Jump to content

Moto Zajednica

Ruža-Bandit

Članovi
  • Broj tema i poruka

    321
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Ruža-Bandit

  1. Koristim uglavnom levu kolovoznu traku jer je desna puna idiota koji idu 60 a dozvoljeno je 50 a misle da će ih panduri zaustaviti ako kojim slučajem budu vozili levom. Toga ima jedino u Srbiji. A provlačenje - NARAVNO! Inače bih negde stigla vremenski isto ko i GSP! Taktika koja definitivno upali svaki put: Prva na semaforu, prva pun gas, druga pun gas pa kad poodmaknem koloni onda laganica.
  2. Jbg, sranje je što su naši noviniri u stvari i sudski veštaci koji imaju ugrađen radar i duvaljku pa na licu mesta mogu napraviti pouzdanu reportažu pre nego li da stigne policija....
  3. Lažu :nanana: :nanana:
  4. Prva sam dala tačan odgovor. Dođeš pivo :D
  5. Premeri napon akumulatora nekim mernim instrumentom. Moguće da je akumulator zveknuo!
  6. Dali si mu protumačio reč "joška" u Sloveniji?? Бообс??? :zvizduk: :nanana:
  7. odličan izbor
  8. Ma možeš i zx6r samo pamet u glavu. Ovako bi jako brzo prevazišla taj od 250 i samo izgubila dosta para u toj trgovini.
  9. Сећам се када је раша увезао мотор (вероватно си мислила на то) имао је у саобраћајној сваки могући атест. Ради се о хонди ВТ1100 (ако се не варам) која је кастомизирана. У саобраћајној је било атеста и за мигавце, фузастере, ћопаву..... Зи тужо боље знаш... Upravo tako. Cela saobraćajna mu je bila prekucana nekim atestima. E sada gde i kako se dobijaju ne znam... Čak sam i slučajno naišla na neki sajt sa dodatnom opremom za motorcikle i pisalo je da svi njihovi delovi imaju atest. E sada... Bolje da odgovori neko ko poznaje zakon EU nego ovi sto nagađaju.
  10. Ja mislim da za sve što nije fabrički ugrađeno u motor mora da postoji atest. Čak i za ručice volana i takve sitnice. Mora da treba i za kofere.
  11. Za ovo si potpuno u pravu. Idem sa drugarovim free-jem 70km/h gde je vec ogranicenje 40 i preticu me bez problema. Znaci voze po 90-100.
  12. Kardan majka!
  13. Da se guska, pre nego što je pravila emisiju, provozala sa nekim na motoru drugačije bi razmišljala. Samo je dokazala kakav je propalitet od novinara!
  14. Izgleda da je dotična dobila "nešto" u kabini kamiona....
  15. Državi je mnogo lakše da jednu grupu ljudi ,u ovom slučaju motorcikliste, generalizuje i predstavi ih kao budale, divljake, kriminalce nego da menja kulturu saobraćaja. Tako da me emisije ovog tipa uopšte neiznenađuju!
  16. Da je bar neko od onih koji peru lanac ferijem i axelom pročitao prvo service manual svog motora pa onda i sastojke dotičnih deterdženata za sudove skapirao bi da pravi neviđenu glupost. U svakom (baš svakom) uputsvu stoji da se lanac pere kerozinom ( petrolej) a da se podmašćuje motornim uljem. E sada može se i koristiti i sprejevi za podmazivanje u zavisnosti od tipa lanca. Sve ostalo zaboravite.
  17. Slike?
  18. Ni ja ne volim taj put. Previše ima nepreglednih krivina i pacijenata koji pretiču kamione po sred njih.
  19. Baš mi je žao što se desila ova nezgoda. Baš smo se lepo družili a onda vidim slike sa udesa. Naježila sam se. Bitno je da si ti dobro a ostalo će se zakrpiti. A vozaču je ovo bila velika lekcija...
  20. Nemojte onu moju sa trbušnjacima, please! :blink:
  21. Koje su veličine?
  22. Očisti i prešteluj karbove!
  23. verovatno previše goriva. Čekaj držiš upaljen saug 5-10min?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja