Ma ja imam jedan specifican problem, zivim i S.M. a prijavljen sam u Mrkonjic Gradu, R.S., pa mi je potrebno mnogo slobodnih dana i novaca koje trenutno nemam da odem na polaganje pa sam kontao da se malko provozam, s' obzirom kakvo je lepo vreme al' se bojim da me ne otresu posto ja nesto nemam srece sa njima.