Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. ...rece afrikanac i nastavi dalje da gura svoje magare ;D
  2. e neće moći :-[
  3. Za okrsaj sve bato ;D ma gde ja zivim meni treba takva guma, a nije bila ni skupa 2 crvene
  4. e sad ste me ozbiljno uplasili ! ! :o :-\ Pitanje: -Kako ziv stići do Kosjerica sa cross gumom ?
  5. Sta znam, ili cu voziti jako polako i oprezno do tamo ili nikako, gde cu ja potpuni amater bez te gume na okrsaju.. :-\ A mogu i izbegavati put, vozicu pored puta ;D
  6. evo mojih guma juche su stigle
  7. pa ravno da samo afrike vidis "po ulici" one ya dalje i nisu.. dok se mi fino vozimo daleko daleko, iza sedam brda, iza sedam gora i sedam mora gde jos nijedan afrikanac nije krocio..
  8. a kude si se vozite?
  9. ahahahahahahahahahahahahaha ;D ;D bopk kralju !!!!
  10. slusajte coveka koji vozi.. a.. sta je ono bese maraunder choper ili kruzer?? ;D ;D ;D
  11. na africi dok je slepam na okrsaju ;D
  12. Jel prodato?
  13. Ja sam si upravo pazario torbice http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=46122.0
  14. UPRAVO PRODATO MENI ;D
  15. ne prodaje, vec sam pitao
  16. sam ti kupi enduro pa ces vudeti ko nije normalan..
  17. braco sta bi ti meni predlozio? koje boje?
  18. Hitmane koji si ti lik eee ludjache
  19. ma de fotoshop, ziv mi ti ;D
  20. apropo nova Afrika Twin, premijera je bila predivna, ljudi su se odusevili, devojke padale u nesvest... joooj ;D
  21. Laki, gresis druze, ja volim finu i laganu voznju, a zastitu za oci sam kupio da bi bili primer mladima, a ne ko vi bahati afrikanci, sam bi da divljate i da ugrozavate sami sebe nemisleci na sopstveno zdravlje ce ve stigne reuma na oči sam polako..
  22. al kako dobra nova africa twin odusevio sam se.. :o respect afrosi !
  23. Evo upravo sam stigo sa sajma, pazario sam cross kacigu ( sa cvidzama ) za razliku od trafikaneru kojima zastita za oci nije potrebna pri njihovim brzinama krertanja ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja