Jump to content

Moto Zajednica

Endurac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1578
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Endurac

  1. Ja znam jednu stvar, iz licnog iskustva, kad god sam pljusnuo na travi ili blatu, kao i kod slicnih proklizavanja i bocnih padova, uvek je protektor sa strane odradio posao narocito kad motor padne na skocni tanki nezni zglob, iako sam tada nosio enduro touring a ne prave motocross cizme. Od tada samo gilje sa bocnim i svim ostalim protektorima. Makar dok sam vozio meku podlogu i enduro. Fuzaster mislim da probija i celik kod takvih padova. Prosle godine sam radio naknadu stete kolegi koji je nosio Sidi meke moto patike sa nekim bzvz protektorcicima, koje su se na asfaltu rascepale po savovima na peti i sa strane. Dosao sam u urgentni, pricali i pogledao mu nogu - Leva noga tj stopalo. Dakle patike su se ne rascepale - nego rascvetale, eksplodirale. Sve citavo, samo nigde nisu bile spojene. Kao cvetic. Vecina toga sto se zove moto patika, ako nema sve protektore nema veze s mozgom.... Od tada i patike nikad. Fancy je fancy al zajebi... I drugo, podkolenica lako puca i mnogo boli na udarac. Zato mislim da plitka obuca osim sto lepo izgleda nema neki kompletan efekat. Uostalom, sve je ve odavno lepo objasnjeno na netu od strane strucnjaka, da ja ne pametujem.
  2. uvek matori:)
  3. Kontaktiraj clana Lucky Vladano. Pozz.
  4. Odlicna!
  5. Moj matori je profesionalni ronilac a zena doca, oboje imaju toplu preporuku za ronjenje, i narocito da se udahne tj usisa morska voda na nos a izbaci na usta. \ I sto vise ronjenja i naglavacke takodje....To moze i u kucnoj radinosti sa malo zagrejane slane vode u serpi. Sto se potkape tice, ja sam meni kad sam ih pravio uradio varijantu sa windproof materijalom ispod ociju skroz do grudi. Ako nema da se kupi, moze da se sve napravi.
  6. Vazi samo mi sibni adresu na PP il ako dolazis u BGD:) Srecan Nova;))))))))))))))))
  7. Auh lepotan. Pa sta znam oko cene, ponekad se pojavi neki na Limundu i KP treba i tamo proveriti cene. Ja gledam da skupim ponesto kad imam viska novca, ali lep i skup hobi. Ne offujete, samo napred Inace ako je neko pravi ljubitelj, moja prijateljica prodaje Walther P38 iz ww2, ratni plen, proverio sam sve brojeve , od navlake do cevi i rama, regularan je i upisan u OL, pa moze da mi se javi na PP. Ima jos nesto ali to mozemo i na message. Ako je to ovaj, evo ti okvirne cene...Mada je u USA sve to malko skuplje nego u Evropi. http://www.ebay.com/itm/Vintage-German-Bayonet-K98-FNJ-44-with-scabbard-military-/252231894505?hash=item3aba3145e9:g:1R4AAOSwnipWUbFu Limundo http://www.limundo.com/kupovina/Kolekcionarstvo/Militarija/Drugi-svetski-rat/WW2-BAJONET-NEMACKI-K98/42385085
  8. Naprotiv odlican je, cek da i ja procackam malo istorijat. Ja obozavam militariju, ali sto kazu u kolekcionarske svrhe.
  9. Desert DPS body armour, britanski/NATO, bez balistickih ploca i filera, 2 komata, oba za visinu 180 mada po meni idealno za nizeg. Podesavanje po sirini znatno. Nekorisceni imam utisak, cicak trake nove, sa natpisima na tagu proizvodjaca. Visina/obim grudi ali 180/104-1300 din, 180/116 - 1000 din (ima malo ostecenje kod leve cicak trake 2cm). Gotivno za lovce, paintbal, softbal, zmurke, skrivanje od zene... (Gulf war issue) http://www.ebay.co.uk/itm/British-Military-Army-Body-Armour-with-Plates-and-Filler-Desert-DPM-180-116-/191570202071 2 tvrde korice za bajonet, balist.platno, woodland camo, Za dugacko secivo,DUZINE 35CM I SIRINE 8CM,ZA NOZ DUZINE 25CM ENGLESKE PROIZVODNJE PO NATO STANDARDIMA,OJACANA CELICNOM OPLATOM,IMPREGNIRANA - 500 kinti/ 2 vojne kosulje JNA za visinu 180cm, tamno zelene odlicne... Videcu jos sta cu iskopam pa cu da stavim.. Kupovao svojevremeno, sebi zadrzao po komad, ostalo moz da posluzi nekom
  10. Imas na Bubanj potoku cesto
  11. perverznjaku
  12. Ja sam nesto gledao i ranije kada sam sio nesto moto opreme, naj jednostavnije mi deluje velcro, rastegljiva traka koja bi se ili usila ili zalepila sa donje strane na dva mesta i stavila ona plasticna zateznica(jebemligakoji li je naziv) koja dotegne traku kad se namontira na sediste. Barem sam gledao na mom sedistu koje je dugacko iz jednog dela. Kad se sediste provuce, jednostavno se dotegne sa donje strane. A moze i samo rastegljiva traka uza od sedista pa kad se napne stoji.
  13. Rezz za Boku
  14. I mene dusa boli, uzecu vestacko, makar mi se ojelo dupe;)
  15. Zato sam i mislio da se razveselimo po ovoj ladnoci )
  16. 84x46cm reperne tacke. Na mestima i duze i sire. Danas mi stiglo iz Uzica, Zlatiborska, narucio od nekog seljaka posto slabo stave, ali nazalost kratko za moje CBR sediste, ako nekom treba (duga dlaka). Vrlo solidno ustavljeno, niti kruto niti meko. Taman. Mislim da je koza 2 god stara. 30 jura.
  17. Samo da jos sacekamo Bokilica da nam posalje selfi
  18. Ode na Limundo, neam vise gde sa pintlicama, ako je neko hteo jeftinije, moze tamo. Ovaj ce oglas biti locked. Hvala;)))) http://www.limundo.com/kupovina/Auto-i-moto/Motocikli/Zastitna-oprema/Kozni-dvodelni-kombinezon/42198941
  19. Jedan iz wwII drugi iz perioda izmedju WWI i wwII. Sve informacije na mail, ovde necu odgovarati da ne smaramo temu. Sve regulare, upisano u Or.List, ispravno. Za ljubitelje i kolekcionare ..jako zanimljivo;) marcello.photo@yahoo.com
  20. Drugari da ne zna neko telefon ili adresu firme iz Vinče "Combat", szr. Prave predmete i rukohvate od gume.

    1. Sveti Atila

      Sveti Atila

       

      0118066189

      063217936

      0118066189

      0118065960

      VINČA

      PROFESORA VASIĆA 177

  21. Upravo htedoh reci da je idealan za traktor;)
  22. Trebala bi mi 2 komata za pogonske tockove, ako neko ima polovne, nove, da nije neko dranje;) Marko
  23. stavio oglas danas na KP, ako je nekom zanimljivo, ista cena 30 jura, dosta smesno za kozu i kvalitet.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja