Ne znam dal je već pomenuto... montirali su senzore za pritisak u zelenjavu pored staze - dovoljno je da se pipne i da ode krug u QP ili da se dobije minus u trci.
Drugarice i drugovi,
Eurosport app, 2€ mesečno sve ima u add free opciji i on demand opciji. I SBK i BSBK i WEC i sto qraca. Full HD.
Glupo je da se ne uplati. Još i ako druge sportove pratite - zakon app.