Jump to content

Moto Zajednica

vlajko

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4305
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: vlajko

  1. ma kakogod.. jedna prognoza jedno.. druga drugo.. obucite se dobro pa sta nam bog da
  2. vidi Sunasceta.. ot 5 sabajle 12:00 AM 1:00 AM 2:00 AM 3:00 AM 4:00 AM 5:00 AM 6:00 AM Weather Forecast Partly cloudy Mostly cloudy Mostly cloudy Mostly cloudy Mostly cloudy Sunny Sunny Temperature 7°C 6°C 6°C 6°C 6°C 6°C 6°C RealFeel® 2°C 3°C 3°C 2°C 2°C 1°C 3°C Dew Point 4 3 3 3 3 4 4 Humidity 79% 79% 79% 79% 79% 86% 86% Wind Direction Wind Speed 21 13 14 19 19 21 14
  3. vlajko

    BJB enduro fanovi

    A jes bio neki leptiric izgorelic.. nimalo lenjic
  4. JAVI SE DJUNTA!? Valjda te nije srcka strefila od nesrece pa srece?
  5. Ti i Acimo.. dva mlada jumfera
  6. vlajko

    BJB enduro fanovi

    Za veliki petak opet Deliblatska pescara.. od ranog jutra ce biti baza kod kafane devojacki bunarar.. i peglanje ceo dan
  7. Da, ujutro kad ustanes oko podne lizni prst i proveri pravac i jacinu duvanja.. pa ako je na dole, kreci kise naravno nece biti.. to smo se dogovorili..
  8. Djunta nedostupan.. otisao je tamo.. bravo majstore :care: Ziveo forum! kur bi ga ovako nasao.. mozda samo uz pomoc viska ili baba kurane.. Djunta, nisi se posteno otvorio kad si ga kupio.. sad ces morati da zalozis povecu vatru
  9. Pa to je ta registracija.. vezuj je..
  10. Izgovora kolko oces.. a nacin samo jedan lepo rece Aco doci ce nas 5-6.. Aco izvini.. tako ti je kad se sa strinama dogovaras
  11. Fala batice.. navikli smo ovde na svakojake manijake i vozimo kao da ce da nas ubiju.. tako da svaki izlazak iz grada.. predstavlja olaksanje.. a tu je i ada cunak.. budi zadremale i usporene Prognoza obecavajuca.. javile mi gliste Paracin Sub 16.04.11. 01 h vedro 0 °C 1 m/s zapadni 97 % Sub 16.04.11. 07 h sunčano 7 °C 1 m/s severozapadni 78 % Sub 16.04.11. 13 h malo oblačno 15 °C 1 m/s severoistočni 46 % Sub 16.04.11. 19 h malo oblačno 6 °C 2 m/s severni 87 % Ned 17.04.11. 01 h vedro 2 °C 1 m/s severoistočni 98 % Ned 17.04.11. 07 h promenljivo oblačno 6 °C 2 m/s istočni 84 % Ned 17.04.11. 13 h malo oblačno 15 °C 5 m/s istočni 45 % Ned 17.04.11. 19 h vedro 7 °C 3 m/s istočni 71 %
  12. Hrabro brate.. branices sam cast africkog kontinenta S' ocem na jutrenje gurajuci afriku p.s. kise nece biti.. samo jutarnji mraz
  13. Da, ovde mozete videti ranac sa finim filigranskim alatom .. dodate su jos i cigle i blokovi zbog kure mrsavljenja
  14. Izvinjavam se kolega Popadicu
  15. Plopsy bruko jedna cuti i pokri se izolir trakom Pa da nema tvojih sitnih kvarova.. afrikancima bi bilo mnogo dosadnije SpaVe.. nikako da nam se Kepo oglasi sa nekom izvidnicom.. a prvom prilikom mozemo razmeniti ate..
  16. vlajko

    cizme i koferi

    Simpaticne torbe.. samo mi jaka cena
  17. A sta fali mojoj?! Plopsijeva je kanta.. ali taj bi unistio i nasin svemirski dvokotac
  18. Ko otvara kapiju.. a ko vozi traktor?!
  19. Pa bolje to nego da budem "sa drugom za ovaj vikend" " aj da je druga zena.. nego je drug drug.. e to me brine
  20. Aco, bice mala ceta, ali odabrana.. a i otkazali su uglavnom pripadnici drugih sekti i sta fali 5-6 je taman ekipa Zajecarci.. glupo bi bilo da se obrukate i ne pojavite
  21. Nece biti Aco.. otkazuju ne tenerasi uglavnom.. crno na plavo 1-2. Zextreme + Dee 3. Popsy 4. Vlajko 5. SHUM@rz 6. hammer - j 7. bopk 8. aćimo 9. mazak 10. doesen1 - 11. beztenerash ( Gvozden) 12. nica (ali samo uz pivo i pragnje) 13-14. o'sonesi + 1 15. Chomsky 16. Nadalinica.... 17. Sinke 18. Jimmy - jos nepotvrdjeno 19. jager 20. Zeljkamp 21-22. Drvodelja + Jasna 1.Zextreme 2. Dee 3. Popsy 4. Vlajko 5. SHUM@rz 6. hammer - jos nepotvrdjeno 7. bopk 8. aćimo 9. mazak 10. doesen1 - jos nepotvrdjeno 11. nica (ali samo uz pivo i pragnje) 12. Zeljkamp
  22. Fali mindza i disko kugla
  23. izgovori..izgovori.. kisno odelo oko 1500 din pecarosko, zeleno, dvodelno duplo postavljeno odlicno vrsi posao..
  24. vlajko

    PesKaranje

    Malo si zamrzo koji minut.. ali za prvi put ti je oprosteno.. posalji lepo Hitmanu ceo fajl.. mozete preko ovog linka do 2G bez registracija i komplikacija, sljaka odlicno.. https://www.wetransfer.com/ pa nek ga on istranzira.. i malo bolja muzicka podloga ili nista.. samo zvuk pa da vidimo i cujemo kako je to bilo
  25. http://vreme.yubc.net/prognoza3dana.php?kv=32023&idg=35&idz=1&idf=7597 ova prognoza se pokazala prilicno tacna..vazi za Paracin.. ni rhmz ne predvidja kisu za vikend.. e, toliko kukanje za vreme zime, a gle sada otpadaju jedan po jedan
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja