Jump to content

Moto Zajednica

vlajko

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4305
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: vlajko

  1. Opcija 1 Departure: Beograd, centre 1 Leave Beograd 11 km 11 km 00h13 2 Continue straight on 31 km 42 km 00h42 Stage A: Smederevo, centre 42 km 00h42 3 At Smederevo, Take Route 24 26 km 68 km 01h05 4 At Požarevac, Turn right 70 km Pass by Poljana 78 km 01h17 Pass by Žabari 98 km 01h39 Pass by Svilajnac 111 km 01h55 Pass by Despotovac 138 km 02h26 138 km 02h26 5 At Ćuprija, Continue straight on 27 km 165 km 02h57 6 At Svilajnac, Continue straight on 41 km 206 km 03h45 7 At Ćuprija, Continue straight on 7.5 km Pass by Paraćin 213 km 03h52 214 km 03h54 8 E761 Turn left: E761 / Route 5 20 km Passing close to Popovac 220 km 03h59 Pass by Izvor 231 km 04h09 234 km 04h12 9 Close to Grza, Turn left 3.5 km 237 km 04h16 Destination: Grza, centre 237 km 04h16 dosta duza tura.. ovo izgleda bolje Departure: Beograd, centre 1 Leave Beograd 3 km 3 km 00h04 2 E75 Turn left: E75 / Route 1 31 km 34 km 00h21 3 Close to Mali Požarevac, Turn right 9 km 43 km 00h29 4 Turn left: Route 23 4.5 km 47 km 00h33 5 Turn left 1.1 km 49 km 00h35 Stage A: Mladenovac, centre 49 km 00h35 6 At Mladenovac, Continue straight on 1.1 km 50 km 00h36 7 Turn left: Route 23 22 km 72 km 00h57 8 Turn right 1.3 km 73 km 00h58 Stage B: Topola, centre 73 km 00h58 9 At Topola, Continue straight on 1.3 km 74 km 00h59 10 Turn right: Route 23 35 km 110 km 01h33 Stage C: Kragujevac, centre 110 km 01h33 11 At Kragujevac, Turn left 32 km Pass by Gornja Sabanta 122 km 01h47 142 km 02h10 12 Arrive in Dragosvet 5 km Continue straight on (5 km) 147 km 02h16 Stage D: Jagodina, centre 147 km 02h16 13 Leave Jagodina 2.5 km Continue straight on (2.5 km) Exit Jagodina 149 km 02h19 14 Continue straight on 8.5 km 158 km 02h28 Stage E: Ćuprija, centre 158 km 02h28 15 At Ćuprija, Continue straight on 7.5 km Pass by Paraćin 164 km 02h36 165 km 02h37 16 E761 Turn left: E761 / Route 5 20 km Passing close to Popovac 171 km 02h43 Pass by Izvor 182 km 02h52 185 km 02h55 17 Close to Grza, Turn left 3.5 km 188 km 02h59 Destination: Grza, centre 188 km 02h59 Naravno izbegavamo i ovo malo auto puta sto pise.. sviramo Misi i cini mi se bolja opcija 2?
  2. najbolje DOT 5 on najmanje nagriza gumice.. turio sam to u hondu i nisu propisale..
  3. A u bre kakvi ste secerni?! Kako covek posle da se prihvati organizacije bilo cega?! Prognoza je obecavajuca.. ispadace se fekalija do cetvrtka, u subotu 14, nedelja 15 stepenova.. http://vreme.yubc.ne...&idz=1&idf=7596 Idealno za voznju ajde dobro se smislite do veceras.. da ne zajebavamo organizaciju.. ko ispali u dogovorima, sudice mu teneraski spalir
  4. Citaj.. imam jos neka posla u garazi
  5. Odgovara 1.Zextreme 2. Dee 3. Popsy 4. Vlajko 5. SHUM@rz 6. hammer - jos nepotvrdjeno ( problem registacija ) 7. bopk 8. aćimo 9. mazak 10. doesen1 - jos nepotvrdjeno ( problem posao-vreme ). 11. nica (ali samo uz pivo i pragnje) 12-13. o'sonesi + 1 14. Chomsky 15.Zeljkamp 16.Drvodelja 17. Jasna ajde i ovi nepotvrdjeni da se potvrde
  6. Znaci sad za vikend, pri okupljanju tenerasa (i ponekog zalutalog dragog nam druga) da ocekujemo bratoubilacki pokolj?! Tipicna africka varnica.. ali dobro, pored Gose navikli smo na tastaturno pucanje i ic nas ne dotice.. Vi kuckajte,mi cemo se i dalje voziti p.s. cak i Jager otkazuje misiju.. ima preca posla nego njakati se po Grzi i okolini.. vise voli sam da se penje na bandere i slika pored repetitora
  7. Nece biti a sto nam to uzivo ne pokazes? inace kolega Plopsy je fotografisao.. takodje u dosadi cekajuci afrose..
  8. Evo sad od vikenda.. a ne iz 65-te cekajuci trafikance al ovi se bar voze.. za razliku od tebe
  9. Kakva promena.. deckic maltene seda brada ode u decake mora da je to uticaj off mladjanih drugara mozda i drugi pubertet.. al nije ni vazno.. vazno da se smeska
  10. Dzigi, evo ti da naucis da kacis fotke.. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/55496-uploadovanje-slika/page__p__951129__fromsearch__1#entry951129
  11. evro juce bio ravno 100 doljnji kurc
  12. evo slicne teme..i moje jucerasnje iskustvo.. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/59552-%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%99%D0%B0%D1%9A%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BC-%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%BC/page__st__60__gopid__1054734#entry1054734
  13. Plopsy kralju.. :care: Provalio si ga nacisto
  14. Vise nema zastarevanja.. kao ni uslova.. dobro je sto nisi presao 30 kmh preko ogranicenja, tako da ne bi trebalo biti zabrane.. kukaj tamo da si u teskoj materjalnoj situaciji i da voznjom zaradjujes za leba.. Inace mene su upecali kod buvljaka 77 na 50.. Moja odbrana je bila da to nije bilo tacno, da sam vozio malo ispod 50 i da sam zbog toga i stavio navigaciju, a oni (kerovi) jednog upucaju i onda pokazuju ceo dan zickajuci po koju crevenu.. proces je u toku, cekamo suocenj, a sad oni dobijaju valjda 2 crvene da izadju na sudjenje.. jer to moraju van radnog vremena.. Takodje i dalje nisu sigurni ide li zabrana na kategoriju koju si vozio ili ne.. tiput sam pitao juce sudiju to, ona prebacuje loptu na sup.. u supu mi kaze da ide samo kategorija, ali ni to nije sigurno jer propisi i tumacenje istih se menja iz dana u dan.. nabijem ih d.o.o.
  15. Chomski je batalio tarabu i presao na ktm
  16. Nazalost nisam mogao da ih upasujem na ST.. ako nekom trebaju.. tu su, cena ista 1000 din.
  17. To ti pricam, i dalje do Grocke.. Recimo spustao sam se niz naselje Pandurice svaka od tih naselja i sela ima izlaz do Dunava, predeli su extra za peglanje.. kad cemo izvidnicu? niko od lokalaca se ne javlja.. moracemo sami da iznalazimo puteve svile
  18. vlajko

