Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7821
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Po recenzijama nije. Nisam nikad nista procitao u vezi sedista. Doduse tada su ga testirali novog. Ovaj je 2006. proslo je godina... Meni je iz nekog razloga neudobno, moram to resiti.
  2. Evo vozio do posla 35km, definitivno bolje nego bez. Samo jos da nadjem nacin da fiksiram. I dalje ima malo ona bol po sredini prepona kada je nesto tvrdo pa se prenese pritisak.
  3. Probaj ipak vise njih, npr. Tuarega, Nordena, KTM. Mozda i Triumph ubacis Tigera 900, BMW 900 GS? Ima bas izbora u tom rangu.
  4. Ajde dajte osim Lidlove neku uputnu akvu sa baterijom i punjacem da moze da se koristi amaterski za povremeno odvrni, zavrnu, ubusi nesto...
  5. Tumbe i ja smo se vozili, da vidis kako povlaci u 6. brzini sa nas dvoje
  6. KTM Motorcycle Sales 2025 Top 100,000 Units in Strong First Half https://www.motorcyclepowersportsnews.com/ktm-motorcycle-sales-2025-global-growth/
  7. Ma uzivo je svaki motor lepsi, slika ne docara dimenzije, nikada. Meni je lepsa klasicna adv verzija mada su nijanse u pitanju. Motor koji bih voleo posedovati Polovni se jos uvek ne bih usudio ali novi
  8. U narednih nedelju dana evrodizel će koštati 196 dinara, dok će benzin koštati 178 dinara. Evrodizel je poskupeo za dva dinara, dok je cena benzina nepromenjena, objavio je RTS. Cene će biti na snazi u narednih sedam dana.
  9. Prelep motor!
  10. Kad se mi potrosaci ne bunimo pa nas jebu. Kupis motor odmah radis sediste i vizir... Sad zamisli kupis auto pa cupas sedista ili preradjujes a i soferka bas ne dihtuje dobro pa da je doradimo...
  11. - -
  12. Prvo podesi ler. Kada je motor postigao radnu temperaturu, podesi da bude oko 1200+- obrtaja. Pise u manualu. Znaci zagrejan motor i bez sauga.
  13. Kerovi se kurce jedino zbog statusa sluzbenog lica. To je jedino zbog cega se narod suzdrzava. Ko se jos boji tih fantomki, stitova, pendreka, stvarno utripovali da su opasni i da se zbog toga narod boji...
  14. Nikada nisam vozio Stroma, video uzivo dosta puta. Deluje mi da bi mi legao jedino ne znam za fun factor.
  15. Koje su tacno razlike izmedju nx i cb>
  16. Ne bih ni ja posle probanja 890 adv xD
  17. Vidim da je na akciji. Bez akcije bas jaka cena u rangu stroma 650...
  18. Ne znam koja je temperatura ali ja sam na prvo paljenje uvek davao pun cok, ostavim dok ne pocne dizati obrtaje i onda ga malo smanjim ali ne gasis odmah skroz... Drugo, na koliko ti obrtaja radi motor u leru kada je zagrejan?
  19. U Nišu protestna vožnja bajkera U Nišu se večeras organizuje protestna vožnja bajkera od 21h. Kolona kreće od marketa Lidl na Somborskom bulevaru. "Protestna vožnja Niških bajkera zbog oduzimanja motora,nepoštovanja zakona,policijske brutalnosti i loše organizacije države u borbi protiv požara", naveli su u saopštenju. Planirano je da se izvrši i prikupljanje priloga za ljude postradale u požarima.
  20. Slazem se. Plus sto je neprakticno, nije nista ni lepse nego normalno sediste. Ko je uopste dosao na tu ideju da skracuje zadnji kraj...
  21. Kontam da ima u manualu koji dobijete (nadam se) da pise npr. koji je model svecice, plocica, pa posto furaju NGK, Brembo i slicno. verovatno se taj model svecica i plocica moze naci i kod nas kako bi se izbegao servis. Podrzavam Kineze i nadam se da ce biti sve bolji jer treba nam vise konkurencije na trzistu motocikala.
  22. Takodje strani sajtovi kao sto je npr. Wemoto, Motorcycleparts i slicno. nemaju u bazi uopste te Kineze. Znaci za japanca iz 80tih ukucam model, godiste i kupujem od srafova, gumica, elektronike pa i citavih delova. Koliko vidim to za kineze nema nego ste osudjeni na dilera i servis. Ne znam da li se filteri i kocione plocice mogu negde svojevoljno poruciti van servisa?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja