Jump to content

Moto Zajednica

iks džej

Članovi
  • Broj tema i poruka

    13
  • Pridružio se

Profile Information

  • Motocikl
    diversion 600s

Poslednji posetioci profila

255 profile views

iks džej's Achievements

U prolazu

U prolazu (1/6)

24

Reputacija u zajednici

  1. Gledam prognozu, kažu u Trebinju bez kiše narednih dana, u dilemi sam da li uopšte nositi kišno odelo?
  2. Ja planiram tim putem da odem, i to da ga podelim na dva dana, uz malo zadržavanja u Sarajevu i Mostaru. Posetio bih i onaj stari most na Neretvi u Jablanici i muzej. Za povratak sam baš izabrao put preko Šćepan polja, ali kada sam na temi "kakav je put" video u kakvom je stanju, sada se razmišljam, verovatno Durmitor
  3. potraži na početku prethodnih tema, Trebinje 22,23,24..ima lista apartmana i soba, mnoge nisu na bookingu.
  4. nisam nikada, hvala na info . Provozao bi se do Trebinja malo drugačijom rutom nego ovom uobičajnom, najkraćom, pa čitam predloge šta se može videti i gde svratiti.
  5. Pozdrav. Ako neko zna, kakav je put Sarajevo -Mostar-Trebinje ? I kuda ići posle Mostara, da ima šta da se vidi i da je dobar asfalt. Da li na Medjugorje-Čapljina -Hutovo-Trebinje ili ići na Stolac-Ljubinje- Trebninje?
  6. ovo dideš da samo gledaš pičoke
  7. Pa i nije nešto mastan u odnosu na druge .Taj Lidlov je valjda za suvo podmazivanje. Ovde je često pominjan, najbolju preporuku za njega je dao forumaš-mehaničar koji ga je baš dosta testirao, pa prema tome nemam razloga za njegovo nekorišćenje. Ovaj Wurhov ću koristiti dok ga ne potrošim, pa opet na Lidlov.
  8. Wurth eShop | HHS 2000, lepljivi podmazivač ESHOP.WURTH.RS niverzalno adhezivno ulje sa visokim performansama i aditivima na bazi bor-nitrida, otporno na pritisak i habanje, bez štetnih supstanci Dobijem pre neki dan ovaj sprej, piše da može za lanace i da je dobar za o i x prstenove. Ne vidi se, ali je malo lepljiv, za raziku od Lidlovog , koji sam koristio prošle sezone, pa ću videti da li ima razlike u ..u..bar nečemu.
  9. Jel dolazi na kućnu adresu ili se podiže negde ? Znaš možda da li se dodatno plaća carina i do kog iznosa ? Ajde javi kada ti stigne.
  10. da li je neko naručivao sa sajta WEMOTO ? da li stiže kod nas, kakva su iskustva ? Hvala
  11. na FB su iz MK TNT objavili nove datume, 13-15.6.25 za skup u Trebinju, što je nedelju dana kasnije u odnosu na prošlu godinu. Znači, +40 c i bez kiše..
  12. pozdrav za ljudinu koja je prešla 6500 km u turi na kawasaki kle 500
  13. Čestitam i sa srećom da se navozaš. Meni je drago kada vidim da se neko opredeljuje za ove pomalo već staromodne mašine
  14. datum je isti kao 2024, novi je u odnosu na 2023.
  15. ja stavljam mineralno 20w-50, Motul 3000, oko 1100 din/L , prelazim 5-6 hkm po sezoni, imam garažu ,zimi ne vozim, leta su vruća, pa zato ... Stavljao sam ga i u predhodnu uljuaru, sa kojom sam prešao 30 hkm, bez trošenja ulja ili nekih problema sa njim. Motor je ionako star, nema potrebe za skupljim, a ni sa experimentisanjem.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja