Jump to content

Moto Zajednica

miinja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    175
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: miinja

  1. pozdrav
  2. pozdrav
  3. kawa ti je sigurna za duzi put a ovo prvo sam moras da odlucis , ako imas iskusnog bajkera sa sobom on ce ti sve objasniti
  4. pozdrav
  5. DOBRO DOSAO
  6. dolazimo i mi iz raske
  7. pozdrav i tebi
  8. malo fotki i sve pohvale za sarajlije od miinje iz raske srecka i tonija i ekipe iz uzica
  9. pozdrav i dobro dosao i puno srece sa klubom
  10. pozdrav i dobro dosao
  11. saucesce porodici i prijateljima
  12. pa jel to gorivo najveci problem(mozemo da odvoimo par hiljada evra za motor a nemamo kintu za gorivo) :o
  13. evo sad sam stigao iz sarajeva samo pohvale,pozdrav za pedju i vidimo se u nedelju u mitrovici,malo kasnije fotke
  14. POZDRAV
  15. ja krecem sutra oko 11sati sam iz raske, do uzicke pozege gde me cekaju dva bajkera srecko i toni i onda sva troica za sarajevo :)nego dal cemo se snaci u sarajevu ??? verujem da ocemo
  16. pozdrav
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja