Jump to content

Moto Zajednica

Boban EN

Članovi
  • Broj tema i poruka

    708
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Boban EN

  1. Bio danas na trkama. Jako lepo organizovano za naše uslove. Sve čestitke organizatoru, šteta što se kod nas tako malo ulaže u ovaj sport
  2. Motor Demro kupio od mene. Ja ga vozio nekih 4 godine, zamenio auspuhe original Marvingovim. Demro ima sve sertifikate auspusi kostali 350€ preko pa računajte još i prevoz i carinu. Sve ostalo na motoru u originalu. Jesenas menjano ulje u kočionom sistemu pločice proletos. Sumnjam da mu iko može naći zamerku. Sa ostalom dodatnom opremom mislim da vredi mnogo više ali... Demro ne spuštaj cenu ovaj bike vredi i ko ga pazari neće se pokajati. Pozdrav.
  3. koje je godište
  4. Boban EN

    prodajem

    Ovo si baš lepo opisao
  5. Znači nisam loše čuo. Forzza Kule :takoje:
  6. Večeras slučajno na RTS 1 uletih na neki izveštaj i jbg ne čuh sve do kraja ali izgleda da će mo imati sledeće godine našeg čoveka na TT Da li je još neko nešto čuo ili se meni učinilo
  7. Ma svi znaju da je na kraju najjači, ali mi nije jasan da toliko loše vozi kvalifikacije u čemu je stvar
  8. Drugar je imao ER-6n tako da sam imao priliku da ga baš dosta vozim. Motor za po gradu ekstra bar po meni lako se vozi sve ok ali ja imam 192 i meni je baš bio mali. Znam da je ko me god video na njemu rekao da sam ga progutao. SV nisam imao priliku da vozim ali zato bih ti toplo preporučio Horneta 900. Imam ga od proleća. Izuzetan motor jako lako se navikneš na njega bukvalno je kao biciklo. Sedneš i voziš se. MOj je kad sam ga pazario imao nekih 47000 kad pogledaš prilična kilometraža ali lepo je održavan i nemam za sada nikakve reči mane. Naravno odma po pazaru obaviš servis i to je to. Obrati pažnju na te male kilometraže. Ima ih prilično nerealnih. Srećno :moto3:
  9. Malo je bucan za "kulturicu" Videcemo, kakva je situacija, verovatno ce jos dugo biti kod mene... Batice ne daj ti ovo. U ovom se uživa :takoje:
  10. Prelep motor i prosto ne mogu da verujem da nećeš više da uživaš u vožnji sa njim. Ovo možeš da voziš i sa 80. Laganica kulturica.
  11. Bilo stvarno lepo. Hvala domaćinima na divnom dočeku, vidimo se i dogodine
  12. Boban EN

    Kacige

    Up kaciga je kao nova, za nekog skuteraša ili vožnju po gradu idealna.
  13. Ne bih se bas kladio u to. Lova je lova a oni su lova tako da...
  14. Boban EN

    SUZUKA 8h

    A bato kako lete godine
  15. Sjebaće i ovo kao i sve do sada. jbg
  16. Boban EN

    SUZUKA 8h

    Jbg ili ja ne znam da racunam ili meni ovaj link ne radi http://www.ustream.t...el/suzuka-event
  17. Jeeee kako lepo motorče. A ni cena nije neka. Koje je godište? Ne mogu da verujem da ga još neko nije pazario. Nagovori ti ženče da to ostane još koju godinu u garaži da ovaj moj mališan poraste pa da ga ja pazarim :lol:
  18. Boban EN

    YAMAHA TDM 850

    Ma važno je da on hoće da ga proda, a sad što narod nema para pa za sve mora da pita to je već druga stvar.
  19. Polako batice popustiće i ona ako ne ove onda sledeće. Važno je samo da ti imaš volju. Srećno
  20. Vidim ja da nas nema ili ljude mrzi da pišu.
  21. Boban EN

    Kacige

    Prodata može lock
  22. Boban EN

    Kacige

    Nemam pojma, ima kutija na slikama, donesena iz Nemačke.
  23. Boban EN

    Kacige

    Prodajem kacigu veličina M nošena 10tak puta. Kao nova. donešena iz Nemačke, klincu prevelika uz kacigu se dobija originalna kutija i dodatni vizir cena 40€. Tel: 064 3333 447
  24. Boban EN

    Kacige

    Prodajem kacigu Duchinni D-505 veličina XS. Kaciga nošena 15-tak puta. Nije padala nije oguljena. Unutrašnjost kao nova. Ima malo oštećenje na spužvastoj nadogradnji, vidi se na slikama (verovatno od kragne od jakne) inače sve ostalo u savršenom stanju. Uz kacigu ide originalna kutija i vrećica. Cena 40€. Tel: 064 3333 447
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja