-
Broj tema i poruka
49 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Braja24
-
Nisam ni ja probao pre kupovine . Isti osecaj. Video je na sajmu, odlepio i odmah naručio. Moj je DCT i isto “kašljuca” ako ga pustiš na niske obrtaje. Ali zato od 3.5k rpm kreće eksplozija. Ja sam prešao oko 2500km i za sada sam oduševljen. Jedino mi se desilo nekoliko puta da se glavno ekran reboot-uje u voznji. U delti navodno kazu da je zbog vrucine i da se desava, da nije kvar. Pakao je povezivanje sa bluetooth-om za komunikaciju i telefon. Uvek nesto baguje. Ali nista to nema veze. Kad preletim preko lezeceg sa 100kmh sve zaboravljam
-
Bomba kako izgleda tricolore. Pitanjce: kod mene zakiva koliko greje noge. Jel si primetio isto kod tebe?
-
To se ne izjavljuje u kuci. To se jednostavno desi
-
Ne kazem da necu ponovo uzimati NC-a, ali o zameni mozemo sledece sezone . Ali i NC ima relativno skroman range u odnosu na vece motore. ili ja nekako nikada nisam imao herca da ga vozim puno kad se upali rezerva… Pokazao mi je juce u Delti lik novi CB1000X. Koliko sam ga shvatio, motor je izasao u Japanu a sledece godine dolazi u Evropu. Mislim da imam dobitnika za sledecu sezonu
-
Nc je mama za potrosnju. Moj se vrteo oko 4l. Doduse nikada nisam vozio saputnika. sa Afrikom sam u blagom šoku po pitanju potrošnje. Prvi rezervoar po gradu 8.8l potrosnja. Rezervoar malo ispod 19l. Desetak crtica na skali. Prvih devet crtica se spusti za 150km i onda ostaje jos kao poslednja koja indikuje range od 150km ali od toga nema nista jer se rezeva pali vec posle 20-30km. Malo preko 200km sa punim tankom. Uzas blagi…juce uz svaler gas na autoputu uspeo da spustim na 5.8l na 130km/h….
-
-
Evo i ja da se vratim kod moje braće NC-ovaca i da pustim koju sliku nove makine koja mi je stigla prošle nedelje i zamenila voljeni NC (koji je i dalje u srcu). Mrša sa DCT-om. Tako reći u krvnom srodstvu sa NC-om…samo na ozbiljnim steroidima po pitanju potezanja. Prešao nekih 300-350 km do danas. U odnosu na NC prvo mi je delovala zastrasujuce (ispaljuje kao metak), visoka, nestabilna, teška…Posle 24h vec malo lakse. Danas vec kao da se zabavljamo dugi niz godina Troši kao Kajen Turbo S. Dalji utisci slede.
-
Evo i mog setup-a. Sve sam stavio sto mi se svidjalo…i na kraju posle svega ga prodam prosle nedelje
-
@Skittles gde si uzeo nosac nalepnice?
-
Možeš na orginalnu instalaciju ali moraš da kupiš OEM dugme za maglenke. Ja idem u petak u Deltu da mi montiraju pa cu vam javiti kako to ide.
-
Ja sam na kraju odustao od toga… dodaj podizac kormana, stender, maglenke, hand guard, USB….nema kraja…. uzeh od kolege iznad hondin OEM crash bar…sad kad je sve tip top, stavih motor u oglase
-
@zdelija ako je nekorišćen uzeo bih ga ja.
-
Najelepsi mi je ovaj koji je na slikama koje je postavio @Skittles ne znam koji je ali lici na GP Kompozit. Btw GP mi kaze drug da je uzasno tezak. Ne bih bas tovario gvozdje ako ne moram…nesto izmedju bi bilo dobro resenje ovaj OEM je samo sminka. Ne stiti nista. Zastitis plastiku, a blok motora ko sisa
-
Koje su cene? Jel imas mozda OEM hondin?
-
@SaleKg User manual Honda NC750X (2022) (English - 189 pages) WWW.MANUA.LS Manual Honda NC750X (2022). View the Honda NC750X (2022) manual for...
-
@Baniša jel imas i dalje ove crash barove?
-
NC750X_user_manual.pdf
-
Drugari, da li neko ima preporuku za maglenke i crash bar. OEM honda maglenke su 300 eur a i vizuelno mi se ne svidjaju. Ne kace se na crash bar nego na nosac ispod kljuna. Crash hondin je ok ali je deluje malo…tnx!
-
Nemas ulje ako ti je ovo slika ugasenog motora posle 15-20 min od gasenja. Kada ima ulja (sredina ili gornje crtice) kada ga upalis ono nestane na neko vreme iz prozorcica za proveru i onda se vrati. Vodi racuna, X max generalno trosi ulje pogotovo ako se cepa vecim brzinama.
-
Imao si Givi jeftinije: GIVI TNH1192 rol bar HONDA NC750X 2021 | Motoland WWW.MOTOLAND.RS Tipski štitnik agregata. Boja Materijal Prečnik cevi ⌀
-
Jbg, ja ne videh poruku. Već sam uzeo GP Kompozit štender, vizir, nosač kofera, kofer....
-
Pozz svima. Jel ima neko preporuku za nosac i top case za NC750 2023.
-
Izvinjavam se. Nisam procitao. Klečaću na kukuruzu sta vremena.
-
Očekivao sam više. Ovo više deluje kao facelift nego kao potpuno novi model. LCD, malo izmenjena svetla, verovatno su šasija i agregat ostali isti. Nerealno koliko su postali skupi ovi maxi skuteri. Danas bio do Barela da naručim neki deo....TMax 16.000 EUR...pored njega Tracer 9 GT, 1.000 EUR jefitiniji od TMax-a...ko je tu lud....