    PesKaranje

    nece da moze.. skuter je skuter
  19. Moze.. samo ako si mislio da ces brze da ides.. prevario si se.. da se uklapas u penzionersku ekipu.. uklapas se
  20. Bopk.. bruko jedna a ono delimicno si u pravu.. sve je u glavi i OO vozaca nesto od ta dva ti fali, cim dajes takve izjave za javnost celave gume se ne racunaju
  21. vlajko

    PesKaranje

    UUU sad smo se bas zabrinuli i uplasili.. Ajmo bre na Rtanj da se penjemo
  22. Da, da od Vince pa dalje niz Dunav do SM. Palanke odlicnih predela za voznju.. Nasumice sam bazao tuda, bilo bi bolje sa nekim lokalcem izvidnica.. moze.. pa kad prodjemo terene i osmislimo rutu.. zovemo Kapetana Kepu u goste Deo oko Slankamena pa do Beske je takodje dojajan
  23. vlajko

    PesKaranje

    A i onaj vetar je vec poravnao nase brazde.. Ali, Oce SpaVe.. i pravu si Izgoreo Lenji nacisto.. ubio je jedno 20km vise od nas..
  24. vlajko

    PesKaranje

    Jel' prednji il' zadnji? :D srednji Ravnica je samo dok odes do tamo.. dremao sam usput zbog tehnickih karakteristika afrika i jednog jednocilidrasa A vetar je toliko duvao.. da smo vozili u kosoj formaciji do tamo.. tamo u pescari je Pariz-Dakar.. jedna deonica rute
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja