180ws blic glavudza i onako manji oktagon, crna pozadina, 3 reflektora tj aka zilberice, 1 srebrni reflektor naasuprot svetlu, ispalo ok , jedan beli dole da popuni senke ispod nosa i vrata i jos jedan malo ispred. Mislim da je otprilike tako bilo, nismo imali mnogo vremena..
-
Malo smo se igrali sa mojom novom opremom ;D Covek je rodjeni fotomodel ;D ...o kacigi da ne pricam...
-
Ima jedna knjiga, zove se Zasto dobri ljudi umiru mladi,,,ne znam ko je napisao ali ne smem da je potrazim i procitam...Nisam Andreja prezalio, evo sada ovaj momak iz Hr pa Rale koga nazalost nisam licno znao...jos mi teze pada kada videh sliku decka u full opremi.... Saucesce porodici....
-
Obozavam BW,.... Cope i nj podmladak Alexa in action (mene ne pitajte sta sam radio na toj Basket utakmici s aparatom ;D)
-
Sad cu pokusati da se setim, Cope ih je jednom probao i uzeo jedne , ali mislim da u bile #30 a ne #28. Dobio sam 2 para pantalona, i te 1 rukavice pre skoro god. dana ali je skroz pogresan br. Tad sam ih prvi put oglasio ali sam skroz zaboravio dok juce nisam otvorio gepek od kola posle 6 meseci ;D Za osobu visine npr 165 cm. Normalno gradjenu. Moz da se proba. Rukavice za manju musku ili zensku saku.
-
Prodajem 1 par "S" velicine (small-za manju musku ruku, ili zensku saku) Alpinestars SP2 koznih rukavica sa protektorima, novo , neotpakovano - 50 eur. i jedne crna casual textilne pantalone , manje, br 28, sa dzepovima sa strane za 35 eur. Takodje Alpinestars. 065 55 22 505 Marko Moze i zamena za neke dzidza bidze a moze i solarno placanje (najpre)...
