ma stavio sam ali jedna klemica nije imala dobar kontakt, elem gde da stavim relej ? Gde se racva kabal za levi i desni far?
I sta ce biti sa reglerom ako udjem u vodu? mislim ono papirce kojim je obloyen i ne lici mu kao vodootporno.. :-[
Jao cuti na dao Bog nikom, ja ionako sam nadrljao s ledja, nosio sam neku ogromnu kutiju sa zvucnicima i malo pogurao kola i eto ti..
ubolo me nasred kicme nisam znao gde se nalazim, 2 dana me kidala ledja.
Ja znam sta cu, zavezacu po jednu dizalicu sa svake strane motora, i ako padne samo motam dizalicu i on se podigne ;D
Jimmy jel to onaj tvoj rodjak ide s Tenerom?
Quasaar racunaj na mene, bi iso na Belu Crkvu ili Vrsac? Put je predivan za putovanje motorom preko Bele crkve - Oravita - Anina - Resita, nov asfalt, krivudav put kroz sumu, brda ama divota, pejzazi i priroda je fascinantna, proso sam 100 puta ali sve kolima, a bas bi iso motorom.
Eto prilika
Sto jes jes.. moguce da se upiskimo od smeha kad se njih 5 afrikanaca zaglave u blatistu a vadi ih jedan Teneras (vise i ne treba)
Nego bolje mi da ponesemo neke lopate, i svaka afrika koja se zaglavi samo je pokrijemo s zemlju, bolje nego da nje vadimo.. ;D
Joj sto me smorila ova kisa jedva cekam da izadjem nocu da vim kako osvetljavaju ovi NightBreaker fenjeri, al neverum da su nesto bolje od obicnih posto sam stavio one od 55w
Napokon namestih taj regler i prikljucak za 12V Preplasio sam se na smrt kad sam namestio regler malo pre i vido da opet puni 18V !!! :o
Brzim pozivom za Temerin problem je odstranjen.
1.Boban - Bela XXL
2.Jager - Bela XL, Crna XL
3.Thelord - Crna L
4.Kepo - Crna XL
5.markodjurovic- Bela XL, Crna XL
6.Branko-ST Crna XL ako je manji model onda XXL
7.Vlajko- Crna XXL
8.Jimmy- Crna L
9.B@ne - Crna XL
10. Daki - Crna (X)XXL stacu kad mi sve malo Neodlučan
11. Zextreme crna XXL
12. Dee CRVENA L =>
13. aca-pn crna XL
14. Popsy crba XXL
15. PARYS Bela, Crna u eLu.
16.Gile_ExtremeBoy, crna (X)XXL
Ewo za afrose