Jump to content

Moto Zajednica

drmilan_

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2579
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drmilan_

  1. Ma ne kazem za upotrebu, nego sto imas dvoje maglenke i jos te ledove gore, zato kazem da si ga narokao. Inace podrzavam.. a te sam ja imao na starom motoru, a ostale za nuzdu u radionici. Sad imam jedan mod, flow efekat, osvetljavaju mi ispod fara, bolje vidim i bolje me vide. Zadovoljan. Ako crkne jedna led sijalica moze da se popravi, tako da mi super rade radnju
  2. Ti si ga bas narokao
  3. Imam ga i ja, moram ga bas stegnuti da ne landara. Za sledecu godinu kupujem prsluce sebi i devojci. Imam kuci stoje maglenke za nuzdu, te sto imaju strobo mod. Jbt kad sam ih jedno vece upalio, trepere ko lude, svi mi se sklanjali sa puta, morao sam da isprobam I slazem se da nosimo fluo odecu, nocu, isticali bi se u masi farova. I ovako se isticemo sa 3 sijalice (2 maglenke + centralni) ko sta ima, nego simpli sa ful crnom odecom. Naravno da se simpli far izgubi u masi farova, jos ako na to sve imas full crno...
  4. Ne mogu ti dati lajk tu ali jesam na videu
  5. Bogami nije jeftina. Ja planiram da uzmem reflektujuci prsluk, danju fluo zelen, nocu reflektujuc.
  6. Dobro dosao, pusti mi mejl, mogu da ti prosledim originalne dimenzije nalepnica, u vektorima, samo odneses da ti ih izrade. Transalp, rally touring, 600v ja bih taj crash bar ispeskario i ofarbao u crno, taman da lupi kontru crnoj a slaze se uz motor, al to bih ja..
  7. Pusti link...
  8. Sve to stoji, al opet su manje sanse.. koliko toliko
  9. Ili jednostavno ne da?
  10. I onda mene prozivali na forumu za maglenke kako jako svetle, pa kao smeta drugima, proverio da ne smeta nikom garantovano, a i da zasijam u drugog, bar ce da me vidi. Ima da sijam ko Las Vegas, bolje i to nego da mi sija mala sijalica u faru pa da me klepi neko jer me nije video. Mozda je i tu to bio slucaj. Mrak, mnogo svetala, pa se on "izgubio" u masi, i ovaj ga klepio i to je to. Sreca pa nista nije bilo po decka opasno. Moj savet, osvetlite sebe sto je vise moguce, pa makar i ciganski izgledalo, bolje da vas vide nego da prodjete kako ne treba.
  11. Strasno, nesreca za nesrecom na kraju sezone. Sreca da je ok decko, a skuter u smece Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. @numanja gde su nestale slike? Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. hvala!
  14. ja ne mogu ovaj motor... prelep, svaki put me odusevi
  15. nismo se razumeli, da li ce mu skoditi nesto ako ga budem terao na ovom istom ulju sto je sad u njemu, malo pocetkom sezone?
  16. Teram u Transalpu Motul 5100 10w40. Sipao sam negde u junu. Nisam presao toliko da bi bilo zrelo za zamenu pocetkom sezone. Al s obzirom da ce motor stajati celu zimu, skodice mu ako budem pocetkom sezone terao na istom ulju? I da li da ostanem pri istom ulju? Ostalo mi 1.5l, greota baciti Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Prodas stari da opremis ovaj
  18. Al si se brzo presaltao sa f800 na ovo, cestitam. I stavi mu crash barove, ovako je mnogo golisav
  19. Pitaj @Novola da li je neunistiva
  20. Kakva tenera montenegro, nije ni cudo sto je krijes od nas, prelepa!
  21. Probao, ne izlazi smrad
  22. Za obucu da, al za zimske rukavice jok. I dalje imam stare rukavice koje su mi male, brale sto to smrdi. Uf
  23. Ja ne znam, meni je to na svakom aku pisalo, kad napuni defekt, a rade svi i dalje
  24. I vikendom radim, nemam razlike izmedju radnih dana i vikenda. Sve mi je radno, tako da...
  25. @Panta Zemunac evo ga link Prelistaj dole pa ces videti kolegin post
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja